• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

16 GB Ram GTX660 GPU FX8350 CPU Oyun Canavarı Satılık (Takas Teklifide Yapılabilir)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan PoleStar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Taksit soran arkadaşlar için gitti gidiyor üzerinden satış yaparsan 12 taksite kadar bölebilirler. Satışın daha kolay olur. Bilgisayar mükemmel, hayırlı satışlar almak isterdim fakat üniversite kazanırsak giderler fazla olacak malesef şuan alamıyorum :(

Teşekkürler.

İyi toplamışsın ama keşke SSD 1TB alsaydın böyle bir bilgisayarın performansını çok daha arttırır ekmeyine bal sürerdi.
EK:Fiyatıda 2 ye katlardı :D

İyi toplamışsın ama keşke SSD 1TB alsaydın böyle bir bilgisayarın performansını çok daha arttırır ekmeyine bal sürerdi.

SSD nin iyi olacağını bende biliyordum zaten resimlerdede windows puanının 5.9 gelmesinin sebeninin bu olduğunda belirttim. 1 TB Almadım çünkü 500 GB alan işimi görüyor.

#Kilit.

----------

Konu incelendi,tartışma çıkarabilicek yorumlar kaldırıldı bir daha olursa gerekli cezalar kuşkusuz onaylanır.

Kurallar çerçevesinde herkes düşündüğünü yazıya aktarmakta serbest ancak şurayı tekrar belirtmek isterim kurallar çerçevesinde buna herkes kendinden başlayarak uygulamaya koyarsa bir sorun kalmıyacaktır.

Kimsenin kimseden üstünlüğü yoktur yönetim veya üye fark etmez birbirimize argo,kırıcı,aşağalıyıcı kelimeler söylemek yerine rapor et sistemini kullanmanız forum sağlığı için daha iyi olucaktır.

Hayırlı satışlar.

1tb ssd israftan başka bir şey değildir abi ya ne yaptın sen :D + dediğin gibi fiyatı parçalar böler katlar yapar bir şeyler

hayırlı satışlar burak :)
öncelikle herhangi bir sorunu olan varsa benimle iletişime geçebilir,
burası tartışma-kavga yeri de değildir forum kuralları dahilinde cevaplar verebilirsiniz ancak bu tartışma-kavga-laf sokmaya girdiği vakit gerekli işlemi yaparız.

ayrıca moderatörler ile ilgili sıkıntı varsa yine bana ulaşabilirsiniz, gerekli işlem yapıldıktan sonra size dönülür

hayırlı satışlar burak :)
öncelikle herhangi bir sorunu olan varsa benimle iletişime geçebilir,
burası tartışma-kavga yeri de değildir forum kuralları dahilinde cevaplar verebilirsiniz ancak bu tartışma-kavga-laf sokmaya girdiği vakit gerekli işlemi yaparız.

ayrıca moderatörler ile ilgili sıkıntı varsa yine bana ulaşabilirsiniz, gerekli işlem yapıldıktan sonra size dönülür

Teşekkürler.

Moderatöre bildir yapıcaktım ama o arkadaşın hangi bölümün modu olduğunu bilmiyorum şimdi şikayet ederim ona gider beni bana şikayet ediyor der komik bir durum olur :D

Teşekkürler.

Moderatöre bildir yapıcaktım ama o arkadaşın hangi bölümün modu olduğunu bilmiyorum şimdi şikayet ederim ona gider beni bana şikayet ediyor der komik bir durum olur :D

Bu pc alınmaz ekran kartı dandik ramlar tozdan gözükmüyor fanların sesi tsden bize geliyor parasıda çok zaten gel kanka beşyüs vereyim.

Bu pc alınmaz ekran kartı dandik ramlar tozdan gözükmüyor fanların sesi tsden bize geliyor parasıda çok zaten gel kanka beşyüs vereyim.

yok kanka beşyüs kesmez birtele ye verim :D

----------

Ne pis bi adammışsın Burak. 1.5 ayda bilgisayar haşat olmuş :D

yemeği kasamın üstünde yiyorum kasanın üstündeki fan deliklerinden corba döküyorum beslensin kasam :D

(Dövün beni atın camdan aşağı :S)

yok kanka beşyüs kesmez birtele ye verim :D

----------

yemeği kasamın üstünde yiyorum kasanın üstündeki fan deliklerinden corba döküyorum beslensin kasam :D

(Dövün beni atın camdan aşağı :S)

spwg8.jpg

Hayırlı satışlar fakat bu fiyata satman mümkün değil. Eşdeğer nitelikteki kasa+ 24 inc monitorü 1500 tl ye verdim. Ölücü çok piyasada
not : bu sisteme o ekran kartı vasat olmuş ayrıca. kasadan kısıp ekran kartını daha iyi alabilirdin sapphire 78xx serisi .

Son düzenleme:
Burak kasa hala satılmadı heralde ?

Bende pcyi değiştiricem dün off-topic'e konu açtım dizüstümü masaüstümü diyerekten sağolsunlar yardımcı oldular masaüstünde karar verdim.Bu konuyu takip edicem parayı hazırladığımda satılmamışsa müşterin ben olucam :) Benden önce müşteri çıkıp alırsada gidip sistemin özelliklerini biraz daha artırarak sipariş vericem.

Sonra sabahlar olmasın bea :D :D

Burak kasa hala satılmadı heralde ?

Bende pcyi değiştiricem dün off-topic'e konu açtım dizüstümü masaüstümü diyerekten sağolsunlar yardımcı oldular masaüstünde karar verdim.Bu konuyu takip edicem parayı hazırladığımda satılmamışsa müşterin ben olucam :) Benden önce müşteri çıkıp alırsada gidip sistemin özelliklerini biraz daha artırarak sipariş vericem.

Sonra sabahlar olmasın bea :D :D

Kasa hala duruyor bir sıkıntısı yok :) Bu arada geçen sonteklifden bir şey sattım kredi kartı taksit felan lazım olursa sonteklif kullanabiliriz

Geri