• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

16 GB Ram GTX660 GPU FX8350 CPU Oyun Canavarı Satılık (Takas Teklifide Yapılabilir)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan PoleStar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
elindeki sistemine göre paran az bile eninde sonunda satilcaktir bana sorarsan kimseye indirim yapma hayirli satislar

2200 bir masaüstü bilgisayar için çok fazla gibi. Aynı fiyata zaten çok iyi laptop alabilirsin. Gördüğüm kadarıyla bu forumdaki arkadaşlar 20- yaşlarında. Ki zaten ebeveynlerde artık masaüstülerden kurtuluyorlar. Yer kaplamasın diye.

Vee bilgisayar toplama olduğu için sanırsam garantisi olmuyor doğal olarak tabi sen vermiyorsan :) Bu bile bilgisayar değerini yarı yarıya düşürebilir. 1500+ gelen teklifleri kaçırma derim :)

Hayırlı satışlar :)

2200 bir masaüstü bilgisayar için çok fazla gibi. Aynı fiyata zaten çok iyi laptop alabilirsin. Gördüğüm kadarıyla bu forumdaki arkadaşlar 20- yaşlarında. Ki zaten ebeveynlerde artık masaüstülerden kurtuluyorlar. Yer kaplamasın diye.

Vee bilgisayar toplama olduğu için sanırsam garantisi olmuyor doğal olarak tabi sen vermiyorsan :) Bu bile bilgisayar değerini yarı yarıya düşürebilir. 1500+ gelen teklifleri kaçırma derim :)

düşüncen yanlış laptopta oyun oynadınmı hayatında :D masa üstünün zevkini vermedi şahsen

Peki sen hiç laptopu alıp yatağına geçip fıfa oynadın mı ? Masaüstünde yayılamıyorsun öyle :D

Hadi oradan :pispis Bal gibide yayılıyoruz. :D

20090228_2_1235842910_hqif.jpg

Toplama bilgisayarın garantisi vardır yanlışın var parçaların hepsinin faturası var elimde kutuları ile beraber sıfır topladım 2. el felan değil yani ayrıca 2200 liraya bu özelliklerde laptop bulmak zor.

Son düzenleme:
Dizüstülerinden oyun bilgisayarı olmaz;masaüstündeki performansı vermez.Parçalar sıkışık olduğu için çok çabuk ısınır soğutucuda ayrı olduğundan masaüstündeki gibi verim sağlayamaz buda performansı etkiler.

Bilgisayar hocam bana öyle demişti :D

Dizüstülerinden oyun bilgisayarı olmaz;masaüstündeki performansı vermez.Parçalar sıkışık olduğu için çok çabuk ısınır soğutucuda ayrı olduğundan masaüstündeki gibi verim sağlayamaz buda performansı etkiler.

Bilgisayar hocam bana öyle demişti :D

haklısın benim kasanında maşallahı var eve getirene kadar bayılıyodum :D

öncelikle bu bir oyun bilgisayarı oyun pc lerinin bir para sınırı yok 5bin e de toplarsın 2 yede, laptop da alınabilir ama ısınma sorunu bununla birlikte fps düşüklüğü olacaktır, oyun laptoplarıda var fakat onlar çok daha pahalı ülkemizde, anladığım kadarıyla oyuncu değilsin bir şeyden haberin yok toplama bilgisayarların aldığın her parçasının en az 2yıl garantisi oluyor bence bilmedğin konularda konuşma laptop da bu verimi alamazsın...

Varsa paranız o zaman ASUS ROC TYTAN CG8890 alın :D

Oğlum hep bu bilgisayar öneriliyor. Nesi var bunun? Güzel bir kasası var diye uzay mekiği sanıyor millet bunu. Özellikler iyi ama o kadarda iyi değil.

Ona karşı üstünlük gösterecek bir bilgisayar göstereyim sana. Emmi de laptop :pispis

MSI - MSI GT70 SuperR2 2OD-290TR Dragon E2 Extreme Core i7-4930MX 32GB 3x128GB SSD 750GB GTX780M 4GB 17.3" Full HD Blu-Ray Win 8 (Gaming Pack Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

Oğlum hep bu bilgisayar öneriliyor. Nesi var bunun? Güzel bir kasası var diye uzay mekiği sanıyor millet bunu. Özellikler iyi ama o kadarda iyi değil.

Ona karşı üstünlük gösterecek bir bilgisayar göstereyim sana. Emmi de laptop :pispis

MSI - MSI GT70 SuperR2 2OD-290TR Dragon E2 Extreme Core i7-4930MX 32GB 3x128GB SSD 750GB GTX780M 4GB 17.3" Full HD Blu-Ray Win 8 (Gaming Pack Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

Oğlum derken ? Askerlik arkadaşın yok karşında.

ASUS : 7000$ + KDV

BU : 3700$ küsür...

Sanırım bu ne kadar fark olduğunun göstergesi.

Laptop 3.90 GHZ
ASUS 4.6 GHZ ...

Geri