• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu ay ki youtube kazancım :D [CaptainCoCo içerir]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DaB
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

DaB

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
1 Tem 2009
Puanı
173
edit123123

[FONT=&quot]edit123123[/FONT]

Son düzenleme:
Kardeş normalde 24 ünde işleme girmiyormu bu işte bir sıkıntı var gibi? yalan gibi hissettim :)

Güle güle harca :) Bende 7-8 ayda anca 64 TL kasabildim :D Erdo geçen attığım mesaja cevap vereydi eyiydi :D

clap-clap-clap-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-2244.gif

nasıl oluyor bu iş ya herşeyi ayarladım youtube advense ama ne tarz videolar yüklesem karar vermedim bir türlü

Erdo ne zamandır yt işindeyim hala birşey öğrenemedim doğru düzgün be :D ucundan kıyısndan bizede bişeyler anlatsan :(

6 ayda tek kanal ile 59 tl kazandım şu youtubedan. Adam 1 ayda 2.000+ kazanmış. Ben bıraksam mı ne? :(

Nasıl anlatmamıştım? :D Anlatmıştım diye hatırlıyorum (harbi ciddiyim ha ben sana anlatmamışmıydım ki anlattım diye hatırlıyorum :D)
Reklam aldığın sitenin linkini attın üye ol buraya blog aç reklam al falan dedin daha sonra sorduğum sorulara dönüş yapıp cevap bile vermedin. :D

Reklam aldığın sitenin linkini attın üye ol buraya blog aç reklam al falan dedin daha sonra sorduğum sorulara dönüş yapıp cevap bile vermedin. :D

Dönüş yapmışımdır p.mlere cevap vermeme huyum kesinlikle yoktur da zaten anlatmışım işte yt gibi detayımı var üye olucan blog acıp reklama basvurcan reklamı koyup her gün illegal kayıt yapıcan işte bu kadar basit bir düzenek :D ha sen niye onay alamadım dediysen reklama bilmiyom demişimdir çünkü bir sebebi yok onun ya alıyo almıyo :D

Geri