• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu ay ki youtube kazancım :D [CaptainCoCo içerir]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DaB
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
uğraşılmaz yt de o para için ciddi zaman kaybı.
adsense nin dikkatini cekmemek için video değil kanal siliyoruz biz :D
su hesap bi onaylansın seri üretime gecerim ben yakındır :D
Abi öğrenemedik ki daha bişeyler. :D Tam abone geliyor, hit geliyor kanal kapanıyor.. Benim PIN 2 haftada geldi, girdim işte pini. Şimdi; adsense'ten çekecek para lazım. :D

Abi öğrenemedik ki daha bişeyler. :D Tam abone geliyor, hit geliyor kanal kapanıyor.. Benim PIN 2 haftada geldi, girdim işte pini. Şimdi; adsense'ten çekecek para lazım. :D

Ne güzel bende de para var pın yok :D

Öğrenecek bir şey yok ki söylüyoruz dinlemiyorsunuz.Abone kanal hit hak getire spam tam gaz hemde.

Abi anlamıyorum şu an ne diyorsunuz ediyorsun :D :D Ama yazın girsem para kırar mıyım diye bi fikir var sırf onun yüzünden buradayım ya :D :D

Aylık 50 lira kazansam başka bişey istemiyorum ilgilenende yokki :P :D Erdonun konularını inceledim 40 tane falan güncel youtubeda olmayan vine videoları yükledim hepsi 0 hit nerde hata yapıyorum anlamadımki

----------

Veya Film yükliyim diyorum yüklediğim gibi Youtube engelliyor videoyu 3-4 tane film yükledim 720P boşuna gitti hepsi :nse:

Aylık 50 lira kazansam başka bişey istemiyorum ilgilenende yokki :P :D Erdonun konularını inceledim 40 tane falan güncel youtubeda olmayan vine videoları yükledim hepsi 0 hit nerde hata yapıyorum anlamadımki

Önemli olan güncel görülmemiş vine atmak değil.Sağlam vineciler var her gün başka vine atan elemanlar onları takip et.

Abi dinliyoruzda mesela film dizi yükleyin diyo ben yüklüyorum 2sn sonra youtube engelliyo videoyu onun çözümü var mı diye soracamda arkadaş cevap vermiyo .D

var ama arkadaş söyler mi bilmem .şöyle söyleyim reklamı acık dizi görürsen ki görürsün çözümü illa vardır :D

Geri