• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Black Point] Job Arenaya Giriş Saatleri ve Süreleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Job arenada çift pt ler ile giriş yapıp aşırı Black Point elde etmeye çalışıp durumu suistimal eden kişiler yüzünden arenaya giriş süreleri kısıtlanmış ve belirli saatler arasında yapılması kararlaştırılmıştır.

İşte Arenaya giriş saatleri ve kalma süreleri :

08.00 - 08.30 => 30 dakika
10.30 - 11.00 => 30 dakika
12.30 - 13.00 => 30 dakika
15.30 - 16.30 => 1 saat
18.30 - 19.30 => 1 saat
22.30 - 23.00 => 30 dakika

peki event sistemi gibi lv'lere göre olsa diyeceğim ama adam 8/8 pt de kasıyor zaten kendi adamlarını getiri.. Min oyuncu katılımı (toplamda): 16 olması az da olsa bu sorunu çözer

süre kısıtlaması pek güzel olmadı bence ama diğer taraftan fırsatçılık başka nasıl önlenebilirdi bilemiyorum

off ya ne güzel puan kasıyoduk oldumu şimdi kim çıkardı süre fikrini ya :(

Ümit abi süre sınırlamasını bizler için koydu keyfi için değil. Sende çift pt kurup point kasmıyorsan bu kararı güzel bulman gerekirdi.
Bende keyfi için koydu demedim zaten :) Oyuna daha dün başladım 102 lvl olmak üzereyim :) bırak çift pt kurmayı daha hiç o etkinliğe gitmedim yani :) Süre sınırlamasının hoşuma gitmemesinin sebebide; o etkinliğe gitmenin eventteki veya arenadaki gibi sınırlı zamanlarda olması yerine sertbest zamanlı olması yani istediğim zaman gidebilmemim daha güzel olur diye düşünüyo olmam.Tabi Gmler bizim için iyi olanı daha iyi bilir :)

Ümit Abi gayet iyi yaptın biraz çabalayarak ve uğraşarak alınır ayrıca doyumsuz kişiler için çift char vs açıp girenler içinde bi nevi olsa kısıtlama olur ama O arenada bi gm tarafındanda takip edilse bunlara ceza verilse falan.

Job arenada çift pt ler ile giriş yapıp aşırı Black Point elde etmeye çalışıp durumu suistimal eden kişiler yüzünden arenaya giriş süreleri kısıtlanmış ve belirli saatler arasında yapılması kararlaştırılmıştır.

İşte Arenaya giriş saatleri ve kalma süreleri :

08.00 - 08.30 => 30 dakika
10.30 - 11.00 => 30 dakika
12.30 - 13.00 => 30 dakika
15.30 - 16.30 => 1 saat
18.30 - 19.30 => 1 saat
22.30 - 23.00 => 30 dakika

Abi işinize karışmak gibi olmasın ama.. Bazı adamlar ilk zaman hilesini bulup 1000 lerce puan kasmıslar.. keşke bunu farkedince tüm puanları sıfırlayıp tekrar başlatsaydınız.. en azndan onlara önlem olurdu.. ben 2 gündür kasıyorum daha 300 puan yapabildim 1 er 1 er.. bence itemleri ve puanları sıfırlatıp bu şekilde başlatman daha dogru olacaktır.. sadece bir tavsiye benimki.. ( bu arada Benim 300 puanda gidecek yapılırsa ama sorun değil en azından eşitlenecek herkes ) Sizlere kolay qelsin..

Abi işinize karışmak gibi olmasın ama.. Bazı adamlar ilk zaman hilesini bulup 1000 lerce puan kasmıslar.. keşke bunu farkedince tüm puanları sıfırlayıp tekrar başlatsaydınız.. en azndan onlara önlem olurdu.. ben 2 gündür kasıyorum daha 300 puan yapabildim 1 er 1 er.. bence itemleri ve puanları sıfırlatıp bu şekilde başlatman daha dogru olacaktır.. sadece bir tavsiye benimki.. ( bu arada Benim 300 puanda gidecek yapılırsa ama sorun değil en azından eşitlenecek herkes ) Sizlere kolay qelsin..
katılıyorum sana herkesin sıfırlanmasada anormal derecede puanı olanların puanı sıfırlanabilir

Şu arenaya giriş saatleri her saat başında ve yarımşar saat olsaydı daha iyi olabilirdi veya mevcut süreler uzasa daha iyi olabilir.

1.30 saat falan olsa olmazmı abi veya ötekilerinide 1saat yapsanız :)

puanlar Sıfırlandı bence En güzel olanı oldu.. Beniim puanda gitti ama neyse.. Son bişey daha dicem Abi su Puan ile alınmıs olan İtemler de gitsin madem.. Şimdi onlar Değere binecek.. Puan hilesi sayesinde aldılar o itemleri.. Tabi sizde mantıklı buluyorsanız..

puanlar Sıfırlandı bence En güzel olanı oldu.. Beniim puanda gitti ama neyse.. Son bişey daha dicem Abi su Puan ile alınmıs olan İtemler de gitsin madem.. Şimdi onlar Değere binecek.. Puan hilesi sayesinde aldılar o itemleri.. Tabi sizde mantıklı buluyorsanız..
aynen sil itemleri hak gecmesin

abi birşey değişmediki yine kasıyorlar yine kasıyorlar bugün yine gördüm adamlar pt kurmuş 2 çar ışınlayıp ışınlayıp kesiyolar.

abi birşey değişmediki yine kasıyorlar yine kasıyorlar bugün yine gördüm adamlar pt kurmuş 2 çar ışınlayıp ışınlayıp kesiyolar.

Ne yapalım kendimizi mi öldürelim? sizce de her sorun için yönetime yüklendiğiniz yetmedi mi ? pislik her yerde pisliktir ya onunla yaşamayı öğreneceksiniz veya ondan uzaklaşmayı seçeceksiniz. Pislikleri yokedemez veya aklı başında insanlar haline çeviremezsiniz. Bizde çeviremeyiz kimse de yapamaz yeter artık herşeye bir kulp, herşeye bir bahane herşeye isyan.. .Bende isyandayım yeter artık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri