• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Csro takımı tekrar kuruluyor!!!

gelebilirim ama kasma saatleri nasıl olucak ben hafta içi staj görüyorum 8-5 çalışıyorum hafta sonları evdeyim onları bi kararlaştırırsak gelirim.

Arkadaşlar Biz C-SRO Aleminin Türk Kralıyız :D Bi Sıkıntınız Olmasın Varnas Olsun Ben Oliyim Yardım Ederiz Ama Kale Savaşlarında Bişey Beklemeyin Bizden :D

Arkadaşlar Biz C-SRO Aleminin Türk Kralıyız :D Bi Sıkıntınız Olmasın Varnas Olsun Ben Oliyim Yardım Ederiz Ama Kale Savaşlarında Bişey Beklemeyin Bizden :D

Ahmet kralım diyorsun ve kale savaşında birşey beklemeyin diyorsun :D Biz eagleda en azından banditi almıştık :D Bu kadarda büyütmeyin bu çinlileri hiçbir zaman taktikli girmezler kaleye itemlerinden dolayı hepsi gördüğü adamı keser :D Sizde resleyip savaşa devam :)

Arkadaşlar bende başlayabilirim. Silkroad R falan arıyordum güzel bir tayfa ama burda da başlayabilirim. Peki şu an bi event kampanya tarzı bir şey var mıdır oyunda bir bilginiz var mı?

Ahmet kralım diyorsun ve kale savaşında birşey beklemeyin diyorsun :D Biz eagleda en azından banditi almıştık :D Bu kadarda büyütmeyin bu çinlileri hiçbir zaman taktikli girmezler kaleye itemlerinden dolayı hepsi gördüğü adamı keser :D Sizde resleyip savaşa devam :)

Olm Eagleyle Universal 1'mi Sanıyosun Tüm Krallar Bizim Swde Div2'nin En Sağlam Swsi
Eaglede Medusa Kesilmezken Bizim Swde 20 DK Da Kestiler :D

----------

Arkadaşlar bende başlayabilirim. Silkroad R falan arıyordum güzel bir tayfa ama burda da başlayabilirim. Peki şu an bi event kampanya tarzı bir şey var mıdır oyunda bir bilginiz var mı?

Her Zaman Event Olan Bir Srodur C-SRO

0oUniQuEo0'yu tanıyan tanır o serverda en sağlam türk charıydı yani :D

İnanın buna kendi bile inanmıyo :D

bende geliyorum fakat şuan tatildeyim eve gidince son hız gelicem eski çar NeverGiv3uP'tı isroda takas yaptım tabi msn'le beraber gitti sonra isrodaki çarı 50tldan sattım çarı bidaha bulamam fakat fsv aldığım çar var onunda nick kötü silip yeni çar açsam fsv geçerli olurmu bilmem:Dcid falan unuttum ama
Eskiler tekrar toplanıyor o yeahh WeAreBest ve OnlyTurk guildleri vardı galiba :D

İndirdim oyunu 30 dk sonra oyundayım :D
30 DK sonra oyundasın da. cSroya crackli mbot gelmeden veya biz yapmadan başlayamayız:D Her ay mbot parası :D ohoo silk çekerim ona daha iyi :D

----------

İnanın buna kendi bile inanmıyo :D

bende geliyorum fakat şuan tatildeyim eve gidince son hız gelicem eski çar NeverGiv3uP'tı isroda takas yaptım tabi msn'le beraber gitti sonra isrodaki çarı 50tldan sattım çarı bidaha bulamam fakat fsv aldığım çar var onunda nick kötü silip yeni çar açsam fsv geçerli olurmu bilmem:Dcid falan unuttum ama
Eskiler tekrar toplanıyor o yeahh WeAreBest ve OnlyTurk guildleri vardı galiba :D
1-Ben inanıyorum :D
2- FSV geçersiz kalır. FSV chara özel bişey hesaba değil :D Evet ama şu an sadece OnlyForTurks'teyiz

bu arada eskiden Salih'in kurmuş olduğu Csro kardeşlik partisinden Hakan'ın yanına Fethiye'ye geldim burdada bikaç tane csro oynayan varmış 2-3kişi daha getirebilirim :)

----------

1-Ben inanıyorum :D
Hayır,bikerem senden önce ben varıdım (çinlinin birine 7/24 taksi yaptırıp geçmiştim seni sonra sen mbotla gene geçtin beni :D)

----------

2- FSV geçersiz kalır
ee napcaz o zaman ? çarın nick GanqStyLa amele For ever ?

bu arada eskiden Salih'in kurmuş olduğu Csro kardeşlik partisinden Hakan'ın yanına Fethiye'ye geldim burdada bikaç tane csro oynayan varmış 2-3kişi daha getirebilirim :)

----------

Hayır,bikerem senden önce ben varıdım (çinlinin birine 7/24 taksi yaptırıp geçmiştim seni sonra sen mbotla gene geçtin beni :D)

----------

ee napcaz o zaman ? çarın nick GanqStyLa amele For ever ?
Alabiliyosan al yeni FSV. Alabilicek durumun varsa bile bence o charı kas fsv alacağın paraya silk çekersin^^

bendede indi sayılır eve yeni geldim 15dk önce başlattım 15dk'ya iner ama ne zaman başlıycaz ?

Geri