• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu ay ki youtube kazancım :D [CaptainCoCo içerir]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DaB
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dönüş yapmışımdır p.mlere cevap vermeme huyum kesinlikle yoktur da zaten anlatmışım işte yt gibi detayımı var üye olucan blog acıp reklama basvurcan reklamı koyup her gün illegal kayıt yapıcan işte bu kadar basit bir düzenek :D ha sen niye onay alamadım dediysen reklama bilmiyom demişimdir çünkü bir sebebi yok onun ya alıyo almıyo :D
ne paylaşırım paylaşacak şeyleri nereden bulurum temayı nasıl ayarlarım reklamları nasıl ayarlarım gibi bir çok şey sordum ama sadece reklam alınan site ve blog açmam gerektiğini söyleyip diğer sorularımı geçiştirdin yeme beni ersan :D dün yediğin hurmalar bugün kıçını tırmalar
wzPBY6.gif

Turkçe içerikli yayınlarla birşeyler kazanmayı beklemeyin

[FONT=&quot]edit123123[/FONT]

Son düzenleme:

ne paylaşırım paylaşacak şeyleri nereden bulurum temayı nasıl ayarlarım reklamları nasıl ayarlarım gibi bir çok şey sordum ama sadece reklam alınan site ve blog açmam gerektiğini söyleyip diğer sorularımı geçiştirdin yeme beni ersan :D dün yediğin hurmalar bugün kıçını tırmalar
wzPBY6.gif

Normal blog tasarımı onun neyini anlatayım :DZaten blogda bişe paylasmıcan cok sıradan bi bilgi atıcan 4-5 ayrı konu olarak o kadar nankör :D hem ben zaten senden yardım istemiyomki :(

Ovv şet biz kirayı nasıl denkleştireceğiz faturaları nasıl ödeyeceğiz diye düşünürken bu konuyu görmek çok koydu la :D ayda 200 lira alsam razıyım ama denemelerime göre hiç iyi gitmiyor benim adsense :D

Sen oradamısın ? 3 gün önce 17 kanalı birden banladılar yaklaşık 2000 tl havalara uçtu :D Yt den ne gelirse kar sayacan yoluna devam edecen .
Abi 8 kanal çufladı gitti. :D Zaten 50 tl mi ne kazanmıştım. Tam gerçek mi diye güneşe kaldıracaktım, kanalınızın para kazanılması kapatılmıştır. :D

Geri