• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

C-sro Red Diamon Sistemi

Buyrun arkadaşlar bunu da forum için hazırladım umut knk eklersen konuya sevinirim :)

995134rdmallitems.png

Arkadaşlar biri yardım edebilirmi? :(

Demin Return çektm %100de returunun takıldı şehre gitmedi durdu durdu Restartlamış gibi ekran geldi tıkaldım start dedim kapandı ????????????? hatası aldım sonra oyuna girmeye çalıştığımında charda biri var dior halbuki guılden (aynı) başka charla bkaıom oyunda diil pm atıom oyunda diil. 2 saattir oyuna girmeye çalışıyorum oyunda diyor lütfen bi yardım :( şifremi deiştiriyim? napıyım? :(

Aga CID deiştirecen dıvısıon 2 de oynuosundur sen dıvısıon 1 deki biri snn CID numaranı kullanıo o yüsden

Şimdi ben 9 dg. protector male set almak istiyorum. İlk mesajda verilen resme göre 4. sayfada 2. sıranın en sağında bu set. Google translate den çevirdiğimde 9 sets. Goldmoon Tang dark light A (M) olarak çeviriyor. Bu resimdeki çevrimler doğrumu yani sormak istiyorum. 9 dg. protector male = 9 sets. Goldmoon Tang dark light A (M) mu? Ayrıca bu set mesela ( 9 dg. - 10 dg. ) som mu sos mu? Konuyu açan arkadaşa teşekkürler, resmi ekleyen arkadaşa da. Güzel bi bilgi olmuş. Sorularımıda yanıtlarsanız tam süper olacak. Selamlar.

Şimdi ben 9 dg. protector male set almak istiyorum. İlk mesajda verilen resme göre 4. sayfada 2. sıranın en sağında bu set. Google translate den çevirdiğimde 9 sets. Goldmoon Tang dark light A (M) olarak çeviriyor. Bu resimdeki çevrimler doğrumu yani sormak istiyorum. 9 dg. protector male = 9 sets. Goldmoon Tang dark light A (M) mu? Ayrıca bu set mesela ( 9 dg. - 10 dg. ) som mu sos mu? Konuyu açan arkadaşa teşekkürler, resmi ekleyen arkadaşa da. Güzel bi bilgi olmuş. Sorularımıda yanıtlarsanız tam süper olacak. Selamlar.

Kardeşim o resimdeki itemler doğrudur tarafımdan onaylı :)Ayrıca

10dg itemler : sos
9dg itemler : som
8dg itemler : som
7dg itemler : som
6dg itemler : som

8d ITEMLER KALKTIMI ALMAK ICIN SITEYE GIRDIM 8d ITEM YOK SATIS BOLUMUNDE

Hayır kardeşim 5.sayfa ve 6. sayfalarda 8dg itemleri görebilirsin. :)

Bilgiler için çok teşekkürler arkadaşlar, 9 dg. som protector set, 9dg. som sword ve som shield aldım bu yöntemle. 70m. e patladı. Gayet normal, acc. sette alıcaktım ama nedense 100m. yüzük, kolye küpe som set. Fazla geldi o:) Selamlar.

Bilgiler için çok teşekkürler arkadaşlar, 9 dg. som protector set, 9dg. som sword ve som shield aldım bu yöntemle. 70m. e patladı. Gayet normal, acc. sette alıcaktım ama nedense 100m. yüzük, kolye küpe som set. Fazla geldi o:) Selamlar.

Ne demek görevimiz :) . Bence çok saçma takıların setten daha pahalı olması -.-

Karakterinizin 200'den fazla beceri puan için konvertibl değildir. Lütfen yeni siparişlerini !

----------

80 level sp almaya çalışıyorum. son sp alma yeri gelmiyo. yenile yenile den sonra bu hatayı veriyor.

Karakterinizin 200'den fazla beceri puan için konvertibl değildir. Lütfen yeni siparişlerini !

----------

80 level sp almaya çalışıyorum. son sp alma yeri gelmiyo. yenile yenile den sonra bu hatayı veriyor.

Ya arkadaşlar şu anda bir çok kişi yapamıyor bunu ben eLementaL (Lv 101) 83 Lv iken almıştım o zaman yaklaşık 1.5 saatte yenilerken sayfa geldi ve arkadaşlarımda da böyle oldu max 1.5 saat.Şu anda 86 Lv warrior charıma bende alamadım 3 saat denedim yine gelmedi galiba bi sorun var -.-

arkadaş iyi konu yapmışsında ben hem operadan hemde İE den giriyorum ama server isimleri kare kare gösterio Alexsandra yı bulamıyorum yardımınızı en yakın zamanda bekliyorum lütfen ..[/B]

arkadaş iyi konu yapmışsında ben hem operadan hemde İE den giriyorum ama server isimleri kare kare gösterio Alexsandra yı bulamıyorum yardımınızı en yakın zamanda bekliyorum lütfen ..[/B]

IE ile girersen server isimlerinin çince görünmesi lazım. Ama sanırım demek istediğin eski adı Alexander yeni adı Eagle eğer öyleyse 6.sıradaki server,ben de orda oynuyorum ;)

teşekkür ederim inş. işe yarar yanlış yaptım 2 saat oldu gelmedi :D

----------

hayda şimdide 2. yi deneyince 上一订单未完成 böle bi yazı çıkıyor :S

arkadaşlar serveri yazdım herşeyi yaptım 30 dk deil sabahtan beri RD lerim gelmedi :S:S serverler birleşmeden önce bizim charlar eno vıp deydi serverler bırlestı sımdı server ısmı ne oldu ve kaçıncı sıradaki bizim serverdir ???? birisi bu konuda bize yardım edebilirmi ??? çok teşekkürler yardımlarınızı bekliyorum ...

Arkadaşlar ben kendime güvenemedim bana 42Lvl SOM Staff alabilecek varmı? sanırım 2.8M'ydi. parasını size veririm serverim Division 2 Eagle...

--------------

Gerek kalmadı teşekkürler...

Son düzenleme:
yya arkadaslar yardim lutfen ya charimin ismi pantox ama x harfini kullanamazmisim cince bir harf gerekmis napcam bilmiyorum pc dilini felan hespini yaptim botda yaptim olmuyor yaa lutfen yardim

o yoldan yapmak bence basit [ama mbotu artık çalıştıramıyorum.] Eğer yapamıyorsan olmadı git Aynı Acc dan 2. bir çar aç rakamlı olsun ordan hallet işini bir sorun teşkil etmez, değil mi ?

Geri