• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çalışmaktan Korkuyorum

Anlaşılıyor ki bilgisayar bağımlılığın aşırı, bunu yenebilmek için bir psikolojik yardım almalısın diye düşünüyorum

mesela peder veya valide birşeyler bakmak için leptopumu istediğinde çekine çekine veriyorum. 3 4 saat leptopumdan mahrum kalıyorum. 2. saatten sonra bilgisayar kimdeyse başında dolanıyorum verir umuduyla kedi gibi. artık 3 3.30 gibi sinirlerim ağzımdan boşalıyor. birşeyleri kırıyorum valideye pedere bagırıyorum falan falan. evde bunları konusucak kimsede yok konu açıyım dedim ben de belki bir yardımı dokunur diye

Kendimden biliyorum ve hayla şuanda yaşıyorum.Biri elimden pc'i almaya çalışsa deliriyorum.Bir anda farklı biri geliyor benim yerime.Önüme gelen şeye yumruk atıyorum bardak kırıyorum felan w.s w.s daha neler neler..

Bu tabi bana zarar veriyor ama pc elimden alınmasın yeterki diye bunları yapabiliyorum.Artık nasıl bir ruh hali içindeysem..

Kendimden biliyorum ve hayla şuanda yaşıyorum.Biri elimden pc'i almaya çalışsa deliriyorum.Bir anda farklı biri geliyor benim yerime.Önüme gelen şeye yumruk atıyorum bardak kırıyorum felan w.s w.s daha neler neler..

Bu tabi bana zarar veriyor ama pc elimden alınmasın yeterki diye bunları yapabiliyorum.Artık nasıl bir ruh hali içindeysem..

gerçekten seninde benmde bir psikolojik yardıma ihtiyacımız var. randevu almanın zamanı geldi sanırsam artık

Dostum bende Lise 1 de kaldım ve okulu bırakmak zorunda kaldım, 2 sene evde takıldım, daha sonra 1, 2 işe girdim sarmadı en son burger king'e girdim ilk 2 hafta çıkıcamda çıkıcam tutturdum, annemler felan çok ısrar etti çıkmadım şuan iyiki çıkmadım diyorum alıştım ortam felan çok güzel iş arkadaşlarımıda seviyorum :)

Bence web tasarim kursuna para verme internette bir sürü varez eğitim seti dolu bi örnek eğitim seti istiyorsan ö.m ile yolluyayım sana

Özel mesaj ile warez paylaşımı yasak.

Çat diye olmasa da yavaş yavaş bırakacaksın. Belki bir hobi edinebilirsin ya da karşına hoş bir kız çıkar :)

gerçekten seninde benmde bir psikolojik yardıma ihtiyacımız var. randevu almanın zamanı geldi sanırsam artık

İster inan ister inanma kardeşim.Doktora gittim babamın zoruyla .. Doktor kendisi delirdi babama dediği şu.. bu çocuğu alın erenköye-bakırköye yatırın :D

Bunu dedikden sonra hiç gitmedim doktora.

İster inan ister inanma kardeşim.Doktora gittim babamın zoruyla .. Doktor kendisi delirdi babama dediği şu.. bu çocuğu alın erenköye-bakırköye yatırın :D

Bunu dedikden sonra hiç gitmedim doktora.

benmkiler yapar ciddiyim yapar :D ama genede bir gorunmekte fayda var ilaç milaç yazar belki :D

Dostum bende Lise 1 de kaldım ve okulu bırakmak zorunda kaldım, 2 sene evde takıldım, daha sonra 1, 2 işe girdim sarmadı en son burger king'e girdim ilk 2 hafta çıkıcamda çıkıcam tutturdum, annemler felan çok ısrar etti çıkmadım şuan iyiki çıkmadım diyorum alıştım ortam felan çok güzel iş arkadaşlarımıda seviyorum :)

şu an valide ve peder benm hiçbir dediğimi yapmadıkları için kin nefret duygusu doluştu onlara karşı içimde. onlar bana ne kadar ısrar ederlerse ben o kadar çok yapmıyorum :)

benmkiler yapar ciddiyim yapar :D ama genede bir gorunmekte fayda var ilaç milaç yazar belki :D

İlaç veriyor evet ama bende bi işe yaramadı.Çünki eğer doktora gidiceksen ben artık bu bağımlılıktan kurtulmak istiyorum dediğin zaman gidiceksin.Başkasının zoruyla olmuyor..

Kendini bukadar bağımlı hale getirmen kötü olmuş uzaklaşmalısın.Şimdiye kadarda sıkıcı insanlarla sürekli iletişim haline olmadığın işlerde çalıştın sanırım.Sana en iyi tavsiye edebileceğim şey yabancı dil öğren bi otelde belboy,vale olarak işe başla hem parası iyi hem (turist kızlar başta olma küzere bu senin işini daha kolaylaştıracaktır) insanlarla iletişim içinde olacaksın.

İlaç veriyor evet ama bende bi işe yaramadı.Çünki eğer doktora gidiceksen ben artık bu bağımlılıktan kurtulmak istiyorum dediğin zaman gidiceksin.Başkasının zoruyla olmuyor..

benmkiler demedi hiç öyle bi psikoloğa görün falan diye harbiden bırakmak için gidicem yani :D

Kendini bukadar bağımlı hale getirmen kötü olmuş uzaklaşmalısın.Şimdiye kadarda sıkıcı insanlarla sürekli iletişim haline olmadığın işlerde çalıştın sanırım.Sana en iyi tavsiye edebileceğim şey yabancı dil öğren bi otelde belboy,vale olarak işe başla hem parası iyi hem (turist kızlar başta olma küzere bu senin işini daha kolaylaştıracaktır) insanlarla iletişim içinde olacaksın.

otel fikri güzel hoş ama sanal aleme o kadar çok alıştım ki ağzım ancak klavyede laf yapabiliyor :) 5 6 arkadaş toplansak bir işte çalışmaya başlasak 7/24 çalışırım makara kukera hesabına alışmışta olurum hem. ama öyle tek başıma gidip çalışmak korku salıyor içime :)

otel fikri güzel hoş ama sanal aleme o kadar çok alıştım ki ağzım ancak klavyede laf yapabiliyor :) 5 6 arkadaş toplansak bir işte çalışmaya başlasak 7/24 çalışırım makara kukera hesabına alışmışta olurum hem. ama öyle tek başıma gidip çalışmak korku salıyor içime :)

Geleceğe yönelik düşün şu anlık değil.Bu senin için bir nebze kariyerde okuduğun okul yok dışardan okuyarak iyi biryerlere gelebilirsin sadece dil öğren.İngilizce ile başla rusca ve almancayıda ekledinmi tamam bence

Dostum aynı sorunları bende yaşıyordum,pcnin başından hiç kalkmak istemiyordum.Biri pc başına geçmek istediğinde verirdim,ama zaman geçmek bilmezdi adeta.Bende kendimi zorlardım,sinirlenirdim fakat bunları birde sakin kafayla düşündüğün zaman bunlar boşunaymış diyebiliyorsun.Hiçbir yardım almadan bunu yenmeyi başardım.Anlıyorum belki zor olacaktır ama bunu yenmeni tavsiye ederim.
Nasıl başardığım konusuna gelecek olursak; kendine bir kız arkadaş edin,vakit geçirebileceğin yada erkekte olabilir bu fark etmez.Ama belki erkek dışarı çağırdığında gitmeyecek olabilirsin doğrusur,fakat bir kız arkadaş edinirsen cidden güzel olur.Onunla konuşmak,bunları anlatmak sana adeta bir zevk verecektir.Ben kendimden büyük biriyle (33) arkadaş gibi oldum,tabi bu durum farklı anlaşılıyordu çevrem tarafından,sevgili olarak görüyorlardı çünkü her zaman başbaşayız , el eleyiz ve benim onu öptüğüm,onun beni öptüğü olurdu.Her neyse daha fazla anlatırsam sallıyorlar diyecekler.Demek istediklerim konuşmaktan ibaret.^^

benm karşıma biri geçse benim dediklerimi dinlese anlasa ona içimi dokebilsem ben de hiçbir problem kalmaz. dayak yiyerek büyüyen bir çocuk oldum ben. babamdan hala daha nefret ederim kucukken anne sevgisi gormesem coooktan atmıştım kendimi aşağıya. annemde ilgilenmiyor şuan benimle. ne desem kavga çıkıyor. örneğin anne evde ekmek yok para ver alıyım muhabbeti elimde bıçakla babamın üstüne yürümemle bitti.

Dostum kesinlikle bu sene açık liseden başla sende.Ben öyle yapıcam..Evde full pc başında oturmakla olmuyor.Askere gidicem evlenicem bir eve bakmak zorunda olucam..Zor iş.

Geleceğe yönelik düşün şu anlık değil.Bu senin için bir nebze kariyerde okuduğun okul yok dışardan okuyarak iyi biryerlere gelebilirsin sadece dil öğren.İngilizce ile başla rusca ve almancayıda ekledinmi tamam bence
ingilizcem var kenarda zaten :). geleceğe yönelik düşünmek konusuna gelirsek benim oylede bir sıkıntım var aslında . mesela son 1 sigaram kalmış oluyor. cebimde 5.50 lira para oluyor gidiyorum onun 2 lirası ile cola alıyorum. ulan sigaram bitti mi naparım diye hiç düşünmeden. mesela evde son 3 tane muz kalmış hepsini birden yiyorum hiç ''lan yarın ne yicem'' diye bir düşüncem olmadan

Dostum kesinlikle bu sene açık liseden başla sende.Ben öyle yapıcam..Evde full pc başında oturmakla olmuyor.Askere gidicem evlenicem bir eve bakmak zorunda olucam..Zor iş.

anı yaşayan birisiyim ben geleceğimi hiç düşünmüyorum :) bugun yiyimde yarın ne olursa olsun tiplerindenim. açık liseye yazılıcam bende bari bir uğraş olur oda :)

Geri