• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[CSro] Flag Ship Bot [Geniş Anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan [EA]ElectronicArts
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kardeş bu csro nun oto selecti felan yokmu ? en azından oto select bırakırız helpermaxlada seri seri kasarız

kardeş bu csro nun oto selecti felan yokmu ? en azından oto select bırakırız helpermaxlada seri seri kasarız

Butterfly bot'u helpermax'dan yada auto select'den 1000x kat daha iyidir. Ben 1 Seneye yakındır bu oyunu oynuyorum. Butter kullandım butterde virüs görüyor ama ben zararınıda görmedim. İsteyen kullanabilir isteyen kullanmaz..

Arkadaşlar csroda exp sp oranı nasıl !!!

Arkadaşlar csroda exp ve sp oranı nasıl normal srodan daha mı iyi geliyor exp ___???

wiz sıkıllerı cozen varmı sp kasıyorum wiz carına bulan varsa koyabılırmı ?

Bende Eror veriyor ve botu açmıyor neden :S
eroor.png

Geri