• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online Muhteşem Güncellemesi Karşınızda!!!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkezin Özel Hayatı kendine Kardesim 1500 tl ne gidiyo onuda hic anlamıs deilim ona bakarsan:Gm lere Ücret almıyomus ZAten Bunuda Ögrendik Sen Nereye Veriyon bu kadar para onuda Anlamadık Paypay Diyon para kesiyo ondan alıs veris yapılıyom Vergi vermiyon Nereye Veriyon sen 1.500 lira 200 300 tl gelir warmis 400 Bin lira hasılatı benmi yaptım? Bunlar Bos isler anlıycagin.1 tane dogru dürüst Coderin bile yok 20 yasında ki Cocuk koderlik yapıyo Hala Aglıyonuz Anlamadım gitti

Herkezin Özel Hayatı kendine Kardesim 1500 tl ne gidiyo onuda hic anlamıs deilim ona bakarsan:Gm lere Ücret almıyomus ZAten Bunuda Ögrendik Sen Nereye Veriyon bu kadar para onuda Anlamadık Paypay Diyon para kesiyo ondan alıs veris yapılıyom Vergi vermiyon Nereye Veriyon sen 1.500 lira 200 300 tl gelir warmis 400 Bin lira hasılatı benmi yaptım? Bunlar Bos isler anlıycagin.1 tane dogru dürüst Coderin bile yok 20 yasında ki Cocuk koderlik yapıyo Hala Aglıyonuz Anlamadım gitti

Bay süper zeka Coder'e aylık 1000TL maaş ödeniyor. Sunucu'ya 1500TL ödeniyor. Banada Para ödeniyor. ve Black pearl ayda 200 300 tl kazanıyor geri kalanı ümit abi cebinden ödüyor . anladınmı şimdi

Ya Siz Demedinizmi Yeni Sunucu Aldık Diye Neye Para Ödiyo bu hala 1.5 lira onu desene bana özelliklerini felan yazdınız taksitmi ödiyonuz yoksa onu anlat Bası Seyler ortaya cıkınca Parayi Yiyenler Belli oluyo =)

Ya Siz Demedinizmi Yeni Sunucu Aldık Diye Neye Para Ödiyo bu hala 1.5 lira onu desene bana özelliklerini felan yazdınız taksitmi ödiyonuz yoksa onu anlat Bası Seyler ortaya cıkınca Parayi Yiyenler Belli oluyo =)

yeni sunucu alınınca bedavamı oluyor ? sunucu firmasınımı aldık sanki her ay ümit abi cebinden 1500TL den fazla ödüyor. ve bu 2 3 ay dır böyle.

BİZ Size birşey kanıtlamak zorunda değiliz.Biz hizmet veririz hizmeti alanda kullananda sizlersiniz.Bizim görevimiz her olumsuz koşula karşın daha iyi bir hizmet verebilmek ve hizmetimizden faydalananlara yardımcı olmaktır.

Gelelim siz hala neye 1500 tl veriyorsunuz lafına :) BP nin aylık masrafı toplam 2.000 tl :) Sadece blackpearl in.Türkiye'nin hatta dünyadaki sro private serverlarının makinalarını yan yana koyun ilk 3 e girer.Ama siz değer bilmezsiniz.Kıymet vermezsiniz anca köstek olursunuz.Böyle yapacaksanız daha ne siteye girin nede oyuna.

Çok uzun zamandır takip ediyorum.Forumdaki Bazı kişiler black pearl oyuncu kaybının nedenlerini :
- Oyunu böldünüz
- Para gözsünüz
- Gmler tanıdıklarına item veriyor
- Event olmuyor

vs vs. bunun gibi saçma sapan hiçbir doğruluğu olmayan şeylerle insanların aklını giriyorsunuz ve diğer kişileride sizin saçma sapan düşünceleriniz ile dolduruyorsunuz.
Black Pearl 110 120 90 cap açıldığı için playerler azalmadı. Black Pearl en büyük yediği darbelerden biri hatta bir çok silkroad'ın yediği darbe her önüne gelenin Silkroad açmasıydı. her internette Vsro Files dosyasını gören hemen " bak internette orjinal dosyalar var bizde açalım hamaciden kurarız ne olcak oynarız kendi aramızda. " Yada " Bir vps kiralayalım açalım free silk eylenelim "
Mantığı ile oyun kuruyor. fakat kimse geleceği bu giderleri veya playerleri düşünmüyor.

Keşke yapabilseydimde sizlere Vsro Files ile açılmış olan Tüm Hamachi ve Vps serverler'in Player sayısını göstere bilseydim. O listeyi keşke görebilseydiniz.

Aşağıda Paylaşmış olduğum resimler Error Soft'dan almış olduğum resimlerdir. gördüğünüz gibi player sayısı +500 olan 3 4 server var. orda gördüğünüz gibi birçok server Yerlerde Sürünüyor. çünki bilinsizce Silkroad Server'i açıp. bilinçsizce insanların aklını çelen kişiler bizleri bu duruma sürükledi.

Kısacası Black Pearl yediği darbeler'e rağman diğer serverlerden kat ve kat daha iyi durumda. Evet player sayısı az gözükebilir. Ama Takım bakımından olsun , Yaptığı yenilikler olsun, Size sağladığı hizmet olsun başka serverlerde bulamayacağınız birçok özelliğe sahip.
Bilinçsizce tam nedenini ve sonucunu bilmeden kendi kafanızda ürettiğiniz saçma yorumlardan kurtulun veya siz kurtulmuyorsanız bunları başka kişiler'e aktarmayın. Player'lerin aklına girip onları serverden soğutmak sizin saçma sapan düşüncelerinizi onlar'a enjekte etmek sizi belki güldürür , sevindirir , yaptığınızın çok eylenceli sanabilirsiniz. ama yaptığınızın Aptallıktan başka birşey olmadığını er geç anlıyıcaksınız.

Resimler :

7b2nx.png

7b2vj.png

7b2w1.png

7b2wn.png

7b2wv.png

7b2x6.png

7b2xg.png

7b2xr.png
Ağzına sağlık hocam.Bir kişi atıyor diğerleri de peşinden gidiyor.Şöyle bir örnek vereyim bir kurt sürüyü çağırıyor,sürüde nedensiz,sebepsiz kurtun peşinden gidiyor.Bir kişi tutturmuş gm tanıdıklarını item veriyor.Ancak fıkdık beyinli bir kişi bunu söyleyebiliyor.Yazık ki hiç bir oyunda olmayan ilgiyi ve alakayı sizlere gösteriyoruz ve bu ilgiyi ve alakayı hak eden playerlar da var.Saygı çerçevesinde bizleri dinleyip anlayan da var.

800 TL her ay sunucuya ödeniyor. Yeni sunucu aldık dedik yani kiraladık her ay kirasının ödenmesi gerekiyor. Datacenter kurup kendi sunucumuzu almadık böyle birşeyin maliyeti 20binlerden başlıyor ;)

Coder arkadaşa 1000 TL veriyorduk ancak durum kötüye gidince 500 TL ye indirdik ama inanın şuan onu bile ödeyemiyorum çocuğa mahçup oldum.

100 TL Blackpearl in sitesinin sunucusuna ödeniyor.

paypay nedir yaw, aklınla zorun var ne dediğinden haberin yok... O söyleyemediğin kelime paypal ama paypalla olayın ne alakası var anlayabilmiş değilim.

Ve bu arada evet tabiki vergimi veriyorum, bas bas bağırıyoruz şirket tuttuk, muhasebeci tuttuk vergi ödüyoruz diye forumu takip etmiyorsunuz sonra kafanıza göre konuşuyorsunuz.

400bin lira hasılat nerden çıktı Allah aşkına 400bin liram olsa bu forumda senin kahrını mı çekerdim sanırıyorsun ? gider kendime bir dükkan açar en basitinden pc satışı yapardım ;)

Coderin kaç yaşında olduğu da seni ilgilendirmiyor sen kaç yaşındasın bilmiyorum ama konuşmaların 6 yaşındaki çocuğun konuşmalarına benziyor.

Ve son olarak sınırsız banlandın, uyarmıştım dinlemedin...geçmiş olsun...

ula Eksi 1200 lerderdeyim kazanç yok 2 aydır bp yüzünden.

ula Eksi 1200 lerderdeyim kazanç yok 2 aydır bp yüzünden.

hehe :) Ama birşey söylücem bence böyle birşeye katlanmak sözüm meclisten dışarı aptallık :)

Şöyle birşey var o kadar emek uğraş o kadar masraf fazla kar getirmiyorsa niye böyle birşey yapıyorsunuz ki? Forum tanıtımı desek saten oynayan herkezin eminim forumdan haberi vardır. Ve ayrıca Stres , sinir , yorgunlukta cabası.

hehe :) Ama birşey söylücem bence böyle birşeye katlanmak sözüm meclisten dışarı aptallık :)

Şöyle birşey var o kadar emek uğraş o kadar masraf fazla kar getirmiyorsa niye böyle birşey yapıyorsunuz ki? Forum tanıtımı desek saten oynayan herkezin eminim forumdan haberi vardır. Ve ayrıca Stres , sinir , yorgunlukta cabası.

Servere doğru düzgün insan olan insanlar fulle'seydi, abartısız 2 milyardan fazla gelir olurdu. Ama servere insan olmayan insanlar girdiği için böyle oluyor.Dediğinde doğru :)

800 TL her ay sunucuya ödeniyor. Yeni sunucu aldık dedik yani kiraladık her ay kirasının ödenmesi gerekiyor. Datacenter kurup kendi sunucumuzu almadık böyle birşeyin maliyeti 20binlerden başlıyor ;)

Coder arkadaşa 1000 TL veriyorduk ancak durum kötüye gidince 500 TL ye indirdik ama inanın şuan onu bile ödeyemiyorum çocuğa mahçup oldum.

paypay nedir yaw, aklınla zorun var ne dediğinden haberin yok... O söyleyemediğin kelime paypal ama paypalla olayın ne alakası var anlayabilmiş değilim.

Ve bu arada evet tabiki vergimi veriyorum, bas bas bağırıyoruz şirket tuttuk, muhasebeci tuttuk vergi ödüyoruz diye forumu takip etmiyorsunuz sonra kafanıza göre konuşuyorsunuz.

400bin lira hasılat nerden çıktı Allah aşkına 400bin liram olsa bu forumda senin kahrını mı çekerdim sanırıyorsun ? gider kendime bir dükkan açar en basitinden pc satışı yapardım ;)

Coderin kaç yaşında olduğu da seni ilgilendirmiyor sen kaç yaşındasın bilmiyorum ama konuşmaların 6 yaşındaki çocuğun konuşmalarına benziyor.

+ Bu adamın geçindirecek evi ve eşi var.

Evet doğru yaptığımız aptallık resmen ama bu aptallığa rağmen kimseye yaranamıyoruz.

Hay ağzına, ellerine sağlık :D çok rahatladım şuan öküzün teki olduğu hem forumda hem oyunda yazdıklarından belliydi :D

Son düzenleme:
Hayırlı olması dileğiyle,şöyle bugsuz yenilik dolu 110 cap muhteşem olur lakin ümit abi birkaç ricam var
Lütfen kervan ratesini ellemeyin,yada arttırırsanız 5x falan.Bazıları 200 x arttırın falan diyor
Gold rate 5x,10x olsun yeter.Potu 1 gold yapın pot sıkıntısı çekmesin oyuncu.Ben şahsen çok istiyorum bir haziran akşamı job cave'e gideyim arkadaşlarımla nova düşürmek için uğraşayım,thief öldüreyim ki birçok kişi bunu bekliyor

şimdi yeni 0 server mi açılacak... lütfen bi duyuru yapın ki biz de kendimizi ona göre ayarlayalım

itemlerrrrrrrrrrrrrr

ya arkadaşlar ben su dalmayan 118 lerde kasıyorum hiç item düşmüyor lütfen yardımcı olun item bu kadar nadirmi düşüyor yoksa kastığım noblardan mı düşmüyor oyunda yardım ise sıfır kimse söylemiyor elinde sun var bilmiyorum diyorlar LÜTFENNNN yardım edin itemler hangi moblardan düşüyor yada 1 item için 2 günden fazlasınımı kasmak gerekiyor :) tşkler şimdiden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri