• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

16 GB Ram GTX660 GPU FX8350 CPU Oyun Canavarı Satılık (Takas Teklifide Yapılabilir)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan PoleStar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Konun olması gerektiği yerde zaten, off topicen buraya taşıdım. Bu bölümü yeni açtık bu tür satışlar için ve belirli kurallar koyduk düzenli olması için.

Konun olması gerektiği yerde zaten, off topicen buraya taşıdım. Bu bölümü yeni açtık bu tür satışlar için ve belirli kurallar koyduk düzenli olması için.

Yok bu konu değil PSP mide satıyorum off topicde o konu konsol bölümüne taşıyabilirsin o yüzden demiştim.

Pardon gözümden kaçmış, taşıdım şimdi.

kasa sağlam,sistemim çok eski olsaydı tercih edebilirdim fakat bu sene içinde ddr4 ler piyasada olacak yaygınlaşması ve tam oturması 2015 i bulur yani 1 sene daha idare edip ddr4 sistem toplamak
daha mantıklı benim için

Geri