• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Doping Net Hakkında Bildikleriniz !?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaoZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KaoZ

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Tem 2009
Puanı
152
Nasıl oluyor bilmiyorum ama TTNET ile olan sözleşmemin bittiği orta malı olmuş şuanda. Doping netten aradılar ben birşey demedim henüz.

Bana tecrübeli birinin fikri lazım, daha önce kullanmış olan biri veya TTNET kullanıp değiştirmiş biri. Doping net hakkında bilgi lazım, üstüne hangisini neden seçmeliyim bana söylemeli.

Aslında özellikle Ümit abinin fikrii merak ediyorum ama özelden mesaj atıpda rahatsız etmek sitemedim, burda görürse bir fikrini almak siterim açıkcası.

Birde, bu konular hakkında çok bilgisiz ve ilgisizim, ona göre yorum atarsanız sevinirim.

Benim kafamda olan aslında, cüzzi bir fiyat olucak, istediğim zaman kapatma-değiştirme imkanım olucak, sabah akşam sorunları çözümlemek için bir servisi olucak, haftanın her günü özellikle akşam saatleri net kesilmiyicek bir şey arıyorum.

:beer

Bundan yaklaşık 7-8 ay önce TTNET'in süresi bittiğinden Doping Net'e geçiş yaptım. İlk geçtiğim günden itibaren çok sıkıntılar yaşadım. Öncelikle internet hızım çok düşüktü, TTNET'te 1.2mb/sn ile download yaparken doping ile 200 kb/sn ile zor download yapmaya başladım. Müşteri hizmetlerini aradım, ancak telefon sürekli meşguldü. 3-5 gün bekledim tekrar aradım müşteri hizmetlerini ancak yine cevap alamadım. Müşteri hizmetleri yönünden de gayet kötü bir internet alt yapı hizmeti var.

Ardından Doping'i kapattırıp TTNET'e geçiş yaptım ve sıkıntılarımdan kurtuldum 1.2mb/sn ile download yapmaya devam ediyorum. Sana söyleyeceğim tek şey KESİNLİKLE geçiş yapmanı tavsiye etmem, parana çok çok yazık olur.

Net kesilmemesini istiyorsan UyduNet bu konuda çok iyi ayrıca Müşteri Hizmetleri açısından da iyi fakat netpaketlerde biraz sıkıntılı...

3 ay öncesine kadar ttnet ile çok sıkıntılar yaşadım her gün net kopukluğu felan ama artık çok gitmiyor hem iyi hizmet veriyor hemde 3mbite düşse bile 1mb/sn ile indiriyoruz :)

Net kesilmemesini istiyorsan UyduNet bu konuda çok iyi ayrıca Müşteri Hizmetleri açısından da iyi fakat netpaketlerde biraz sıkıntılı...

UyduNet nasıl birşey bilgi verebilir misin !? Oyundan bir arkadaşda söylemişti ama havaalanı yakınındayım, uçaklar yarım saatte bir cam zıngırdatıyor. Sorun yaratır mı !?

Bundan yaklaşık 7-8 ay önce TTNET'in süresi bittiğinden Doping Net'e geçiş yaptım. İlk geçtiğim günden itibaren çok sıkıntılar yaşadım. Öncelikle internet hızım çok düşüktü, TTNET'te 1.2mb/sn ile download yaparken doping ile 200 kb/sn ile zor download yapmaya başladım. Müşteri hizmetlerini aradım, ancak telefon sürekli meşguldü. 3-5 gün bekledim tekrar aradım müşteri hizmetlerini ancak yine cevap alamadım. Müşteri hizmetleri yönünden de gayet kötü bir internet alt yapı hizmeti var.

Ardından Doping'i kapattırıp TTNET'e geçiş yaptım ve sıkıntılarımdan kurtuldum 1.2mb/sn ile download yapmaya devam ediyorum. Sana söyleyeceğim tek şey KESİNLİKLE geçiş yapmanı tavsiye etmem, parana çok çok yazık olur.

Benim modemde mi arıza var yoksa başka birşey mi bilmiyorum ama geceleri banko netim kesiliyor ve son zamanlarda çok sık yaşanıyor bu... Bundan sıkıldım açıkçası ondan dolayı farklı birşeyler denemek istiyordum...

UyduNet kullandım yaklaşık 2 sene ve çokta memnun kaldım.Bağlantı ve Müşteri Hizmeti yönünden çok çok iyi bence.Netim 1MB 'idi IDM ile 125kb den aşağısına indiğini hiç görmedim.Bir sorun olduğunda da direk Müşteri Hizmetlerini aradığımda anında sorunlarımı çözüyorlardı.Tek kötü yanı İnternet Paketleri biraz tuhaf. Ana Sayfasından bakınca anlarsın zaten Kaan...

Digiturk üyelik veriyorlardı bedavaya 3 ay, kaldı ki biz sizi gene arıyalıma döndüler. Sanırım kullanıcı sıkıntıları var ^^

Bende bilmediğim ve duymadığım birşey için o kadar hevesli değildim zaten. TTNET'ten başka önerisi olan birileri var mı !? Superonline fiber son zamanlarda kulağıma çok takılıyor !?

UyduNet nasıl birşey bilgi verebilir misin !? Oyundan bir arkadaşda söylemişti ama havaalanı yakınındayım, uçaklar yarım saatte bir cam zıngırdatıyor. Sorun yaratır mı !?

Benim modemde mi arıza var yoksa başka birşey mi bilmiyorum ama geceleri banko netim kesiliyor ve son zamanlarda çok sık yaşanıyor bu... Bundan sıkıldım açıkçası ondan dolayı farklı birşeyler denemek istiyordum...

Bende TTNET kullanıyorum.Antalyada oturuyorum aynı sorun bendede var.Akşamları çok sık internet gidip geliyor.Galiba genel bir sorun ?

Bende TTNET kullanıyorum.Antalyada oturuyorum aynı sorun bendede var.Akşamları çok sık internet gidip geliyor.Galiba genel bir sorun ?

Genel sorun değil aslında.Modemden de Porttan'da hatta bağlantı şeklinden bile kaynaklanabiliyor.Mesela evde paralel telefon kullanılıyosa bu sorun çıkarabiliyor...

----------

Digiturk üyelik veriyorlardı bedavaya 3 ay, kaldı ki biz sizi gene arıyalıma döndüler. Sanırım kullanıcı sıkıntıları var ^^

Bende bilmediğim ve duymadığım birşey için o kadar hevesli değildim zaten. TTNET'ten başka önerisi olan birileri var mı !? Superonline fiber son zamanlarda kulağıma çok takılıyor !?

Eğer bağlata biliyorsan SuperOnline'a geç derim.Kullanmadım ama kullananlar çok memnunmuş...

TTnetten dopinge geçtim.Yaklaşık 1 sene olacak , ilk ay hayatımdan bezdim şuanlık sorun yok.Tekrar alırmısın diye sorarsan kesinlikle almam.Müşteri hizmetleri askerlik arkadaşın mış gibi konuşuyor, karşına geçecek hizmetli bile bulamayabilirsin.Ancak TTnet kadarda bağlantı kopması yaşamadım.

Superonline alın.

Genel sorun değil aslında.Modemden de Porttan'da hatta bağlantı şeklinden bile kaynaklanabiliyor.Mesela evde paralel telefon kullanılıyosa bu sorun çıkarabiliyor...

----------

Eğer bağlata biliyorsan SuperOnline'a geç derim.Kullanmadım ama kullananlar çok memnunmuş...

Sitelerinden baktım fiber için adrese ama yokmuş burda.

Bir yerden duyum aldım, sanırım gene o oyundaki arkadaştan :D Superonline bu bizim TTNET altyapısını mı ne kullanıyormus. Dedi ki ttnette genel bir sorun olursa sende de olucaktır illaki, bir farkı yok !?

TTnetten dopinge geçtim.Yaklaşık 1 sene olacak , ilk ay hayatımdan bezdim şuanlık sorun yok.Tekrar alırmısın diye sorarsan kesinlikle almam.Müşteri hizmetleri askerlik arkadaşın mış gibi konuşuyor, karşına geçecek hizmetli bile bulamayabilirsin.Ancak TTnet kadarda bağlantı kopması yaşamadım.

Superonline alın.

Düşünücem superonline ciddi ciddi.

Sitelerinden baktım fiber için adrese ama yokmuş burda.

Bir yerden duyum aldım, sanırım gene o oyundaki arkadaştan :D Superonline bu bizim TTNET altyapısını mı ne kullanıyormus. Dedi ki ttnette genel bir sorun olursa sende de olucaktır illaki, bir farkı yok !?

Düşünücem superonline ciddi ciddi.

Bütün internetlerin alt yapısı aynıkı hangisine gidersen git hepsi aynı alt yapıda...

7-8 aydır dopingi kullanıyorum 8mb'e kadar sınırsız paketindeyim ilk ay benim tesisattan kaynaklanan sebepten internet doğru düzgün değildi 2. aydan itaberen hiçkesilmeden verim aldım sabit olarak 1mb/s ile indiriyorum rahatım (: müşteri hizmetlerinden de memnunum :pro

ttneti bırakma her nekadar sevmesemde dopingden iyidir geçen modemin şifresini değiştirmişler kafalarına göre 3 saat internete bağlanmaya uğraştım

Milleni.com Şikayetleri - Şikayetvar

Geçme.
Eğer dersenki sorunum olduğunda müşteri hizmetlerini aramam sen bilirsin. müşteri hizmetleri berbat ararsın yarım saat beklersin derdini anlatırsın seni başkasına aktarırlar,modem istersin ad soyad tc adres işlemi yaptırırsın,bir ay geçer neti bağlamış olurlar kardeşim modem nerde yoldadır,bir daha ararsın işlemi başlatmamışlar.hız dersen ttnetten kötü.paranla rezil olursun.ama neti kapat vay anam babam gel mis gibi internet şöyle kampanya böyle kampanya günde 5 kez ararlar bağlatırsın telefonları bile açmazlar. kısacası paramı onlara yedireceğime gider araplara yediririm daha iyi.

Peki arkadaşlar teşekkür ederim. Biraz kendi çapımda araştırıp ya superonline geçicem ya ttnet kalıcam...

Fiber ikisindede yokmuş bizim burda, baktım.

Geri