• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ceza Yedik

Şimdilik ortam sakinleşti. Sağlam kurallar getirdiler. Babayasası falan. Ama buna rağmen etraf çocuktan geçilmiyor. Manga/Anime'yi bilmeden alakasız cevaplar veriyorlar. :S Ben haksız yere ceza yedim sadece. Bu yüzden tepki gösterdim.
haha o alakasız cevap verenlerden birini turkanimeden dışladık mangaturk'e gitti ertesi gün oradada ban yedi aklıma geldi uyuz yine gülme tuttu bak :D sor bakim sen o ceza puanlarını nasıl aldın diye ? :D dediğini bende hakaret olarak algıladım tepki gereksiz bence burada :D

Şaka yapmıştım :(

Ağır one piece ve hellsing fanıyım.Shingeki no kyojin den nefret ediyorum izleyenleri kınıyorum. :D

Oğlum sen harbi Hasan Mezarcı'sın. :haha :haha Şakaların anlaşılmıyor :D

haha o alakasız cevap verenlerden birini turkanimeden dışladık mangaturk'e gitti ertesi gün oradada ban yedi aklıma geldi uyuz yine gülme tuttu bak :D sor bakim sen o ceza puanlarını nasıl aldın diye ? :D dediğini bende hakaret olarak algıladım tepki gereksiz bence burada :D

Daha kim olduğunu bilmeden nasıl soracağım :D Şimdilik o alakasız cevap verenlerle banlamak yerine onlarla eğlencesine dalga geçiyoruz. :D

Son düzenleme:
Haketmişsin. Konuşmalarında iğneleme var ama sen bunun farkında değilsin sanırım. O nedenle konuşmadan önce bir durun ve düşünün, yazdıklarınızın ucu nereye dokunabilir ? Öyle bir anda aklınıza her geleni yazıp geçmeyin yoksa pişman olursunuz.

Ceza puanı alınca ne oluyor demişler hemen açıklığa kavuşturalım. Eskiden birşey olmuyordu ama yeni yapılan düzenlemeler ile 10 ceza puanı 1 hafta ban, 15 ceza puanı 10 gün ban, 20 ceza puanı 2 hafta ban diye uzayıp gidiyor...

Haketmişsin. Konuşmalarında iğneleme var ama sen bunun farkında değilsin sanırım. O nedenle konuşmadan önce bir durun ve düşünün, yazdıklarınızın ucu nereye dokunabilir ? Öyle bir anda aklınıza her geleni yazıp geçmeyin yoksa pişman olursunuz.

Ceza puanı alınca ne oluyor demişler hemen açıklığa kavuşturalım. Eskiden birşey olmuyordu ama yeni yapılan düzenlemeler ile 10 ceza puanı 1 hafta ban, 15 ceza puanı 10 gün ban, 20 ceza puanı 2 hafta ban diye uzayıp gidiyor...

Tamam da Ümit Abi öyle bir amacımız yoktu. hmmm

süresi bitmiş puanlar içindemi geçerli bu ? kahraman abiye sorduğumda geçiştirdi beni bilmiyorum diyemedi :D

Hayır, devam eden ceza puanları için geçerli.Süresi biten cezalar pasif kalıyor.
sağol çiçeğim :kss:

Kaç tane ceza puanımız var nerden bakıyoz.
Profil > Cezalar
ih08qr.jpg

Kaç tane ceza puanımız var nerden bakıyoz.
Profiline girdiğinde "Cezalar" adlı bölüm olması lazım şurada (Ben hiç ceza puanı almadığım için öyle bir bölüm açılmamış, daha önce ceza puanı aldıysan cezalar adlı yeni bir sekme tarzı bişey oluşuyor profilinde. :D) ;
SyOvzf8.jpg

Son düzenleme:

Profiline girdiğinde "Cezalar" adlı bölüm olması lazım şurada (Ben hiç ceza puanı almadığım için öyle bir bölüm açılmamış, daha önce ceza puanı aldıysan cezalar adlı yeni bir sekme tarzı bişey oluşuyor profilinde. :D ;
SyOvzf8.jpg

Ben 1 tane aldım diye hatırlıyom niye yok. :D

Bizim burada konuşma süremiz zaafında forum değişmiş :D Rep Puanı, Teşekkür seviyesi falan
değişmekten çok anlaşamayıp bir birlerine girmişler gibi duruyorlar :D
30w8m5d.jpg

Profiline girdiğinde "Cezalar" adlı bölüm olması lazım şurada (Ben hiç ceza puanı almadığım için öyle bir bölüm açılmamış, daha önce ceza puanı aldıysan cezalar adlı yeni bir sekme tarzı bişey oluşuyor profilinde. :D ;
SyOvzf8.jpg
kaç defa ban yedin çiçeğim ? :D

Bilmediğimden değil kerata sağa sola cok şıçramam için seni ikilemde bırakmak için :D
ya bi git abi 10 puan olduğunda ne oluyo dedim sistem sınırsız tatile yolluyor seni dedin süresi biten ceza puanı ne oluyor dedim kem küm ettin :D
Hayda Rep puanına bak 10 :D Sanırım rep yapmayı bilmiyorum :D

Ee şimdi buradaydı nereye gitti ? Ümit bırkalıyor her halde :D
olumsuz puan vericem seni gördüğüm her yerde bundan sonra :D

ps:senin youtube hesabın şifresini kaybettim tekrar yolla skypeye ya girmiyorsun yada beni tınlamıyorsun :D

ya bi git abi 10 puan olduğunda ne oluyo dedim sistem sınırsız tatile yolluyor seni dedin süresi biten ceza puanı ne oluyor dedim kem küm ettin :D

olumsuz puan vericem seni gördüğüm her yerde bundan sonra :D

ps:senin youtube hesabın şifresini kaybettim tekrar yolla skypeye ya girmiyorsun yada beni tınlamıyorsun :D

Girmiyorum :D Yada seni tınlamıyorda olabilir öm atacam oradan al.

Geri