• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çalışmaktan Korkuyorum

benden 2 tane varmış :D sadece yemek konusu hariç :) acıktım mı kendi yemeğimi yaparım hiç üşenmem :D ben de ailemden birşey isteyemiyorum. zaten istedim mi evde direk kavga çıkıyor. evdeki herkesin psikoloğa gitmesi lazım kesinlikle :) anneme anne 2 lira versene cola alıyım diyorum çalış al diyor :) ben de başlıyorum işte ulan 2 lira istedim vermiyorsun. sen vermezsen babam vermezse nerden bulucam ben bu sıçtım parasını diyorum. gidiyorum 20 lik alıyorum cebinden :) ben de almak istemiyorum ama lazım oldumu da lazım oluyor para :)

----------

online oyunu bıraktın mı hayatına güzelce devam edebilirsin :) bir online oyun bağımlılığın var sanırsam :)

Dostum ben düzelttim Online oyun işini oynuyorum ama dahada azalttım baya bi çevrem oldu lise 4 e geçtim yabancı dil okuyorum ve yüzüyorum bu yaz 20 gün yuzme kursunda calıstım sonra bi markete girdim denizde orda 50 gün felan calıstım yani 2 ay orda calıstım 2.5 milyarı geçik para kazandım kızlarla yedim içtim bende cigersizler gibi sigara içiyorum o sorunum var geri kalan herşey düzgün

vay be konuyu 3 sene açmışım 3 sene önceki halime bakıyorum bir de şimdiki halime bakıyorum dağlar kadar fark var... 1995/2 bu çocuk kaçar :)

Şuanki durumun nedir biraz bilgi verebilirmisin merak ettimde :)

aynen malum 95lilerin zamanı geldi artık :)

----------

Bu nasıl bir hort şekli böle :)

aklıma geldi bi bakayım dedim konuya eskiden neymişim ben boyle ya :D

----------

Şuanki durumun nedir biraz bilgi verebilirmisin merak ettimde :)

valla şu anki durum iyi, çalışıyordum bıraktım işi askere gidicem diye, gene sro oynuyorum ama vakit oldurmek ıcın, bilgisayarı da bu amaçla kullanıyorum. ailemle falan durumları da düzelttim, askerliğide yapıp geldik mi daha iyi olucak hayatım ins :)

aynen malum 95lilerin zamanı geldi artık :)

----------

aklıma geldi bi bakayım dedim konuya eskiden neymişim ben boyle ya :D

----------

valla şu anki durum iyi, çalışıyordum bıraktım işi askere gidicem diye, gene sro oynuyorum ama vakit oldurmek ıcın, bilgisayarı da bu amaçla kullanıyorum. ailemle falan durumları da düzelttim, askerliğide yapıp geldik mi daha iyi olucak hayatım ins :)

95/1 kral tertip gidiyorsun hayırlı teskereler :)

şizofreni filmler izle. kendini şizofren olarak nitelendir. ( fight club izlemişsindir ) kendini tyler yapmaya çalış. tyler var gibi yap. banka felan patlat ama paralarını yak :gf:

hahahah olm konuyu hortlatmak gibi olcak ama 4 sene olmuş bunu açalı vay be zaman ne çabuk geçiyor :)

Birader ilk 8 sayfayı okudum da evladım olsan döver dururdum valla. Her öneriye bir cevap vermişsin, bir bilmişlik ve sözde çözüm arıyorsun. Düzeldiğine sevindim, iyi ki eskisi gibi kalmamışsın...

Hacım toplam 4 sayfa var 2 ile çarpıp mı okudun :D
Yok hacım telefondan tapatalk ile okuyordum kafasına göre sayfalandırıyor o :D

3f1f5216b84d4958a51e2ccfcb120086.jpg

Abi adam 8 sayfa yazınca aklıma direkt mobil olduğu geldi, sen de fail edeyim derken fail oldun. :D :D

Fail etme gibi bir düşüncem olmadı hiç, cidden aklıma mobil gelmedi çünkü mobilde de olsa Tapatalk vb. uygulamalar kullanma gibi bir alışkanlığım yok direk sitelerin orjinal halini kullanıyorum o nedenle Tapatalk kullanınca sayfa sayısının değiştiğini haliyle gerçekten bilmiyordum.

2-3 kere ilk sayfaya dönüp tekrar son sayfaya gidip baktım 8 sayfa nerde diye :D

askerligimi yaptım geldim şu an sigortalı bir işte çalışıyorum ehliyete yazıldım araba alıcam ınsallah bakalım hersey daha da guzel olcak gibi :D

Askerliğini yapmışsın, sigortalı bir işte de çalışıyorsun. Standart bir insan hayatının kervanına girmişsin. Hadi hayırlı olsun bakalım. :)

Geri