• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Black Point] Job Arenaya Giriş Saatleri ve Süreleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gm Asti kendini Ban at ıp mis gibi kurturulsun =) sana kısa çözüm Bi kac bakteri icin oyunumu bırakın diyosun ???

Gm Asti kendini Ban at ıp mis gibi kurturulsun =) sana kısa çözüm Bi kac bakteri icin oyunumu bırakın diyosun ???

Keşke banla herşey çözülseydi o zaman burda kendimi paralamak yerine banımı atar keyfime bakardım. 3-5 kişi banlamak hiç bir sorunu çözmüyor. 3 kişi pislik gidiyor 10 pislik geliyor bunun bir sonu ve çözümü yok.

Keşke banla herşey çözülseydi o zaman burda kendimi paralamak yerine banımı atar keyfime bakardım. 3-5 kişi banlamak hiç bir sorunu çözmüyor. 3 kişi pislik gidiyor 10 pislik geliyor bunun bir sonu ve çözümü yok.
Tamam kardeşim o zaman boşver daha fazla yıpratma kendini ve bir politika değişikliği iyi olabilir artık eskisi kadar muhattap olmasın ilgilenmesin gmler oyuncularla çünkü sonra ne oluyo siz daha iyi biliyosunuz.

Ümit abi şimdi satmaya kalksam itemlerim, dresslerim v.s satsam 150b+ para eder. Fakat ben tüm serverların kapatılması taraftarıyım iyice çorbaya döndü bu iş. Point sistemide kapatılmalı. Baştan başlayıp daha zor bir server yapılmalı. Yoksa ne piyasa düzelir nede bu çakallar point kasmaktan vazgeçer.

şuanki sistem tam oldu yalnız 1 saatlık süreleri aksam 8 ile 12 arasına alabılırmısınız gundüz okul iş maglum girme sansımız olmuyor

Arena saatleri zaman içinde duruma göre değişip içerde kalma süreleri arttırılacaktır lütfen biraz sabır ve zaman tanıyın bize.

Tamam abi işte bu süper oldu saatleri artırın çünkü 30dakika kimseye yetmiyor 30dakkada zaten millet toplanıyor 1-1.30 saat arası yaparsanız süper olur sabahları 30dakka yapın çünkü hileyle kasanlar var akşamları artırın milletin yoğun olduğu saatler daha zevkli hale getirinde şu oyunu kapanmasın.

Hymera sw ye job suitlerin değişik türlerindende eklermisiniz.Mesela hunter bayrağı 3 çubuklu özel hunter bayrağında 5 çubuk var örnek olarak söyledim.thief suit hatırladğım kadarıyla ''Black Devil Suit'' bunlar eklenirse daha şık bir görüntü olacağını düşünüyorum saygılar.

Black Point ile Astral Stone alınabiliyor. İmmortal stoneyide alabilirsek mükemmel olur Black point olarak astraldan biraz olarak fazla olur

23:00 - 08:00 arası neden boş bunların arası doldurulamazmı akşamcılar için??

Job wara artık giren yok. BP gelmediği için kimse girmiyor. Oyunun tadı iyice kaçmaya başladı.

Arkdaşlar lütfen Job warda Bp Verin millette black weaponlar war bizde alacagız haberim yoktu bp vermediğinden o gün girdim job war'a günde toplam 46 adam kestim tık yok .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri