• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çalışmaktan Korkuyorum

olum ahahahhahhahahha :D gene aklıma geldi burası hahah :D şu an bakıp sadece '' VAY BE '' diyorum :D

Son düzenleme:
EDİT SİLDİM bune arkadaş 5 sene geçmiş adam benle yaşıt hahahahahah

Çalışma korkusu noldu geçti mi bari yoksa sıkıla sıkıla mı gidiyosun :D

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çalışma korkusu noldu geçti mi bari yoksa sıkıla sıkıla mı gidiyosun :D

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

o zamanlar paraya ihtiyacım yoktu, şimdi olduğu için seve seve yapıyorum, kaz gelicek yerden tavuk esirgenmez :D

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar valla hort yapmak istemiyorumda 5 sene oldu ya bu konuyu açalı 5 sene oldu hayatım o günden bugüne o kadar çok değişti ki arada sırada girip buraya duygulanıp çıkıyorum =)

bundan 10 sene sonra da bakacağım bu konuya, ufak bir anı olarak hala daha girer bakarım<3

Geri