• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Csro takımı tekrar kuruluyor!!!

Hata yapıyosunuz bak adam ne diyor bota salarım 7/24 .Öyle botter oyuncu gelse ne olur gelmese ne olur
Dostum, şu an bota salmıyoruz da ne oluyor ? O private serverdan ötekine atlıyoruz. cSroya umarım o botu ayarlıyacağım. İnşallah ayarlarım da canlanır biraz.. Böyle olmaz. Harcadığımız zamana yazık...

üyelik lazım 2 tane bir arkadaşım daha var ikimizede 1 üyelik alırsanız bizde gelebiliriz.birde nasıl indirip kuracam açıklarsanız iyi olur.

Son durum nedir ? Bi türlü düzgün bi sro bulamadım ya oynayan varmı csroyu ?

Arkadaşlar csroda uyumlu bedava bot olmadığı için başlamayacağız. Fakat rSroda JRBot var. Party buff hariç her şeyi yapabiliyor. Source kodları elimizde bi arkadaş party buffing eklemeye çalışıyor. İndirdim ben oyunu sp kasmaya geçtim bile. 1 k sp oldu :D Artemisteyiz. Sağolsun Berat diye bir arkadaş 110lv xbow verdi onunla kasıyoruz spyi. Gelenlere yardımcı olacağız.

Beyler bende rsrodayım 110 wizz var her türlü yarım ederim elimde 1 çar fazladan var sp kasmak isteyenlere verebilirim

Arkadaşlar csroda uyumlu bedava bot olmadığı için başlamayacağız. Fakat rSroda JRBot var. Party buff hariç her şeyi yapabiliyor. Source kodları elimizde bi arkadaş party buffing eklemeye çalışıyor. İndirdim ben oyunu sp kasmaya geçtim bile. 1 k sp oldu :D Artemisteyiz. Sağolsun Berat diye bir arkadaş 110lv xbow verdi onunla kasıyoruz spyi. Gelenlere yardımcı olacağız.

benide kasarmısın abeey :)

Halen sp kasıyormusunuz bos yerınız varsa 2 kisi gelebılırız.

Exp Rate nasıldır 1 mob kesince kaç lvl olurum?

Geri