• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online Muhteşem Güncellemesi Karşınızda!!!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğri oturup doğru konuşmak gerekirse,maxigame ekibi server üzerinde çabalamış ve başarıya ulaşmış kanımca. Silkroad'a uzun zamandır elveda dedim, ve tekrar bulaşıp asosyal ortama dönmek istemiyorum ama bir yandan da eskiyi yad edip dönmek istiyorum. Benim kişisel olarak düşüncem oyunda botun yasaklanması ve pve sisteminin oturması. İşe gidiyoruz geliyoruz bir party ortamı kurup muhabbet ve kasmak çok güzeldi eskilerden hatırlıyorum inanki insana haz veriyordu,fakat bot cıktıktan sonra işler kolaylaştı bırak bot kassın item düşsün pvp de sadece başında durayım diyorlar ve bu bana çok basit geliyor. Bence bu kadar update yapmışken serverin botsuz bir server olmasını isterim beni tek cezbetmesi bu yönde olur. Bot olmasın dedim bir sürü aksini düşünen arkadaş çıkacak ve yine düşünceme saygı duymayıp söylediklerimin anlamsız bir yorum hale geldıgını savunacaklar..

doğru diyonda botun onune nasıl geciceksinki isro bile gecemedi

ya arkadaşlar ben su dalmayan 118 lerde kasıyorum hiç item düşmüyor lütfen yardımcı olun item bu kadar nadirmi düşüyor yoksa kastığım noblardan mı düşmüyor oyunda yardım ise sıfır kimse söylemiyor elinde sun var bilmiyorum diyorlar LÜTFENNNN yardım edin itemler hangi moblardan düşüyor yada 1 item için 2 günden fazlasınımı kasmak gerekiyor :) tşkler şimdiden
hepsinden düşüyo diye biliyorum ama bazen çok zor düşebiliyo bazen ard arda düşüyo zaman ve sabır istiyo yani :) bana dün gece iki tane düşmüş ama sabahtan beri hiç yok

bazı yöneticilerin ve arkadaşların yazılarını okudum biri anket linki atmış 80 cap diye 80 cap nedir arkadaş allah aşkına bazıları o ankette bilerek yanıltmak için yönetimi yani boşu boşuna bile oy atıyor inadına ümit abinin belkide iyi kazandığı zaman yani server gideri karşılamak için infinity zamanıdı en güzel o zaman tek bir serverda rekabetler pvp ler kale savaşları ilk egy alma heyecanı ve dostluk arkadaşlık vardı ama ilerliyen günlere bakıyoruz şahsen ben başından beri oynuyorum serverı başladılar gold satmaya 50B bilmem kaç TL sonra TL ile item TL ile premium devil akla ne gelirse hepten paraya döndü oyun oyuna başlıyan birisi bunları görüp sıkılıp çıkıyordu adam akıllı item satan yoktu herkes kendini düşünüp bota salıyodu charları falan gold charları bi sürü hal böle oldu + ümit abiyi coderları yöneticileri suçluyanlar kendilerine baksınlar bi bügüne kadar bi hata yanlışlarını görmedim gayet iyi yapıyorlar görevlerini işlerini ne zaman bi bug oldu dendi koştu görevliler lag oldu dendi yeni makina alındı yani kısacası bazı kişiler hiç yorum atmasın siz destek olcağınıza köstek oluyonuz hani paraya döküyonuzda herşeyi dolandırıcılık olayları çıkıyor ne anlıyorsunuz bundan az zevkle oynasanız ilk günleri gibi 107 moblarda parti yapılsa... Lafımı bitirmek istiyorum yönetim BP görevlileri sonsuza dek güveniyorum her serverda inişler çıkışlar olur hayat bile böyle elbet black pearlın dolup taşacağı günler olucak sıkma canını ümit abi ve bütün playerler herkes.

Son düzenleme:
kim nederse desin gelen güncellemeler güzel hep bi suçlu aramayın.

Aslında bu aşağıda verdiğim resimdeki skilleri meslek levellerine göre açılsaydı daha iyi olmazmıydı yada ranklarına göre.
Mesela God's Force 2. seviye hunter olunca, God's Bless te 5. seviye hunter yada thief olunca bunun gibi.

TFR75FEtmp.jpg

Server neden kapalı ve ne zaman açılacak bilgisi olan arkadaşlar yazabilirmi?

eet Bizde ThePerfect Olarak bıraktır ortalama 10 kişi sayin =) kolay gelsin ilerki sw iyi sanslar =)

skill bar kısayol(space+1...0) dan bir tane daha getirilse güzel olur .

Yeni oyun açılınca ki açılmaz açılsada bütün useri kaybetti, herneyse açılırsa diyelim millete silk verilmeli 300-400 artık neyse ki oyun bu kadar kapalı oldugundan zararı kapatmaları için silk satmaları lazım bedava silk vermezler.
Millet şuan soğudu zaten oyundan kimsenin geleceğini sanmıyorum gelecek varsada 30-50 arası oda 2-3tanesi silk alır hiçbişey kurtarmaz bence bırakın burada server yönetme işini, başaramadınız.

baktım ki fikirlerini öne sürenler server bitti vs.vs gibi yorum yapanlar banlanıyor sanırım benide banlıyacaklar iyi oyunlar sizlere kötülemek amacıyla demiyorum bi iş yapıyosanız 2-3 tane çocuğun eline bırakmayın vermişsiniz 15 yaşında birine serveri yönetsin diye sizi bitirdi işte 90cap gibi bi server açsaydınız mükemmel olurdu kendi kendinizi batırdınız 2-3 swyi kapatıp yenisini açmak ne haddinize anlamıyorum neyinize güvenerek açıyosunuz şaşırtıcı. bence açmayın sw felan milleti bekletmeyin duyuru yapıp maxigame blackpearl vs. Bitmiştir. gibi bi konu ile kendinizi rahata cıkarabilirsiniz milleti bekletmeye hakkınız yok. He açılırsa belki küçücük bi ihtimal başlarım o da zaman geçsin diye silk felan almak mı Allah korusun kesinlikle almam bunları göz önünde bulundurarak yenilikler yapın boyunuzdan büyük işlere kalkışmayın 2-3 çocuk ile. bu yorumu bile yapmam benim hatam hayatımdan 5 dakika çaldınız. millet item alıp silk alıp sw'yi kapattığınız için işiniz ras gitmiyor cezanız bu olmuş bence. kul hakkı emek hakkından büyük günah yoktur. para kazanıcam diye kimseyi rezil etmeyin yüz üstü bırakmayın maxigame ailesi .

Yeni oyun açılınca ki açılmaz açılsada bütün useri kaybetti, herneyse açılırsa diyelim millete silk verilmeli 300-400 artık neyse ki oyun bu kadar kapalı oldugundan zararı kapatmaları için silk satmaları lazım bedava silk vermezler.
Millet şuan soğudu zaten oyundan kimsenin geleceğini sanmıyorum gelecek varsada 30-50 arası oda 2-3tanesi silk alır hiçbişey kurtarmaz bence bırakın burada server yönetme işini, başaramadınız.

baktım ki fikirlerini öne sürenler server bitti vs.vs gibi yorum yapanlar banlanıyor sanırım benide banlıyacaklar iyi oyunlar sizlere kötülemek amacıyla demiyorum bi iş yapıyosanız 2-3 tane çocuğun eline bırakmayın vermişsiniz 15 yaşında birine serveri yönetsin diye sizi bitirdi işte 90cap gibi bi server açsaydınız mükemmel olurdu kendi kendinizi batırdınız 2-3 swyi kapatıp yenisini açmak ne haddinize anlamıyorum neyinize güvenerek açıyosunuz şaşırtıcı. bence açmayın sw felan milleti bekletmeyin duyuru yapıp maxigame blackpearl vs. Bitmiştir. gibi bi konu ile kendinizi rahata cıkarabilirsiniz milleti bekletmeye hakkınız yok. He açılırsa belki küçücük bi ihtimal başlarım o da zaman geçsin diye silk felan almak mı Allah korusun kesinlikle almam bunları göz önünde bulundurarak yenilikler yapın boyunuzdan büyük işlere kalkışmayın 2-3 çocuk ile. bu yorumu bile yapmam benim hatam hayatımdan 5 dakika çaldınız. millet item alıp silk alıp sw'yi kapattığınız için işiniz ras gitmiyor cezanız bu olmuş bence. kul hakkı emek hakkından büyük günah yoktur. para kazanıcam diye kimseyi rezil
etmeyin yüz üstü bırakmayın maxigame ailesi .

90 capte açıldı kardeş sonra kapatıldı 300 silke yakın silkim daha harcamadan boşa gitti ondan önce aldığım silkler de var tabi :)

bir kaç gündür yoktum oyun hakkında bilgisi olan varmı açılcak mı açılmayacakmı ? konular silinmiş ona göre başka sw lara bakalım ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri