• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online Muhteşem Güncellemesi Karşınızda!!!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Black Set den bahsediyorsanız sadece silahlar olacak :

5-1.jpg

6-1.jpg

sikle olacaksa fiyatlar çok uçuk gibime geldi.500 Silk son kararınız mı ? yoksa sadece şimdilik mi koydunuz öyle ?

13 dg itemler geliyomus gm iyi hos güzelde bizim elmzdeki sunlara harcadığımaz paraya ne olucak +7 yapmak için çektiğimz silkler yaktığımız itemler ne olcak biz enayimiyiz 2 ay önce fgw ye gitmeye basladık silk ile dimension tası aldık sırf elmzdeki daha hoş gözüksün diye siz 13 dg item getiriyonuz eğer böle bişe yapıcaksanız 12 dg sundan düşük olsun atackları yani statları moon gibi olsun en azından harcadığımız emeğe saygınız olarak bu dediklerimi ciddiye alırsanız sevinirim birde yeni başlangıç seviyeleri 98-101 biz nasıl honor kascaz ? Honor sistemini kaldırmanız gerekli yeni başlayanlar için çok adaletsiz bir durum olur
nerenle okuyorsun ?

beyler yaptığınız yenilik anca küçük cocukları sevindirir tmm bende gelmesini istiyorum 13 dg itemlerin ama öle sw de herkeste olmasınıda istemem şahsen oyunun bi tadı kalmaz şimdi biz sun . moon düşürmek için aylarca pc basında sabahladık ki hala sabhlıyoruz eğer böle bişe yapıyorsanız alması fgw kadar zor olsun ki en azından itemi hak edenler alıp kullansın 13d eklendıgı gunden berı fgw yapıyom fazla kısı olmadıgından ptde olmuyo ve talisman dusurmek 2 kat zor oluyo şimdi yeni sistemde herkez 13d takarsa bızım emekler çöp olacak bunlarıda göz önünde bulundurun lütfen veya weaponların stadlarında bıraz fark olsun saygılarımla

sikle olacaksa fiyatlar çok uçuk gibime geldi.500 Silk son kararınız mı ? yoksa sadece şimdilik mi koydunuz öyle ?

Silkle değil, yeni job sistemi ile kazanacağınız Black Pointler ile alacaksınız ama ayretten ek olarak silkle alabilme seçeneği de eklemeyi düşünüyorum. İsteyen istediği gibi alsın yani.

beyler yaptığınız yenilik anca küçük cocukları sevindirir tmm bende gelmesini istiyorum 13 dg itemlerin ama öle sw de herkeste olmasınıda istemem şahsen oyunun bi tadı kalmaz şimdi biz sun . moon düşürmek için aylarca pc basında sabahladık ki hala sabhlıyoruz eğer böle bişe yapıyorsanız alması fgw kadar zor olsun ki en azından itemi hak edenler alıp kullansın 13d eklendıgı gunden berı fgw yapıyom fazla kısı olmadıgından ptde olmuyo ve talisman dusurmek 2 kat zor oluyo şimdi yeni sistemde herkez 13d takarsa bızım emekler çöp olacak bunlarıda göz önünde bulundurun lütfen veya weaponların stadlarında bıraz fark olsun saygılarımla

Sunları moonları tek başına ne yapacaksınız ? Fıstık gibi job sistemi ekledik eğlenin sıkılmayın diye ve bu sistemde puan kazanıp yeni itemleri alabileceksiniz. Bundan iyisi şamda kayısı ama siz herşeye negatif bakıyorsunuz. Hem o silahlar 13 dg değil... silahlar Trinity için 12 DG , Infinity için 11DG.

Ümit kardeşm İnfinity de black set warmı?

Black Silahlar Infinity de 11Dg olarak var.

o silahlar 12 degree ? nerenizle bakıyorsunuz sorması ayıptır ?

müco allah aşkına 13dg yi nerde okudunuz ya yok öyle birşey

Silkle değil, yeni job sistemi ile kazanacağınız Black Pointler ile alacaksınız ama ayretten ek olarak silkle alabilme seçeneği de eklemeyi düşünüyorum. İsteyen istediği gibi alsın yani.
Böyle bir alternatif koymanız oyuncular açısından sevindirici.Sabırsızlıkla bekliyorum bu updateyi :)

beklendiğine değecek bir güncelleme ve ins ilk gün olduğu gibi player toplarsınız :) açıkcası başlamayı düşünüyorum ve yeni mastery skilleri ile ilgili bir video var mı ?

Sana tamamen katılıyorum günün en az 10 saati bilgisayar başında yok uni kovala yok fgw item bas şu bu derken geçiyor ve sonra yeni bir sistem geliyor herkeste 13d item oyuna 15-17 yaşında çocukların yatıracağı paradan daha çoğunu yatırıyoruz 500-600 lira gibi fiyatlardan bahsediyoruz harcadığımız silkler özel rütbeler hepsi sun düşürelim 13d item yapalım diye harcanan paralar gelen itemleri lütfen bizim emeklerimize göre ayarlamaya çalışın yoksa büyük bir adaletsizlik meydana gelecek oyundan zevk alamamaya başlayacağız bu konu bize sıkıntı olacak :S

Bu infinity artık ne zaman açılcak bu konu hakkında da bir bilgi verirmisniz 2gündür bekliyoruz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri