• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[CSro] Flag Ship Bot [Geniş Anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan [EA]ElectronicArts
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu işlemler bittikten sonra 2. Resimdeki Ayarları yapıp oyuna giriyoruz.Yani Clienti ve Divisyonu Seçip "Oyuna Gir" 'e basıyoruz.

Oyuna girdikten sonra F5'e basıp bottaki gereken ayarlamaları yapıyoruz. burada ne demek ıstedınız

Yani Division 2 yi seçip "Oyuna Gir" 'e basın ve skilleri ayarları vs düzenleyin.

Bunu demek istedim...

xBow skillerini bulan koysun lütfen yHaaa8 tane skll sunun surasında xD :D

Global mod değil kardeşim. Genel görevli.

smxgmod.gif

bu ne peki :)

peki bu bot item filan topluyormu pet olmadan sro db bot gibi ?

Beyler Bu botu hiç ama hiçde tavsiye etmem skilleri diziyorum canavar seçiyor beklyor bekliyor istediği zaman dalıyor istediği zaman dalmıyor Skill ler garanti ama bot da sorun var. Oyunun yaptığı bot bu kadar olur. Gidin Butterfly bot kullanın daha iyi kasar :D

peki bu bot item filan topluyormu pet olmadan sro db bot gibi ?

Sanırım yok...

----------

Beyler Bu botu hiç ama hiçde tavsiye etmem skilleri diziyorum canavar seçiyor beklyor bekliyor istediği zaman dalıyor istediği zaman dalmıyor Skill ler garanti ama bot da sorun var. Oyunun yaptığı bot bu kadar olur. Gidin Butterfly bot kullanın daha iyi kasar :D

Bot daha beta aşamasında birkaç sorun olabilir.Botun mob seçip beklemeside skillerin düzgün ayarlanmadığından...

yapamadım yaw 2. tıklıom bişey gelmio 3.sütunu tıklıom ID Server yazıom 5.resimdeki gibi gelmior daha uzunu gelior :S

Bot daha beta aşamasında birkaç sorun olabilir.Botun mob seçip beklemeside skillerin düzgün ayarlanmadığından...

Yok ya ben sadece test amaçlı 68 lvl charı 27 lere bırakıyorum sadecede Long Shot u ayarlıyorum canavarı seçiyor bekliyor bekliyor
bi kere ateş ediyor skille zamanı doluyor bir daha ateş etmiyor başka skiller koyuncada böyle oluyor. Beta dan çıksında paşa paşa kullanalım kasılcak gibi değil butter le de olmuyor yaa...
--
Full İnt bow kasıyorum. Farmda ve skill açmadım hiç açmaya başlayınca F.S botda isimleri kesin belli olur burdada paylaşırım...

Son düzenleme:
Geri