• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online Muhteşem Güncellemesi Karşınızda!!!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler Trinity checkte sebebini ve ne zaman açılacağını söylerseniz iyi olur :)

Ümit Abi Gm shine amaterasu Ruthless Kahraman Abi mobber ve diğer birçok kişi yapımda emeği geçen herkesin eline sağlık herkesin beklediği güncelleme ve yenilikler geldi benim fikrim gayet hoş ve muhteşem olmuş inşallah oyunda artış görülür ve daha iyi bir oyun olur herkes için Tebrik ederim herkesi ayrıca tüm BP için herkese hayırlı olsun :)

Son düzenleme:
Takımımızdaki herkes elinden geleni en iyi şekilde yaptı coder sezer arkadaşımız ile abartısız kendimizi boğazlayacak hale geldik ama amaçlar ortak olunca sorunlar halloldu.
Kadir desek zaten imkansızları beceriyor.Yakında 0 dan tasarlanan itemleri sizlere sunacağız ve oylayıp karar verdireceğiz.

Kahraman abi ben ve ümit abi bu yolda belkide iş olarak değilde piskolojik rahatsızlık ve stresi en çok yaşayan insanlarız.Baskılar herşeyin önüne geçti derken sezerin update yi bitirmesi yeni bir kan ve can oldu umarım başarılarımız devam eder.

Gerçekten 10numara bir çalışma :) başarılarınızın ılerleyen zamanlarda artacagına ınanıyorum. Umarım yeterlı oyuncu kıtlesınede sahip olabilirsiniz Umit abi :)

Elinize Sağlık Süper Olmuş Hepsi

İsro Kurucuları Görüp Kıskanmasın :D

Şimdi Bırakan Herkez Geri Dönecek BP Ye :D

Son düzenleme:
Takımımızdaki herkes elinden geleni en iyi şekilde yaptı coder sezer arkadaşımız ile abartısız kendimizi boğazlayacak hale geldik ama amaçlar ortak olunca sorunlar halloldu.
Kadir desek zaten imkansızları beceriyor.Yakında 0 dan tasarlanan itemleri sizlere sunacağız ve oylayıp karar verdireceğiz.

Kahraman abi ben ve ümit abi bu yolda belkide iş olarak değilde piskolojik rahatsızlık ve stresi en çok yaşayan insanlarız.Baskılar herşeyin önüne geçti derken sezerin update yi bitirmesi yeni bir kan ve can oldu umarım başarılarımız devam eder.
Biz insan değilmiyiz lagn :D

Kolay değil tabiki bu işler yani bazı real hayatta işlerinizi bırakıp bunları yapıyorsunuz ama yapımda emeği geçen herkesin eline sağlık.

Serverlar online, aksaklık için özür dileriz.

yemin ediyorum ağzım açık kaldı..

black pearl team her zaman en iyisi <3

----------

ümit abi pek anlamam o işlerden ama donwhang,samarkand,constantin fortress ' leri yapabilirseniz çok süper olur.. eğer yapılabilirse imkan varsa çok muhteşem olur bırakanlarda pişman olur geri gelir :D

Teşekkür ederim abi :) Bekliyorum :)

Infinity En Son media.pk2 :

Orjinal Link : Netload Serious Filehosting - Netload

Alddebrid : https://s02.alldebrid.com/dl/r763e2e72/Media.rar

yemin ediyorum ağzım açık kaldı..

black pearl team her zaman en iyisi <3

----------

ümit abi pek anlamam o işlerden ama donwhang,samarkand,constantin fortress ' leri yapabilirseniz çok süper olur.. eğer yapılabilirse imkan varsa çok muhteşem olur bırakanlarda pişman olur geri gelir :D

Herşeyin zamanı var, boş durmuyoruz daha yapacak çok şeyimiz var, bunlar sadece başlangıç, bize biraz zaman, sabır ve destek gerekli ;)

Yalnız bir problem var abi. Siz başlangıçı 98 yaptınız eyvallah. Ben nasıl honor kasacağım ? Orası sorun...

Yalnız bir problem var abi. Siz başlangıçı 98 yaptınız eyvallah. Ben nasıl honor kasacağım ? Orası sorun...

Honor kasılamayacak artık, herşeyin bir iyi yanı bir de kötü yanı var. Honor bufflarını belli bir ücret karşılığı satmayı düşünüyoruz ama kesin bir kanıya varamadık bu konuda henüz.

Honor kasılamayacak artık, herşeyin bir iyi yanı bir de kötü yanı var. Honor bufflarını belli bir ücret karşılığı satmayı düşünüyoruz ama kesin bir kanıya varamadık bu konuda henüz.

şimdi bana göre yenilikler gayet güzel abi tamamen kendi görüşüm herşey iyi fakat bazı şeylerinde kötü yanı var diyorsun ya şimdi bazı kişiler dicek herşeyi paraya vurdunuz iyilikte yaramaz bazılarına kimse alınmasın üstüne.

Tek kelimeyle harika olmuş bu seferde oyuncu çekemezse bu oyun playerlerde sorun vardır :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri