• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

16 GB Ram GTX660 GPU FX8350 CPU Oyun Canavarı Satılık (Takas Teklifide Yapılabilir)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan PoleStar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
masaüstü ile laptop asla aynı kefeye konulamaz.

Oğlum derken ? Askerlik arkadaşın yok karşında.

ASUS : 7000$ + KDV

BU : 3700$ küsür...

Sanırım bu ne kadar fark olduğunun göstergesi.

Laptop 3.90 GHZ
ASUS 4.6 GHZ ...

Saygılar abi. :gf: Bu bizim için bir alışkanlık. Abi, kardeş, ağa anlamında söylerim onu ben. :)

------------------------------------------------------------------------------

Tamam be tamam vurmayın. :pro Masaüstü ile laptop aynı kefede olmaz bizde biliyoruz. :pispis Amma ciddiye alındık be. :D

---------------------------------------------------------

Gelde bunu ona anlat ;)

Fazla önyargı var burada. :) Bir mesajdan karşındakini tanıyormuşsun gibi konuştun. :ent Biz eğlendik ama ciddiye alındık. :ent

Son düzenleme:
Saygılar abi. :gf: Bu bizim için bir alışkanlık. Abi, kardeş, ağa anlamında söylerim onu ben. :)

------------------------------------------------------------------------------

Tamam be tamam vurmayın. :pro Masaüstü ile laptop aynı kefede olmaz bizde biliyoruz. :pispis Amma ciddiye alındık be. :D

---------------------------------------------------------

Fazla önyargı var burada. :) Bir mesajdan karşındakini tanıyormuşsun gibi konuştun. :ent Biz eğlendik ama ciddiye alındık. :ent

İlginç eğlence tarzın varmış :D

Hani satıp laptop alıcaktın :D takas için laptop veren çıkar mı emin değilim :D

öylede düşünüyorum ama istediğim bir şey çıkar takas uygun olur veririm bellimi olur her takas teklifine evet demek zorundada değilim teklif gelsin zarar gelmez :D

----------

şuan kullandığım laptop (msi ge60 412tr) tamamıyla bana ait olsaydı takas teklif ederdim ben gerçi arkadaş kabul edermiydi bilmem :D

bi sor arkadaşına gaming notebook ilede takas edebilirim öğrenci evindeyim bu kasayı oraya götürürsem sömürürler oyun oynucaz diye

başka teklifleriniz varsa gönderebilirsiniz arkadaşlar her teklife açığım .

Laptop teklifleriniz var ise alabilirim pm atabilirsiniz.

Abi faturası garantisi falan var 1 ay kullanmış adam çok ta iyi alınabilir bence.

İyi satışlar

Konu günceldir. Laptop takas teklifleriniz varsa alabilirim. Sadece kasa halindede alabilirsiniz. İstanbul içi elden veya kargo ile tüm Türkiye'ye.

Burak ne oldu kasaya müşteri çıkmadımı hiç ?

Taksit soran arkadaşlar için gitti gidiyor üzerinden satış yaparsan 12 taksite kadar bölebilirler. Satışın daha kolay olur. Bilgisayar mükemmel, hayırlı satışlar almak isterdim fakat üniversite kazanırsak giderler fazla olacak malesef şuan alamıyorum :(

Geri