• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

C-sro Red Diamon Sistemi

Sp almayı deneyen oldu mu? 70 lvl olması şart mı? Ayrıca mesela 100.000 sp için ne kadar gold gidiyor, hesaplayan ya da bilen oldu mu? Teşekkürler.

70Lv sınır 100.000 spyi kendin seçmiyosn o otoatik kendi veriyo pekte yüksek bi miktar değil 83de 14k vermişti

Şans işi :/ onun bi RD olayı var ne kadar sp gelecek ne kadar RD gidecek onlarda belli değil

C-sro server name £Ž¼ÑŞò

ARkadaşlar bi yardım ben Division 1 deyim benim serverin adı

£Ž¼ÑŞò

böle yazıor napıcam yardım :(

Kardeşim bişey sorucam bu 8 dg ROBE MOON set demi ;)

bide bunu alınca bütüN set mi gelior (LEgs-chest-hand-foot-talisman-head) ???

8 setleri Goldmoon Roma Bupao (M) Dark.

RD aldım param gitti RD gelmedi :S

SOnra itemi almaya çalıştım 49 49 du RD dedim gelmiş itemi aldım 30dk geçti gelmedi :S

şimdi item alşmaya çalışıyorum 0 49 yazıor gelmesse mesaj atarım tekrar tam olarka şimdi 30dk geçti

----------

tamam oldu :D

rd aldım , Rd i sp e çevirmek için 10dk da bir yeniliyorum yarım saati geçik süre geçti hala diğer sayfa gelmedi :S

Arkadaşlar biri yardım edebilirmi? :(

Demin Return çektm %100de returunun takıldı şehre gitmedi durdu durdu Restartlamış gibi ekran geldi tıkaldım start dedim kapandı ????????????? hatası aldım sonra oyuna girmeye çalıştığımında charda biri var dior halbuki guılden (aynı) başka charla bkaıom oyunda diil pm atıom oyunda diil. 2 saattir oyuna girmeye çalışıyorum oyunda diyor lütfen bi yardım :( şifremi deiştiriyim? napıyım? :(

ben en son 5rd aldım onunla balon almak istiorum bi tıklıorum almaya bişi çıkıo neyi almaya çalışsam o çıkıo ne RD eksilio nede bişi gelio yardım pls :(

Geri