• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

C-sro Red Diamon Sistemi

Arkadaşlar biri bana acil yardım etsin 1 aydır RD almaya çalışıyorum alamıyorum charın adı 0oUniQuEo0 adında bi gariplik de yok niye vermiyo bana RD yi anlamadım server Royal yani dunhuang[VIP] yani Return Of King ayy her neyse işte buluyorum serveri üstten 11. sırada ya da 4. onu da bilmiyorum ama her ikisine de deniyorum yine gelmiyor bişey bi yardım edin lütfen...

Kral Yha Ne Olsun :D

yha umut sen gerçektende kralsın valla kralsın yha

yhaumut sen kralsın yha valla kralsın !!!!

hayır herşey devam hala alabiliyorum arkadaşlar yapan yapıyor az dikkatli yapın öm atmayın lütfen hergün biri diyor benm için alırmısın diye valla yoruldum xD Çar adını doğru yaz sw ni doğru seç rd miktarını yaz okeyle kısa bi yazı gelcek 15dk sonra çardan çık tekrar gir çardan para gittiyse rd 5-10dk içinde sitede gözükür girip harcama yapabilirsin

Dün akşam 30 m e 8 dg sos ring seti istedim.Hesabımdan rd gitti ama sabah oldu gelmemiş.
Nden olabilir

Konu yenilenmiştir kampanyalar 1 konuda toplanmıştır itemleri almanız daha kolay verdiğim listeden yararlanın

Cok teşşekkürler yardımcı olduğun için

ben heavy armor female itemi arıyom fakat 7 sets. Dark gold stars Rome re-A (female) böle şeyler yazıo hangisi olduğunu anlayamadım chinlerinki kolay ama eu bulamadım ya:S

Artık itemler sos değil som ve aynı fiyata ! 10d hariç olması lazım.

evet som olmuş bugün farkettim bnde arkadşlar ticaret manyağı oldu parayı götürüyolar xD

Geri