• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

C-sro Red Diamon Sistemi

Arkadaşlar Çarlarınızda bnm çarda olduğu gibi ×@♦§ gibi garip karatkerler var ise malesef RD sizi kabul etmez eğer böle karakterler var ise pc dilini çince yapın sonra butterfly ile çarı bota koyun c-sro klasöründe sizin isminizde bi klasör açılcak ordaki nicki kullanın

sevgili arkadaşlar draculanın konusuna lafım yok ama küçük bi ayrıntı war 1 r point 1m değil 100k ediyor.
Siz 1 m diye yükleyip cantanızdan 100k gidince dikkatinizi çekmiyor ve para gitmedi sanıyorsunuz.ben bizzat denedim çalışıyor. 1 r point = 100k
(amacım draculanın hatalarını bulmak deil yardımcı olmak)

Kardeşim 1 m =10 silver point ediyor 10m=100 silver point ;) Eyw kardeşm ben Fox u aLdm 44 oLdu ama stallda aLan yok ßea 30m den koyuyom gitmio bi qitse.Bekle beni taxıLer :D

sevgili arkadaşlar draculanın konusuna lafım yok ama küçük bi ayrıntı war 1 r point 1m değil 100k ediyor.
Siz 1 m diye yükleyip cantanızdan 100k gidince dikkatinizi çekmiyor ve para gitmedi sanıyorsunuz.ben bizzat denedim çalışıyor. 1 r point = 100k
(amacım draculanın hatalarını bulmak deil yardımcı olmak)

Sağol Hatarlar Düzeltildi

çok sağol işe herkesin çok işine yarayacağı kesin

olmuyor olmuyor olmuyor her türlü şeyi denedim ama rd gitmiyor spde gelmiyor boşu boşuna para gitti yardım edende yoq

usta ben yanlış servere tıkladım geri nasıl alcam bi yardım pls yardım edene teşşekür

100RD Aldım Ama Ürünlerin Fotoğrafları Yok Ne Alıcağımı Bilmiyorum O Konuda Yardım Edermisin

RD fln geldi herşey tamam sayfa değiştiremiyorum item sayfasını

Geri