• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Csro takımı tekrar kuruluyor!!!

FlagShip pert :D Exp falan da alınmıyor artık ^^ mBot iyidir :D Ne durumdasın ?

Bağlantı hatası veriyor,uğraşmıyorum daha fazla.Zaten dediğim gibi paylaşmayacağım çünkü csro nun da ölmesini asla asla istemiyorum

Cimri diyen kamiller kesin çıkar.Bugüne kadar paylaşımlarıma baksınlar.
Ayrıca csro yu full ingilizce yapmak isteyen varsa sro_client.exe 'yi bana göndersin yapayım

Bağlantı hatası veriyor,uğraşmıyorum daha fazla.Zaten dediğim gibi paylaşmayacağım çünkü csro nun da ölmesini asla asla istemiyorum

Cimri diyen kamiller kesin çıkar.Bugüne kadar paylaşımlarıma baksınlar.
Ayrıca csro yu full ingilizce yapmak isteyen varsa sro_client.exe 'yi bana göndersin yapayım
cSroyu ingilizce yapmak sorun değil. Anlamadığım nokta şu mBotu yaptın diyelim neden paylaşmayasın ki ? cSro'nun da ölmesini istemiyorum diyorsun peki sana bir soru, şu an cSro ne durumda ? Kaç kişi oynuyor ? Sen değilmiydin eski günlere dönelim diyen konularında ? mBotu paylaşırsan en azından cSrodaki ortam canlanır diye düşünüyorum...

cSroyu ingilizce yapmak sorun değil. Anlamadığım nokta şu mBotu yaptın diyelim neden paylaşmayasın ki ? cSro'nun da ölmesini istemiyorum diyorsun peki sana bir soru, şu an cSro ne durumda ? Kaç kişi oynuyor ? Sen değilmiydin eski günlere dönelim diyen konularında ? mBotu paylaşırsan en azından cSrodaki ortam canlanır diye düşünüyorum...

Ben öyle düşünmüyorum,ayrıca crack yapmadım dediğim gibi var olanı editledim.Ayrıca şu an güncelleme sorunu var

Ben öyle düşünmüyorum,ayrıca crack yapmadım dediğim gibi var olanı editledim.Ayrıca şu an güncelleme sorunu var
Tamam. Senin yaptığını deniyordum ben fakat karışık gibi olduğu için kapattım. Gözden geçireceğim.. Ben yaparsam paylaşırım ama. cSronun böyle kalmasına gönlüm el vermiyor işte. O kadar emek verdik Chernobyle paylaşmasaydı vsroyu belki şu anda hala cSro canlı olacaktı. Neyse umarım yapabilirim...

Bencede eger mbot olursa emınım oynamak ısteyenler cıkar

Bende gelirim aranıza Technology namını biliyorum bir ara beraber oynamıştık ama hatırlamaz belki beni uzun zaman oldu :)
-Mbot olursa gelirim cünki ben her saat başı chara bakamam salarım bota 7/24 pc açık kalsın botta
-Botu hallederseniz Ö.m den ulaşın bana :)

Oyuna basladım oynayan varsa GaripYolcu pm atabılırlermı

Bende gelirim aranıza Technology namını biliyorum bir ara beraber oynamıştık ama hatırlamaz belki beni uzun zaman oldu :)
-Mbot olursa gelirim cünki ben her saat başı chara bakamam salarım bota 7/24 pc açık kalsın botta
-Botu hallederseniz Ö.m den ulaşın bana :)
Şüphen olmasın . Botu ayarladığım gibi atacağım sana

mbotu crackleyemezsin artık hiç umut yok jumalata bile yapamıyacağını söyledi zaten

Hata yapıyosunuz bak adam ne diyor bota salarım 7/24 .Öyle botter oyuncu gelse ne olur gelmese ne olur

Geri