• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

C-sro Red Diamon Sistemi

oo Som Olması çok iyi olmuş rahat rahat kasılırık artık charar som seti çektikmi :D

50Lv üstü için minik hediyeler
ilk görunmuyo birsi yardımcı olsun

kardeş bu hediyeler içn hangi site onu sölememişsn

hediyeleri için öncelkle rd puanımızın olması gerekiyo mu yoksa hiç birşey almadan da hediye alabiliyo muyuz ?

Kardeş şimdi ben bu 60 lv görevini yapıcamda kardeş site nin lingini koyalmısın lütfen yazınca olomuyo sitenin linginin koyalmısın girip yapayım

umut sen ne kadan yardım sever biriymişsinde haberimiz yokmuşş.. .d.d LoveUmut <3 .d.d

konu açtım bi bakıver istersen yoksa mbot Gidicek yada mbotu veriyim beni 65 den bi lwl e kas . bi konuya gelde

[/B]Bu çinlilerin yarısını seviyorum yarısından nefret ediyorum daha bugün adam durduk yere 2charla pk oldu bize öldürüyoruz gene geliyo durduk yere[/B]

Çok saolasın

csro

Google tool bar kullanarak serveri oto çeviriden seçebilirsiniz.

RD den item alırken +1 +2 lik Advenced Elixir buldum yanlız 11D ve 9D var sadece kendi levellerimi yoksa altlarınada basılabiliyomu ?

11d A grade ucuz ama B grada pahalı hele ki Sox için B grade fahiş!

Geri