• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Curse Voice Crack

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dulcie
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dulcie

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
139
maxigamelogo.png

Konumuz Curse Voice

Curse Voice Kurulumu.

Evet arkadaşlar curse voice beta keyi olmayanlar için crack dosyasını paylaşmak istedim. Verdiğim linkteki rar dosyasının içerisindekileri çıkarıp, CurseClientSetup.exe çalıştırarak programımızı bilgisayarımıza yüklüyoruz. Daha sonra programın yüklendiği dizine giderek Crack klasörünün içerisindeki dosyaları oraya kopyalıyoruz. Artık programı çalıştırabilirsiniz.

Rar Şifresi: www.maxigamerz.com

n8cr6.png

Nedir bu Curse Voice ?

Evet millet bu program League of Legends içine enjekte edilen bir iletişim programı ve aynı zamanda "timer" özelliği kullanmakta, yani ejderha ve baron zamanlarını geri sayarak gösteriyor ve bunun için chati kullanmıyor.

Oyuna girdiğinizde bir oda oluşturabilir ve linki takım arkadaşlarınıza dağıtarak sesli iletişime geçebilirsiniz, gayet basit ve şık bir tasarımı var. Elimdeki birkaç beta keyi sizlerle paylaşmak istedim ve bu konuyu açtım. Benim kodlarımla üye olduğunuzda bana bir kod daha veriyorlar ve sizde üye olduğunuzda 5 kod verecek ve sürekli bu döngü olacak üye olan arkadaşların bu konu altına eline geçen kodları yazmasını rica ediyorum.

Bu Linkten bir hesap oluşturuyorsunuz ve giriş yaptıktan hemen sonra buradaki kutucuğa aşağıdaki beta keylerden birini giriyorsunuz kullanmış olduğunuz kodları konu altına yazarsanız kullanılmış keyleri kaldıracağım.

Arayüz...

cv-session-screen.png

• Hiç bir ücret ödemeyeceksiniz.
  • Hiçbir şekilde bir güncelleme gelmeyecek.
  • Ve en düşük gecikme için dünya çapında sunuculara sahipler.

share-bar.png

• Tek bir tıkla odanızı oluşturabilirsiniz.
  • "Share" butonu odanızın linkini otomatik panoya kopyalar.

overlay-ingame.png

• En abartısız şekilde size sunmak isteyip eşsiz bir entegre sağlamışlar.
  • Sizinle aynı oyundaki şampiyonların eğer aynı odadaysanız yanlarında ses bildirimleri bulunmakta.

timer-overlays.png

• Diğer şampiyonların ulti yeteneklerinin bekleme sürelerini görebilirsiniz.
  • Ejderha ve Baron vizyonuna sahip iseniz yeniden doğmaları için kalan sürelerini görebilirsiniz.

cv-session-popup.png

• Şampiyon seçim ekranında bir uyarı ile karşılaşırsanız korkmayın programımız diğer sihirdarların programı çalıştırdığını tespit edip odalarınızı birleştirmek için sizi uyaracaktır.
  • Ve bunu biraz geliştirecekler.

Son düzenleme:
Peki ne kadar güvenilir ?

a03b238f-b64a-4fbf-b441-105a5961381c ( Kullanılmış )

cd65c586-ada9-475c-a963-8cf282ed3836 ( Kullanıyorum )

Son düzenleme:
Curse'nin programı güvenilirliğinden şüpheniz olmasın. Çok güzel program drag ve baron tutuyor. İletişim de Skype'dan çok daha iyi bence

#Kodlar Güncellendi.

Paylaşım için teşekkür ederim. Dün gece ilk kodu kullanmıştım ve bana da kodlar gelmiş. Kodları veriyorum isteyen kullansın. Kullanan arkadaşlar da kendilerine gelen kodları paylaşırlarsa diğer arkadaşlarda yararlanır.

61bf7cb2-f1bf-40b5-842d-d21108478057
60a4c297-f2a6-4bf3-b81f-ca14e33565f4
b19121a0-f47b-4bf6-be93-03e45ba2fa33
054d09ba-fbf7-46bc-b784-2e5398231215

Son düzenleme:
ea0ab946-98c0-48ff-a753-6d28d656fa3a ( Kullandım )
Gelen kodları nerden bulabilirim acaba ?

Son düzenleme:
İlk beta kaydınızda size 5 kod verir ve kodunuz her kullanıldığında yeni bir kod gelir mailinize veya bu linkten kodlarınızı görebilirsiniz. Yalnız beta için çok fazla kayıt olabileceğini düşündüm yaklaşık 6 saattir yeni kodlarım gelmedi. Durdurulmuş olabilir diye düşünüyorum fakat gece çokca kod kullanılmıştı o arkadaşlar ellerine geçen kodları buradan paylaşırsa çok sevinirim :)

----------

Burdakilerin hepsi kullanılmış

Burdakileri kullananlar olasılıkla maxigame üyesi değillerdi kullandıklarını yazamadılar. Ben kodlarım geldikçe bu konu üzerinden paylaşmaya çalışacağım.

Bende programa giriş yapmıyor An Error Occurred hatası geliyor nedeni nedir bilen varmı ?

Yeni kod yokmu ya sabahtan beri arıyorum bana en lazım olan şey anlattığın gibiyse :S

Elinde kod bulunan arkadaş PM ya da burdan atabilir mi ?

Zaten ücretsiz sunulacak bir program, beta sürecinden çıkana kadar kodu kullanabilenler olarak deneriz. Süreçten çıktığı zaman indirme linklerini bu konuya koyarım. Bu konu artık bir rehber konusudur ##

Kodu bulanlar nereden buluyor bende öyle alamazmıyım bu kodu? Yokmudur kodu olan özelden atsa :pro

Geri