• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online Muhteşem Güncellemesi Karşınızda!!!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 aydır server masraflarını cebimden ödüyorum arkadaşlar, 1-2 ay daha böyle devam ederse bu serveri ayakta tutamam maalesef. Çünkü masraflar çok yüksek.

Örnek vereyim kızma ama silk veren bir çok server war en azından bunu bedava yapsan mühteşem olur ciddiyim bu konuda " Örnk: Fazla serverde bu pet yok bedava yaparsan bu senin için daha karlı olur pet için girerler ve oyuna baglanırlar buda ilerde silk sp gold vs derken sana kazanç verir kızma sadece benim düşüncem böyle.

ümit abi job arena ile ilgili bug var mesela huntersem thief townuna ışınlanabiliyorum

ümit abi job arena ile ilgili bug var mesela huntersem thief townuna ışınlanabiliyorum
sadece base sistemi şeklinde oralar thieflerin çok oldugu ve hunterlerin çok oldugu bölgeler olarak oyuncular toplansın şeklinde diye yaptım zaten 10 kişinin arasına 1 hunter in girmeside intihar olur ^^

bırde mela ben bırısını kestıysem ptdekılede 5 poınt gıdıyo o degışmelı bence yoksa asırı poınt kasılır ve yatıgında poıntler sılınebılır bu skılde poınt kasmak hiçte zor degıl 90 poınt kastım bile

Örnek vereyim kızma ama silk veren bir çok server war en azından bunu bedava yapsan mühteşem olur ciddiyim bu konuda " Örnk: Fazla serverde bu pet yok bedava yaparsan bu senin için daha karlı olur pet için girerler ve oyuna baglanırlar buda ilerde silk sp gold vs derken sana kazanç verir kızma sadece benim düşüncem böyle.

Free silk olduğu zaman sunucu parası nereden çıkacak ? Ayrıca free silk serverlar bir halta yaramaz. O Tarz serverların çoğuı en fazla 2 ay dayanabiliyor.

Free silk olduğu zaman sunucu parası nereden çıkacak ? Ayrıca free silk serverlar bir halta yaramaz. O Tarz serverların çoğuı en fazla 2 ay dayanabiliyor.

Kara free silk'li bir sw var.Sen bile hayla o sw'nin nasıl ayakta durduğuna inanamazsın +1200 player :S

Örnek verrim kalırsın ortada :) k.bakma ama " Bir Çok Server war sadece ben pet " i örnek vrdim ' Size zarar vermez " sadece pet ' global paralı pre paralı diğer tüm şeyler silk ile olucak . :) ' Çok var free silk olup ayakda duran ' free silk dediysem 10000bin veriyo sonrası parayla.

Şeyy bide sizden ricam Torrent teklink verirmsiniz inanın birçok kişi bunu bekliyor.

Kara free silk'li bir sw var.Sen bile hayla o sw'nin nasıl ayakta durduğuna inanamazsın +1200 player :S

Bazıları ayakta durabilir ve kesin yabancıdır. çünkü onlar için paranın değeri 0. Ama burası Türkiye. Zaten 2 sunucu parasını bile 2 ay cebinden ödemiş ümit abi. Tutupta Free silk açarsa iyice zorlanır birazda onu düşünün ?

Ayrıca sizler free silk serverlara alışmışsınız. Server dediğinde emek olacak. Uğraşacaksın. Ne öyle silki ver immortal al bilmem ne al direk pvp'ye git. Ne anlamı kaldı oyunun o zaman.

Bazıları ayakta durabilir ve kesin yabancıdır. çünkü onlar için paranın değeri 0. Ama burası Türkiye. Zaten 2 sunucu parasını bile 2 ay cebinden ödemiş ümit abi. Tutupta Free silk açarsa iyice zorlanır birazda onu düşünün ?

Ayrıca sizler free silk serverlara alışmışsınız. Server dediğinde emek olacak. Uğraşacaksın. Ne öyle silki ver immortal al bilmem ne al direk pvp'ye git. Ne anlamı kaldı oyunun o zaman.

Ben kesinlikle free silk'li sw taraftarı değilim :) Sadece sana örnek vermek istedim.Ayrıca o sw'nin Admin'i türk :D İyi parada kırıyor.

Yanlış Anladın ' sadece grap pet ' ücretsiz olsun diyorum. Açılışda versin yada ne biliyim tüm hepsine atsın yada silk eklesin onlardan alsınlar :)

İtem satışı vardır. Yoksa nereden kazanacak adam. Free silk server istiyorsanız isteyen herkes sunucu ücretinin belli bir kısmını ödesin aylık ümit abiye. Ümit abide açsın 9999999 trilyon silkli bir server :)

İtem satışı vardır. Yoksa nereden kazanacak adam. Free silk server istiyorsanız isteyen herkes sunucu ücretinin belli bir kısmını ödesin aylık ümit abiye. Ümit abide açsın 9999999 trilyon silkli bir server :)

Evet item satışı var :D Nse özür dilerim konuyu kirlettik.Umarım bu yeniliklerle bp eski günlerine döner :)

Hala dediğimi anlamadım grap pet diyorum grap pet free silk milk istemiyorz ki biz grap pet olsn eylenelim.

Grab pet belki olabilir. Ama Free silk başka grab pet başka.

yeni mastery çok gereksiz olmuş ( tabi bu sadece benim görüşüm) onun dışında çok iyi iş çıkarmışsınız , özellikle job point sistemi çok hoşuma gitti, tebrik ediyorum gerçekten ortada bir emek olduğu belli.

6fb9k.png

Tşekkür eder,m :)

----------

Bu seferde 5 dk da bir DC yiyorum tek bende mi var acaba ??

Yine fark attı BP yenilikler süper en azından oyunda ne yazpıcaz diye düşünmiycez. İnşallah verdiğiniz emeklerin karşılığını alırsınız devamının gelmesi dileğiyle :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri