• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online Muhteşem Güncellemesi Karşınızda!!!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jop arenanin mirarı benim isterseniz sezere sorun karacayada sora bilirsiniz
Bali yardım alıyonuz hakkını verin
Burda teşşkur etmesseniz elimde şöle bi dosya var jop.sql diye
şöyle başlıyo kodlar

/* JOB POINT SYSTEM ~ Shine */
while 1=1
begin

bu dosyayı burdan paylaşırım

----------

cevabınızı bekliyorum

----------

nese boşverin neye teşekkur ettinizde buna edeceniz
_GivePoint de eklenmiştir

----------

boşverin gitsin

Yeni oyun açılınca ki açılmaz açılsada bütün useri kaybetti, herneyse açılırsa diyelim millete silk verilmeli 300-400 artık neyse ki oyun bu kadar kapalı oldugundan zararı kapatmaları için silk satmaları lazım bedava silk vermezler.
Millet şuan soğudu zaten oyundan kimsenin geleceğini sanmıyorum gelecek varsada 30-50 arası oda 2-3tanesi silk alır hiçbişey kurtarmaz bence bırakın burada server yönetme işini, başaramadınız.

baktım ki fikirlerini öne sürenler server bitti vs.vs gibi yorum yapanlar banlanıyor sanırım benide banlıyacaklar iyi oyunlar sizlere kötülemek amacıyla demiyorum bi iş yapıyosanız 2-3 tane çocuğun eline bırakmayın vermişsiniz 15 yaşında birine serveri yönetsin diye sizi bitirdi işte 90cap gibi bi server açsaydınız mükemmel olurdu kendi kendinizi batırdınız 2-3 swyi kapatıp yenisini açmak ne haddinize anlamıyorum neyinize güvenerek açıyosunuz şaşırtıcı. bence açmayın sw felan milleti bekletmeyin duyuru yapıp maxigame blackpearl vs. Bitmiştir. gibi bi konu ile kendinizi rahata cıkarabilirsiniz milleti bekletmeye hakkınız yok. He açılırsa belki küçücük bi ihtimal başlarım o da zaman geçsin diye silk felan almak mı Allah korusun kesinlikle almam bunları göz önünde bulundurarak yenilikler yapın boyunuzdan büyük işlere kalkışmayın 2-3 çocuk ile. bu yorumu bile yapmam benim hatam hayatımdan 5 dakika çaldınız. millet item alıp silk alıp sw'yi kapattığınız için işiniz ras gitmiyor cezanız bu olmuş bence. kul hakkı emek hakkından büyük günah yoktur. para kazanıcam diye kimseyi rezil etmeyin yüz üstü bırakmayın maxigame ailesi .

Ortada kul hakkıda yok emek hakkıda yok.Açarken oyunu siz kendiniz kabul ediyosunuz sözleşmeleri.Oynamayın sizi kandırıp çekmedilerki oyuna.Boş boş konuşun anca konulara girip.Kul hakkıymışta bilmem neymişte zevk içinmi kapandı diğer serverler?Server kapanıyorsa yönetimin değil playerin suçu vardır gelen geçen ilk başta giriyor sonra serveri boşaltıyor 50 kişi için koca serveri açık tut.Oldu birde oynayanlara para ödesinler silk versinler tam olsun

Ortada kul hakkıda yok emek hakkıda yok.Açarken oyunu siz kendiniz kabul ediyosunuz sözleşmeleri.Oynamayın sizi kandırıp çekmedilerki oyuna.Boş boş konuşun anca konulara girip.Kul hakkıymışta bilmem neymişte zevk içinmi kapandı diğer serverler?Server kapanıyorsa yönetimin değil playerin suçu vardır gelen geçen ilk başta giriyor sonra serveri boşaltıyor 50 kişi için koca serveri açık tut.Oldu birde oynayanlara para ödesinler silk versinler tam olsun

50 kişi olacağını bildiğiniz halde açmayın ozaman sw bekletmeyin milleti aç bi duyuru server açmicaz beklemeyin diye beklemesin millet. ben oynamıcam beklemiyorumda diğer bekleyenler adına yazıyorum her player azaldığındaa server değiştiricekseniz işiniz zor. Ayakta tutamıyosan serveri 50 kişi için açık tutmayacaksan kalkışma boyundan büyük işlere. parası yenenler var adamlar silk yüklüyo 300-500 neyse ertesi gün sw kapanıyo hopp parası çöpe. hymereas mıdır nedir ortaki silkle aktarlıcakmış ya trinty infinty 90 capdaki silkler ne olucak ? guildimden tanıdıklarım var para ile sun alanlar bunlar ne oluyor ? siz kazanıyosunuz adamların emekleri boşa gidiyo. neyse burnunu herşeye sokma yapıcaksanda adam gibi açıklama yap global mod seni

sen nekadar komik bişeysin böyle ya :D server kapanması kimin suçu bidaha söyle bakayım öğrenelim hepimiz..Beyin Bedava...

50 kişi olacağını bildiğiniz halde açmayın ozaman sw bekletmeyin milleti aç bi duyuru server açmicaz beklemeyin diye beklemesin millet. ben oynamıcam beklemiyorumda diğer bekleyenler adına yazıyorum her player azaldığındaa server değiştiricekseniz işiniz zor. Ayakta tutamıyosan serveri 50 kişi için açık tutmayacaksan kalkışma boyundan büyük işlere. parası yenenler var adamlar silk yüklüyo 300-500 neyse ertesi gün sw kapanıyo hopp parası çöpe. hymereas mıdır nedir ortaki silkle aktarlıcakmış ya trinty infinty 90 capdaki silkler ne olucak ? guildimden tanıdıklarım var para ile sun alanlar bunlar ne oluyor ? siz kazanıyosunuz adamların emekleri boşa gidiyo. neyse burnunu herşeye sokma yapıcaksanda adam gibi açıklama yap global mod seni

Server açarken sizden izinmi alıcak?Açar serveri reklamını yapar gelen gelir oynar kapanırsa kapanır.Hangi private serverde emekler gitmicekki?İsroda bile tüm emeklerin birkaç sene sonra heba olucak sonuçta o da kapanıcak

----------

sen nekadar komik bişeysin böyle ya :D server kapanması kimin suçu bidaha söyle bakayım öğrenelim hepimiz..Beyin Bedava...

Keşke sendede bedavada olsa bir beyin olsaydı.Playerler oyunu bırakmasa neden serveri kapatalım Allahım ya.Sanki herşey güllük gülsitanlık serverde 1000kişi var hepsi düzenli olarak silkini alıyor ama Ümit abi psikopatya sırf emekler çöpe gitsin diye serveri kapatım yenisini açsın

Son düzenleme:
yeni sw açılacakmı bir çalışma varmı varsa cap (eu-chn) olarak ne açılacak ortalama kaç gunde çıkar bunların bir bilgilendirmesi olması lazım kuru kuru beklemek olmuyor

yeni sw açılacakmı bir çalışma varmı varsa cap (eu-chn) olarak ne açılacak ortalama kaç gunde çıkar bunların bir bilgilendirmesi olması lazım kuru kuru beklemek olmuyor
Çalışma var Antibiotic sorunlar ve çözümler bölümünde bi konuya açıklık getirdi fakat zaman vermedi çok iddaalı olduklarını da söyledi.

aynen öyle kardeşim katılıyorum 3 gündür bi açıklama yok 1 kaç kişinin lafıyla iş yürütüyolar. pagemaster serveri biz açarız oynayan oynar oynamayan oynamaz diyorsun madem kaç cap olcağınıda bize sormayın açın oynayalım neden soruyonuzda süreyi uzatıyorsunuz kaç hafta oldu bekliyoruz..

Iddiali olmak guzel bisey ama cok fazla kapali kaldi server herkes kendine bi server buldu.. Ins. user toplayabilirler

aynen öyle kardeşim katılıyorum 3 gündür bi açıklama yok 1 kaç kişinin lafıyla iş yürütüyolar. pagemaster serveri biz açarız oynayan oynar oynamayan oynamaz diyorsun madem kaç cap olcağınıda bize sormayın açın oynayalım neden soruyonuzda süreyi uzatıyorsunuz kaç hafta oldu bekliyoruz..

Sizin için soruyor adamlar ama yaranılmıyor işte :D Sormasa niye sormadınız dediniz zamanında,sordular niye soruyorsunuz diyosunuz valla ne yapıcağınızı şaşırdınız Allah ıslah etsin

Iddiali olmak guzel bisey ama cok fazla kapali kaldi server herkes kendine bi server buldu.. Ins. user toplayabilirler
ya server bi server açılsa oyuncu toplaması kolay bu bp deki etkinlikler fazla insan sıkılmıyor tek sorun sw işte açılsın bi kaç reklam yaptımı gene adam toplanır bnce

----------

Sizin için soruyor adamlar ama yaranılmıyor işte :D Sormasa niye sormadınız dediniz zamanında,sordular niye soruyorsunuz diyosunuz valla ne yapıcağınızı şaşırdınız Allah ıslah etsin
kardeşim bak sizin yapçanız 120 cap in diğer swlere benzeme ihtimali 0 neden 120 cap çok fazla denilince bizimkinin özellikleri farklı denmiyor ona bakarsan 80 ve 100 capde çok var bence buna sizin karar vermeniz gerekiyor sizin düşünceniz oynayan oynar oynamayan oynamaz tarzı olduğu için bunada siz karar vermelisiniz benceee..

trinity gibi olsa güzel olur 120 cap 50 kişi felandık ama yine de güzeldi :D inş 120 açılırda güzel bir oyun olur bizim için **** 120den 110 hymera ya geçince elime dagger aldım tuhafıma gitti küçük geldi :D ah ulan ah en iyisi trinity i açın geri :D

Keşke sendede bedavada olsa bir beyin olsaydı.Playerler oyunu bırakmasa neden serveri kapatalım Allahım ya.Sanki herşey güllük gülsitanlık serverde 1000kişi var hepsi düzenli olarak silkini alıyor ama Ümit abi psikopatya sırf emekler çöpe gitsin diye serveri kapatım yenisini açsın
ozaman adam akıllı sw yöneteydiniz de kimse de bırakmasaydı..bende olan beynin 100gramı sende olsa şuanda farklı bir konumda olurdun böyle milletin avukatlığını yapmak zorunda kalmazdın beni anladın mı çocuk?

ozaman adam akıllı sw yöneteydiniz de kimse de bırakmasaydı..bende olan beynin 100gramı sende olsa şuanda farklı bir konumda olurdun böyle milletin avukatlığını yapmak zorunda kalmazdın beni anladın mı çocuk?

Eternityi niye bıraktılar canları sıkıldı herkes çıktı yönetimle alakası yok sonra kapatınca olay yaptılar.Birşeyden anlamıyosunuz boş boş konuşuyosunuz oynamıcaksanız defolun gidin zorla tutmuyoruz sizi ha sen daha ısrarlıysan sen çıkmadan ben kovucam seni artık

Eternityi niye bıraktılar canları sıkıldı herkes çıktı yönetimle alakası yok sonra kapatınca olay yaptılar.Birşeyden anlamıyosunuz boş boş konuşuyosunuz oynamıcaksanız defolun gidin zorla tutmuyoruz sizi ha sen daha ısrarlıysan sen çıkmadan ben kovucam seni artık
böyle bu mantıkla devam edin çok player toplarsınız..kovarsan kov çokta tın ya

bırakalım tartışmayıda bu açılacak sw kaç cap ne zamn açılacak ah bi bilgi verilse :D kurban kesecem ( tavuk ) :haha

Ya arkadaslar tilkinin döneceği yer yine kürkçü dükkanı.O yüzden kavga çıkarıp durmayın.Sabırlı davranalım lütfen.

BlackPearl Online hakkında yıkıcı eleştirilere kesinlikle yer yok ve aynı hareketi tekrar etmek 7 gün ban sebebi .. Yapıcı eleştirilere ise her zaman yer vardır :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri