• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online Muhteşem Güncellemesi Karşınızda!!!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hala dediğimi anlamadım grap pet diyorum grap pet free silk milk istemiyorz ki biz grap pet olsn eylenelim.

Bak şimdi durumu şöyle izah edeyim. Gold satışı yapmıyoruz artık serverdaki ekonomi ve oyuncuların refahı için.

SP satışıda ayda yılda bir oluyor çünkü herkes bota bağlayıp istediği gibi sp kasabiliyor. SP satışı başlattığımız günden beridir toplasanız belki 20 kişi sp almamıştır.

İtem zaten satmıyoruz ilerde oyunu cıvıtacağı için.

Gelir elde edebildiğimiz çok ama çok kısıtlı şeyler var ve sen bunlardan birinin bedava verilmesini istiyorsun. Sadece silk satışı var silk ile de alınabilecek kısıtlı şey var. Premium deseniz çoğu kişi premiumu umursamıyor bile, geriye ne kalıyor avatarlar, petler immortal ve astrallar gerisi zaten ufak tefek gitmeyen şeyler. Petleri de o şekilde verirsek sadece astral immortal ve avatarlardan bu serverin masraflarını cidden karşılayamayız.

Zaten şuan oyunun durumu çok kötü 2 aydır server zarar ettiriyor. Olaylara sadece kendi açınızdan bakmazsanız birbirimizi daha iyi anlar ve anlaşabiliriz.

Bak şimdi durumu şöyle izah edeyim. Gold satışı yapmıyoruz artık serverdaki ekonomi ve oyuncuların refahı için.

SP satışıda ayda yılda bir oluyor çünkü herkes bota bağlayıp istediği gibi sp kasabiliyor. SP satışı başlattığımız günden beridir toplasanız belki 20 kişi sp almamıştır.

İtem zaten satmıyoruz ilerde oyunu cıvıtacağı için.

Gelir elde edebildiğimiz çok ama çok kısıtlı şeyler var ve sen bunlardan birinin bedava verilmesini istiyorsun. Sadece silk satışı var silk ile de alınabilecek kısıtlı şey var. Premium deseniz çoğu kişi premiumu umursamıyor bile, geriye ne kalıyor avatarlar, petler immortal ve astrallar gerisi zaten ufak tefek gitmeyen şeyler. Petleri de o şekilde verirsek sadece astral immortal ve avatarlardan bu serverin masraflarını cidden karşılayamayız.

Zaten şuan oyunun durumu çok kötü 2 aydır server zarar ettiriyor. Olaylara sadece kendi açınızdan bakmazsanız birbirimizi daha iyi anlar ve anlaşabiliriz.

Teşekkürler Fakat ' Dediğim Gibi buda size dez avantaj olabilirdi ' user olarak ' falan ama yinede size kalmıs birşey grap pet silk verseniz herkeze o bile yeter aslında 1 defalığına mahsus süper oLurdu.

Gerçekten tebrik ediyorum sizi genelde private serverleri kurarlar ve ceplerine gelicek paralara bakarlar siz oyunla devamlı ilgilenen bir yönetici takımısınız.Başarılarınızın devamını diliyorum.

Sonunda updatemiz geldi :)

13 dg item gelecek diyen arkadaşlar onlar ddj kalıplarından oluşmaktadır eğer getirirsek 11 12dg black set ddj kalıplarıda değişecek ve bunlarla beraber 13dg itemlerinde kalıpları o paylaştığım konudaki renklerle aynı olacak anladınız mı ? Yeni item getirme vs yok...

Ve daha nice süprizlerimiz olacak yakında parça parça updateler halinde görebileceksiniz.Örneğin Black Egy Weaponlar BlackPoint malla koyulabilir aynı zamanda sox olmayanları npc lere eklenip gold karşılığı alınabilir :) Bunu ilerleyen günlerde göreceksiniz.İyi oyunlar dileriz.

umit abi veya black pearlden biri bana pm atabilirmi bir yeri sorun olmuş

İtem satışı vardır. Yoksa nereden kazanacak adam. Free silk server istiyorsanız isteyen herkes sunucu ücretinin belli bir kısmını ödesin aylık ümit abiye. Ümit abide açsın 9999999 trilyon silkli bir server :)

Aslında olanak varsa mesela deneme süreli olarak 3 günlük verilir isteyen uzatır silk alıp. Bu daha mantıklı olur gibi :)

Peki bu yeni gelen skillerle beraber masterylerdede bir artış oldu mu?
Ayrıca blackset'deki silahla 13dg silah arasında nasıl bi fark var hanğisi daha iyi?

öncelikle BP takımını tebrik ediyorum. blackpearli bırakmıştım, fakat tekrar deneyebilirim bu yeni patch ile

----------

yalnız, muscle inhibitory düşündüğüm şey ise daggerler çok pisleşicek... bir de başlama sp'si ne kadar, bnm için 1 lvldan başlamak sorun değil ama sp farm yapmak büyük sorun, heleki 100lvldan sonra çok sp istiyor skiller:(

Guzel GZ
ama sorum var :D
Fellow pet Orjınalmı yoksa
Grap+Attack+Bınek seklındemı yoksa Atack+Bınek(ISRO) Seklındemı
Grap+Attack+Bınek olayı ıse (Glory gıbı) bı şey var ama soylemıyım ayıp. Gercı duzeltıle bılır bılıosanız oda bısı dıyemem :S
ama DB 10 numara ;)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Tebrikler BlackPearl takımı inş en kısa zamanda oyun açılır. Başarılarınızın devamını dilerim .

Premium menüsündeki
-Point Items (CH)
-Point Items (EU)
-Point Items
kısmındaki itemler BlackPoint ile alınabilecek sadece item mall içerisine koyduk bu itemleri.

fellow petsler ise attack + binek şeklinde kullanılıcak sadece ve ayrıca hızları,canları ve atakları daha fazla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri