• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online Muhteşem Güncellemesi Karşınızda!!!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
98 olmak için o kadar uğraşmıştım :D Şimdi başlangıç olmuş :D Skiller çok hoş. Pet sorunuda kalkarsa çok güzel olur ama...

harikasınız.iyi çalışma olmuş.bu oyun benim için çok keyifliydi bu update ile dahada güzel hale gelmiş.başarılarılarınızın devamını bekliyoruz.

Cidden Silkle Silah mı satıcaksınız şimdi?

Silkle silah satmıyoruz konuyu dikkatlice okuyun lütfen.

Tebrikler BlackPearl takımı inş en kısa zamanda oyun açılır. Başarılarınızın devamını dilerim .

Oyun açık zaten.

öncelikle BP takımını tebrik ediyorum. blackpearli bırakmıştım, fakat tekrar deneyebilirim bu yeni patch ile

----------

yalnız, muscle inhibitory düşündüğüm şey ise daggerler çok pisleşicek... bir de başlama sp'si ne kadar, bnm için 1 lvldan başlamak sorun değil ama sp farm yapmak büyük sorun, heleki 100lvldan sonra çok sp istiyor skiller:(

200K Başlangıç sp si veriliyor artık gerisini de siz halledin lütfen.

Guzel GZ
ama sorum var :D
Fellow pet Orjınalmı yoksa
Grap+Attack+Bınek seklındemı yoksa Atack+Bınek(ISRO) Seklındemı
Grap+Attack+Bınek olayı ıse (Glory gıbı) bı şey var ama soylemıyım ayıp. Gercı duzeltıle bılır bılıosanız oda bısı dıyemem :S
ama DB 10 numara ;)

Argo kullanmayınız lütfen

Gerçekten hayran kaldım abi :) Sezercana çok teşekkür ederiz böyle bir şey yapabildiği için :) BlackPearl oynamıyordum ama başlayasım geldi :) Linkler güncellenicekse direk indireyim ben :) Ya da hazırda varsa Ö.M atarsanız sevinirim :) Umutun dediği gibi coder çalışıyor :D

free mode
: 617 minutes

fazla değil mi abi ya :( Media falan indirsek olmaz mı ?

Bugün akşama doğru full updateli halini blackpearl sunucularına upload edeceğiz direk indirebileceksiniz, o zamana kadar yar burdan indireceksin veya bekleyeceksin. Media eğer elinde çok eski olmayan bir bp sürümü varsa işe yarar yoksa diğer oyunların üzerine media atarsan olmaz.

Bugün akşama doğru full updateli halini blackpearl sunucularına upload edeceğiz direk indirebileceksiniz, o zamana kadar yar burdan indireceksin veya bekleyeceksin. Media eğer elinde çok eski olmayan bir bp sürümü varsa işe yarar yoksa diğer oyunların üzerine media atarsan olmaz.
Var abi elimde eski BP sürümü. Media linklerine baktım da ölmüş galiba.. Download etmiyor hiçbiri..

Hangi server indireceksin ? sana alldebrid linki veriyim.

black shieldi dün gece aldım çok havalı duruyorlar ah bide stat sorunu olmasa :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri