• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Csro takımı tekrar kuruluyor!!!

mbot crack çalışsaydı belki bende gelirdim ama sp olayı falan OOF düşünmesi bile sıkıyor.

Mbot Crack siz yapamazsınız. Doad açıkları kapattı şu an imkansız gibi
Ama eski Rebellious donerse başlarım da unique levelleri değişmiş diyorlar dogrumu

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mbot Crack siz yapamazsınız. Doad açıkları kapattı şu an imkansız gibi
Ama eski Rebellious donerse başlarım da unique levelleri değişmiş diyorlar dogrumu

vSrodan crackten yola çıkarak yapılabilir diye düşünüyorum. Evet değişmiş daha da zevkli olmuş :D TG 110lv :D 20-30 kişi birden dalıyor falan :D Power silahlar moblardan düşüyo galiba ( tahmin ediyorum )

Şu oyuna bir mbot crack gelsin Eagledaki bütün tayfayı toplarım üstüne birde kendime parti kasarım :D Universalda Türk'ün gücü oluruz birlikte yani :D

FSV'de Sorun Var Arkadaşlar Exp Bölümü Gözükmüyo TheNuCKeR diye bi charım Vardı 17-19 M Exp Vardı Yanlış Hatırlamıyosam Fakat Exp Bölümünü Kaldırmışlar :S

Mbot u halletmeye çalışırım
Ben yapamam ama isterim

Paylaşmam ama :D

Csro kalitesinin düşmesini istemiyorum da ondan
Jumalata ile konuştum Doad açığı kapamis çoktan bende uğraşma dedim

Ayrıca botsuz başlamam diyen oynamasın zaten

Csro kalitesinin düşmesini istemiyorum da ondan
Jumalata ile konuştum Doad açığı kapamis çoktan bende uğraşma dedim

Ayrıca botsuz başlamam diyen oynamasın zaten

cSro'yu bizden başka kimsenin oynadığı yok. Aksine o bot gelirse canlanır diye düşünüyorum. Jumalata'ya söyler misin yapabiliyorsa yapsın. Cidden bot gelirse oyun canlanır...

Geri