• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online Muhteşem Güncellemesi Karşınızda!!!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet, bu gece açılacak. Yoksa gidin yatın derdim :)

Yine Black Pearl farkı. Çok güzel olmuş gerçekten.

helal olsun beklediğimiz gelişme geldi ümit abi rica etsem thief vs hunter için bikaç tane etkinlik daha yaparmısın dw kapı savaşları falan

Elinize sağlık inşallah harcadığınız emeğin karşılığını serverın eski halindeki gibi kalabalık olması ile
karşılık bulur :)

Cukka Cukka ve Sevinçden ne yapıyoruz ?

ANAMIZI CEP TELEFONDA ARUYURUZZZZZZZZZZ

vay güzel ugraşılmış güncellemeler umarım emeklerinizin karşılıgını alırsınız başarılar bp team..

online oyuna ara vermiştim ama bu güncellemeler süper job arena için yeniden başlıyorum. teşekkürler elinize sağlık...

Ümit abi bir sorum olucak şimdi.Update bitti ellerinize sağlık tekrar hayırlı uğurlu olsun.Bir anket yapıldı eternity yerine nasıl sw açılsın.

Not olarakta En yüksek oy alan seçenek yapılacaktır gibi bir söz vermiyorum kesinlikle. Ankete göre birşeyler yapılabilir de yapılmayabilir de.Update'de bitmişken sormak istiyorum.Yeni sw gelicekmi ?

Ümit abi bir sorum olucak şimdi.Update bitti ellerinize sağlık tekrar hayırlı uğurlu olsun.Bir anket yapıldı eternity yerine nasıl sw açılsın.

Not olarakta En yüksek oy alan seçenek yapılacaktır gibi bir söz vermiyorum kesinlikle. Ankete göre birşeyler yapılabilir de yapılmayabilir de.Update'de bitmişken sormak istiyorum.Yeni sw gelicekmi ?

Karar vermedim henüz önümüzdeki günlerde bakacağız ona. Şimdilik bu update önemli bizim için.

Aslında şu petler 1defalıgına mahsus bedava oLsa cok güzel olur bizim gibi fakirlerde eylenir mesela :)

Aslında şu petler 1defalıgına mahsus bedava oLsa cok güzel olur bizim gibi fakirlerde eylenir mesela :)

2 aydır server masraflarını cebimden ödüyorum arkadaşlar, 1-2 ay daha böyle devam ederse bu serveri ayakta tutamam maalesef. Çünkü masraflar çok yüksek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri