• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online Muhteşem Güncellemesi Karşınızda!!!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Black Pearl'da niye değişiklik,farklılık yok diyen arkadaşlarımızın artık bahaneleri bitti. Şimdi player sayısı ve oyunun kalitesi inşallah anlaşılır!

Ümit abi yaptığınız herşeyi destekliyorum sende bp ekibide profesyonelsiniz ve server gerçekten kaliteli fakat oyun bir ara durgun oldu o sırada herkes bıraktı,benim charlarım hala duruyor tekrar başlamak istiyorum

Senden ricam:Tabi yapabilirseniz sizde çok farklı skill ikonları,yeni map,item olarak yeni ırk getirebilirseniz Türk ırkı mesela :) büyük bi patlama olucaktır :)

Ama 1 Haftadır Torrent Linki İstiyorum Lütfen ama..

Sadece renkler farklı. Daha yeni şeyler yok mu ?

Bu arada server çok güzel bir hale gelmiş. Yardıma dokunan herkesin ellerine sağlık.

Sanırım yok kardeşim oyun şuanda yüklü olmadığı için tam bilemiyorum

----------

Bir şey daha sorucam ben bu itemleri tek job sistemi ilemi alıcaz yoksa kervan çekerek puan kazanıptamı alıcaz?

Ohaa , ohaa ayakta alkışlanması gereken bir update daha olmuş ellerinize sağlık arkadaşlar :) Şuanda piyasadaki en kaliteli server olmuş .. İnşallah daha güzel günler görürüz :)

2hafta sonra okullar sonra kapanıyor zaten ozaman istemesende serverler full çekicek bütün private svler aynı şekılde :D

arkadaslar black silahlarla normal nowalar arasında damage farkı warmı yoksa ikiside aynı damageimi atıyor acil cvp werirseniz sevinirim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri