• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu ay ki youtube kazancım :D [CaptainCoCo içerir]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DaB
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İşte söyler mi bilinmez bende şuanda söyleyip söylemeyeceğinden çok, olumlu veya olumsuz cevap verecek mi onu merak ediyorum :D
Samanyolu TV'nin dizilere yüklen. Star TV'ye bulaşma Kardeş payı falan. Kardeş payında manyak hit var ama Doğan Yayın Grubu AŞ. direk telif atıyor. :D ATV, Kanal D'de çalışabilirsin.

Yanlış bilgilendirmeyin lan Samanyolu yüklemeyemeyin sakın telifli diye biliyorum.Ay Yapımın dizilerini zaten aklınızdan çıkarın hemen :D

Nasıl ya dizi falan yüklesek bu kanalların telif yemez miyiz?
Kanal ismini vs. kırpın. %20 kırpma idealdir. %10'da videonun parlaklığını arttırın. Ne ünleme takılırsınız ne telife. Kanal ismi görünmediği için telif hakkı sunamazlar diye düşünüyorum. Ama illa ki vardır telif atan. :)

Kanal ismini vs. kırpın. %20 kırpma idealdir. %10'da videonun parlaklığını arttırın. Ne ünleme takılırsınız ne telife. Kanal ismi görünmediği için telif hakkı sunamazlar diye düşünüyorum. Ama illa ki vardır telif atan. :)

Telif-eşleşen farklı şeylerdir :D

tam konusu bu youtube leşledi iyice :D videolar açılmıyor sarmıyor sizdede aynımı

Aslında forumdan bu işle uğraşanları toplamak lazım skype üzerinden Coco öğretmen gibi ders verse :D 1 seneye forumu ümit abiden alırız :D
Bu iş için bir derse gerek yok gibi bende 1 haftadır bu işle uğraşıyorum tamamen püf noktaları görmekden geçiyormuş iş bir kaç soruma cevap veren forumdan güzel bir kardeşimiz o püf noktaları yakalamamı sağladı cok sağol tekrardan :)

Bu iş için bir derse gerek yok gibi bende 1 haftadır bu işle uğraşıyorum tamamen püf noktaları görmekden geçiyormuş iş bir kaç soruma cevap veren forumdan güzel bir kardeşimiz o püf noktaları yakalamamı sağladı cok sağol tekrardan :)

O püf noktaları bir bilsem aylık kira parası çıksa yeter :) denemelerimle 45tl anca yapabildim oda kim bilir ne zamandır uğraşarak :D

Aylık 50 lira kazansam başka bişey istemiyorum ilgilenende yokki :P :D Erdonun konularını inceledim 40 tane falan güncel youtubeda olmayan vine videoları yükledim hepsi 0 hit nerde hata yapıyorum anlamadımki

----------

Veya Film yükliyim diyorum yüklediğim gibi Youtube engelliyor videoyu 3-4 tane film yükledim 720P boşuna gitti hepsi :nse:
en karlı olarak gördüğüm iş film dizi işi ama cok uğraş istiyor

Bilen arkadaşlar burdayken sorayım bu Youtube Analytics kaç günde bir yeniliyor benimki 2 gündür yenilenmiyor da sorun mu var diye merak ettim

Bilen arkadaşlar burdayken sorayım bu Youtube Analytics kaç günde bir yeniliyor benimki 2 gündür yenilenmiyor da sorun mu var diye merak ettim

Kazancını o belirlemez. Adsense yada partner şirketinin verileri sana tahmini kazanç oluşturur.
Ss'deki gibi.
KdYJQZ.png

evet kazanacak ortamda kalmadığına göre dağılabiliriz :D
allahtan adam tüm dünya ya yasaklatamıyor.Ya yasaklatsayıdı :D

Geri