• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online Muhteşem Güncellemesi Karşınızda!!!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim post arada kaynamış ama tekrar sorayım bu yeni gelen skiller için ayrıca mastery geldimi ve bu yeni blackset be 13dg arasında karşılaştırma yaparsak hanğisi daha iyi(infinity).

ne kadarda yenilik yapsanız bence bu serverların eskısı gıbı olması zor.

yeni bi server acılmalı :D

şimdi bana göre yenilikler gayet güzel abi tamamen kendi görüşüm herşey iyi fakat bazı şeylerinde kötü yanı var diyorsun ya şimdi bazı kişiler dicek herşeyi paraya vurdunuz iyilikte yaramaz bazılarına kimse alınmasın üstüne.

İsteyen istediği gibi düşünsün. Dinimiz imaınımız para olsaydı çok farklı yöntemler denerdik. Misal para ile sun satardık başkaları gibi. 2 aydır server bize zarar ettiriyor öyle düşük rakamlarda değil hani. Biz bu serverdan bir şekilde gelir elde edemzsek bu server ayakta kalamaz. Şuan oyunucu sayısı çok düşük ve silk alışı neredeyse sıfıra yakın bu şekilde bu serveri nasıl devam ettirebiliriz ki ? mutlaka gelir elde edecek birşeyler bulmamız lazım. Honor olayını zaten para kazanmak için düşünmedik. Leveller yükselince haliyle honor kasma olayıda ortadan kalktı, bu olay yeni başlayanlar düşünülerek yapılan birşey ancak bunun sornucunda honor sistemine veda etmemiz gerekti zaten 100 tane char açıpta honor kasanların yüzünden de server yoğun dönemlerinde laglı oluyordu. Madem durum buralara kaldı bari honorları cüzzi bir miktar karşılığında satalım dedik hem servera biraz katkısı olur hemde honor sistemi kaybolmamış olur isteyen faydalanmış olur.

Benim post arada kaynamış ama tekrar sorayım bu yeni gelen skiller için ayrıca mastery geldimi ve bu yeni blackset be 13dg arasında karşılaştırma yaparsak hanğisi daha iyi(infinity).

Sorularının cevabı konuda mevcut zaten.

Honor kasılamayacak artık, herşeyin bir iyi yanı bir de kötü yanı var. Honor bufflarını belli bir ücret karşılığı satmayı düşünüyoruz ama kesin bir kanıya varamadık bu konuda henüz.
Abi bari honoru satmayın ya. Gözünüzü seveyim. Silk, gold, rütbe satıyorsunuz eyvallah ama honor emek isteyen bir iş. Paraya dökmeniz kötü olur yani..

Abi bari honoru satmayın ya. Gözünüzü seveyim. Silk, gold, rütbe satıyorsunuz eyvallah ama honor emek isteyen bir iş. Paraya dökmeniz kötü olur yani..

Honor sistemi başlangıç levelinin artması ile tarih oldu ne yapalım honoru peki ? her isteyene bedava mı verelim yoksa bu sistemi komple silip atalım mı ?

Bir önceki mesajımı okur musun lütfen... Herşeyi paraya dökmeyin diyorsunda 2 aydır cembimden 1000 + TL ödüyorum server kendini geçindirmediği için... Böyle bu serveri nasıl ayakta tutacağım ?

Honor sistemi başlangıç levelinin artması ile tarih oldu ne yapalım honoru peki ? her isteyen bedava mı verelim yoksa bu sistemi komple silip atalım mı ?

Bir önceki mesajımı okur musun lütfen... Herşeyi paraya dökmeyin diyorsunda 2 aydır cembimden 1000 + TL ödüyorum server kendini geçindirmediği için... Böyle bu serveri nasıl ayakta tutacağım ?
Sen de haklısın abi.. Teşekkürler yine de..

Abi süpersiniz biz bırakmıştık fakat öyle yenilikler getirmişsinizki tekrar başlama kararı aldık fakat bu Novalar Nova gibi parlıyor değilmi Sos gibi parlamasın :)

Honor sistemi başlangıç levelinin artması ile tarih oldu ne yapalım honoru peki ? her isteyene bedava mı verelim yoksa bu sistemi komple silip atalım mı ?

Bence dediğiniz gibi olucaksa olanlarında silinmesi lazım.Hepsini sıfırlayın belli bir ücret ile satın ozaman.

Abi şöyle bişey yapabilir Sezercan. Zorlaştırsa biraz honoru ? Mesela player 98den başlıyor 105'e kadar kasma ile olsa ? Aynı anda siz de satabilirsiniz en azından ?

Bence dediğiniz gibi olucaksa olanlarında silinmesi lazım.Hepsini sıfırlayın belli bir ücret ile satın ozaman.

Onlar emek harcadı zamanında silmemiz doğru olmaz.

Abi şöyle bişey yapabilir Sezercan. Zorlaştırsa biraz honoru ? Mesela player 98den başlıyor 105'e kadar kasma ile olsa ? Aynı anda siz de satabilirsiniz en azından ?

Öyle birşey olur mu bilmem ama bir önceki sayfada durumu uzun uzun açıkladım. Şuan acil serverdan gelir elde etmemiz lazım, server msraflarını daha fazla cebimden karşılayamam, işler çok kötü masraflar çok fazla elimdeki tüm parayı kullandım neredeyse. Bu serverin devamı için gelir elde etmemiz şart hem de acilen şart yoksa kapatmak zorunda kalacağım çünkü aylık 1500 küsür tl masrafı var serverin, az bir para değil bu bir de işler çok kötü durumda 2-3 aydır.

Onlar emek harcadı zamanında silmemiz doğru olmaz.

Öyle birşey olur mu bilmem ama bir önceki sayfada durumu uzun uzun açıkladım. Şuan acil serverdan gelir elde etmemiz lazım, server msraflarını daha fazla cebimden karşılayamam, işler çok kötü masraflar çok fazla elimdeki tüm parayı kullandım neredeyse. Bu serverin devamı için gelir elde etmemiz şart hem de acilen şart yoksa kapatmak zorunda kalacağım çünkü aylık 1500 küsür tl masrafı var serverin, az bir para değil bu bir de işler çok kötü durumda 2-3 aydır.
Anladım abi. Tamam.

Arkadaşlar üzgünüm bu güzel yenilikler için bazı fedakarlıklar yapılması gerekiyordu size hiçbir silkroadda hatta isroda bile olmayan bir sistemi entegre edip ellerinize verdik.Artık bundan sonrasını siz bizi destekleyerek devam ettireceğiz.

Deepblue yukarda belirtmiş makina masrafları için acil gelir elde edilmesi gerekmekte.Honor ise bir lüks eğer lüks sahibi olmak istiyorsanız honoru alıp ekstra bir rank sahibi olabilirsiniz.

Bunlar sadece başlangıç daha yapacağımız çok şey var. Black Pearl oyuncuları her zaman bir adım önde en çok oyun zevkine varan ve ilk tadan oyuncular olacaklardır.

Bir kaç sorum var :

1-İlk baştaki kırmızı pet'in ismi Red Dragon mu acaba?

2-Black set için CH weapon'ları bulamadım. EU'ları buldum.

3-Oyundada belirtmiştim çok lag var serverde, lag girince 1-2 dakika işlem görmüyor. Yeni test yaptım :

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri