• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ceza Yedik

Hilal-i Ahmer

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
53
Anlamadım olayı ben. İyi bir anlamda söyledim ama yanlış mı söylemişim? hmmmhmmmDürüstlük Abidesi'ni yanlış mı yazdım şimdi ben. Kötü bir anlamda dememiştim. hmmm Ağır ceza yedik yahu. :agla Bunun neresinde küfür veya hakaret var?

gc0i.png

konunun ne olduğunu bilmiyorum ama eğer, Terk-i Diyar ile ilgili bir konu dönüyorsa; senin "dürüstlük abidesi Kahraman Abi" lafından dolayı ban yemiş olabilirsin. Bir nevi kışkırtma diyebilirim. Fakat mesajın hangi konuda oldugunu görmemiz lazım

Kahraman abiyi iğnelermiş gibi konuşmuşsundur, veya öyle anlaşılmıştır.

Ceza puanı yiyince noluyor la? :D bir mod banada versin bi :D

Ali'nin yerinde ben olsam ceza puanı vermezdim ancak söylediğini bende hakaret olarak algıladım.

ps:mangaturk? mangavadisi daha iyi mangaları oradan takip et muhabbetini mangaturk'den yap :D

Konuyla zerre alakam yok iken beni neden karıştırıyorsun anlam veremedim ?
Dürüstlük abi dedisi derken ne kastettiğini açıkçası bende anlamadıım.Ben karışmıyorum bakın başınızın çaresine.

la ceza puanı vermiş adam seni banlamamış ki?

Konuda bende vardım kimseye kötülemek amaçlı bir konuşma yapmadık tamamen eğlence amaçlı konuşluyorduk o konuda.

bi bakayım dedim zamanında millet bir birine sövüyor orada :D boş ver ceza puanını uyarı gibi gör geçip gidiyor zaten :D
qz06q.jpg

Şimdilik ortam sakinleşti. Sağlam kurallar getirdiler. Babayasası falan. Ama buna rağmen etraf çocuktan geçilmiyor. Manga/Anime'yi bilmeden alakasız cevaplar veriyorlar. :S Ben haksız yere ceza yedim sadece. Bu yüzden tepki gösterdim.

Şimdilik ortam sakinleşti. Sağlam kurallar getirdiler. Babayasası falan. Ama buna rağmen etraf çocuktan geçilmiyor. Manga/Anime'yi bilmeden alakasız cevaplar veriyorlar. :S Ben haksız yere ceza yedim sadece. Bu yüzden tepki gösterdim.

Bence en iyi anime naruto .s

Geri