• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

CD'siz Windows7 kurmak

The Dynamic

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 Haz 2011
Puanı
7
Arkadaşlar öncelikle merhaba.Format atacağımda bilgisayara internetten windows 7 ultimate 64 bit setup dosyasını falan herşeyi indirdim.Sadece setup'u açıp kuracağım değilmi başka bir şey yok? İndirdiğim windows 7 ultimate 64 bit klasörünüde atayım buyrun.

jrtrc.png

Flash bellek ilede atabilirsin böyle yaparsan disk silme olmaz windowsu yükseltme geliyor bildiğim kadarıyla

Bilen varsa bana yardımcı olur musunuz başka bi konu daha açmıyayım ben CDden win7 ultimate kurdum orjinal değilmiş 1ay sonra bitti süresi işte ekran falan siyah böyle orjinal değil diyor key istiyo crack falan mı yapmak lazım ne lazım anlamadım

Bilen varsa bana yardımcı olur musunuz başka bi konu daha açmıyayım ben CDden win7 ultimate kurdum orjinal değilmiş 1ay sonra bitti süresi işte ekran falan siyah böyle orjinal değil diyor key istiyo crack falan mı yapmak lazım ne lazım anlamadım

googleye removewat yaz indir orjinal yap

Bende atıcam ama kafamda soru işaretleri var :D Sana bir bilgi aktarayım
Bunu ya cd ye çek öyle at formatı ya da .iso lu format dosyası indir o zaten cd yerine geçiyor öyle at. Ama ilk önce pc açılırken F8 di sanırım ona basıyorsun ve ordaki ayarlardan
First Boot Device > CDROOM yapıyorsun. Biliyorsundur da belki bilmiyorsundur filan diye belirteyim dedim.
Resim ile ifade edecek olursak ;

award-bios-boot-from-cd-settings-3.JPG

Ordaki setupu açınca format atarmısın bilmem ama sana önerim .iso lu bir format şeysi indir ve öyle at
.iso da torrent ie indirdiğin dosyalar

Geri