• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Böyle Makinem Olsun Başka Bişi İstemem

buda bilgisayarmı :D [video=youtube;2FlVTdCNvF8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2FlVTdCNvF8#t=48[/video]

buda bilgisayarmı :D [video=youtube;2FlVTdCNvF8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2FlVTdCNvF8#t=48[/video]
Bu alınmaz düşünsene ram dan dolayı veya hdd den dolayı pc açılmıyor için açman lazım ;
ya abi acaba nerdeydi bu ram 3. dolap 4. sıra 5. cilt ( tamam bu saçma :D )
şaka maka düşünsenize silkroad oynuyorsunuz ds beklediniz 2-3 saat % 30 da öldün / dc / pc res attı , sinirlenip pc ye vurmak istersin hadi vurdun ya üstüne yıkılırsa :pro imkanı yok kurtulunmaz (:
1.5 milyon mu milyar mı ne işlemci var dedi 1-1.5k char açar herhalde gold bottan parayı bulur adam :D

Son düzenleme:
Vatan = Ürün fiyatlarini normal fiyatlarin üzerinde satip %25 indirim yaptık bahanesiyle insanlari kandiriyor

Bundan 1 sene once laptop alirken laptopum 2.700e almistim bimeksten ayni bilgisayar vatanda 3.400 liraydi.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi
vatan indirimlerde indir bindir yapıyo orası ayrıda sorunsuz iadesi var garantisi var çartı var curtu var var yani :D

abi üstündeki butona basınca overclock moduna geçiyor o çok iyi ya ayrıntılardan en çok hoşuma giden nokta orası.

2000 tl'ye 2,3 yıl önce pc almıştım hala kullanıyorum şuan bu konu sayesinde pclere bakayım dedimde 1000 tl gibi bir fiyata benim pcden daha iyi pc ler var ya :thr:

ben vatandan toplatıcam böyle bir makina şubat ayında(Finaller bütler bitsin onu bekliyorum:D) ikinci nesil i7 alacağıma fx8 4.4 ghz alırım daha iyi ;) ramm da böyle birşey olacak SSD dahil maliyeti 2.600-2750 lira monitörle birlikte bakalım nasıl bir hismiş böyle bir canavara sahip olmak birkaç ay sonra yaşayacağım ben :)

ben vatandan toplatıcam böyle bir makina şubat ayında(Finaller bütler bitsin onu bekliyorum:D) ikinci nesil i7 alacağıma fx8 4.4 ghz alırım daha iyi ;) ramm da böyle birşey olacak SSD dahil maliyeti 2.600-2750 lira monitörle birlikte bakalım nasıl bir hismiş böyle bir canavara sahip olmak birkaç ay sonra yaşayacağım ben :)

sen o paraya bunun sadece ekran kartını alırsın bende 3bin e pc topladım

kasanın fiyatı 13 milyar ^^ 2.600'e soğutucusu gelir herhalde + bu kasa içindeki ürünlerle beraber satılacak sadece kasa alınmayacak diye biliyorum

Son düzenleme:
sen o paraya bunun sadece ekran kartını alırsın bende 3bin e pc topladım
ben iyi bir kasa sahibi olmaktan bahsetmiştim o cümlelerim ile.Ne haddime böyle bir kasaya sahip olmak öyle bir imkanım yok zaten kasanın fiyatına bakmadım yanlış anlaşılmışım ama yazdığıma bakınca yanlış anlamakta da haklısın :) asusun özel çıkardığı bir seri ile benim vatandan topladığım nasıl denk olsun anca i7 2.nesil yerine amd fx8 4.4 ghz biraz belki önde olur :D

Geri