• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dublaj yapabilirmiyim ? [Ses kayıtı içerir]

göç etmek için doğdular ya göç edecekler yada ölecekler .................... sözünü desen anlardık benziyomu benzemiyomu :D

Vocaroo | Voice message al bak :D

LoL seslendirme yarışmaları yapıyor. Katılmanı tavsiye ederim.

Seslendirme Yarışması Finalistleri - League of Legends Forumları

----------

Kayıtlar şu an açık değil ama tekrarlanacakmış yarışma öyle bir söylem var LoL forumunda.

Eyv beyaz hemen bakıyorum :D

Bu heves işidir hevesin varsa neden olmasın.

Bana pekte fena gelmedi sadece eğitim lazım

Eğitim şart :D

Okadar güzelmi gerçekten sesimi öven çok kişi var videolardan sonra benimde aklıma yattı ya hayırlısı :D

Şimdi yanlış anlaşılmasın bayıldığım söylenemez :D

Şaka bir yana ses tonunda bir anormallik yok {ince/kalın/çatlak/kısık/vs.} seninde içinde heves varsa eğitimini al yapabilirsin.

Geri