• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ECSRO Files vs VSRO Files

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan onurgs59
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

90 Cap ECSRO Files vs 100 Cap VSRO Files

• ECSRO Files

Kullanılan: 24 61.5%
  • VSRO Files

Kullanılan: 15 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    39

onurgs59

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Haz 2009
Puanı
504
90 Cap OldSchool(Sadece CH tabiki) ECSRO Files mı yoksa 100 cap (EU-CH) VSRO Files mı ?

Son düzenleme:
Rateleri zor yapın bıktık kolay ratelerden. Çok güzel olur hard rate olursa.

Hic bir zaman eski tadi vermeyecek. Oyle dediklerine bakma oyun acildiktan sonra sikiliyolar.

Hic bir zaman eski tadi vermeyecek. Oyle dediklerine bakma oyun acildiktan sonra sikiliyolar.

Bir Vsro'da 50 player 500 bot olacağına Ecsro'da 100 kişi daha iyi olur daha eğlenceli olur, dediğin yerde haklısın herkes artık vsroya alıştığı için kasmaktan sıkılacak ama denemekte fayda var çoğu kişi Ecsro files server arıyor bence zevkli olabilir ama zor oldukça, kolay rate olursa daha çabuk sıkılabilir bence.

Bir Vsro'da 50 player 500 bot olacağına Ecsro'da 100 kişi daha iyi olur daha eğlenceli olur, dediğin yerde haklısın herkes artık vsroya alıştığı için kasmaktan sıkılacak ama denemekte fayda var çoğu kişi Ecsro files server arıyor bence zevkli olabilir ama zor oldukça, kolay rate olursa daha çabuk sıkılabilir bence.

Cogu kisi eskiden oynadigi sjsro, sunworld sro, ecsro, zszc vs. eski tadi ariyor ama eski tadi hic bir zaman alamicaz onu demek istiyorum :D

Cogu kisi eskiden oynadigi sjsro, sunworld sro, ecsro, zszc vs. eski tadi ariyor ama eski tadi hic bir zaman alamicaz onu demek istiyorum :D
Zevk almasını bilen her harikularde alır kardeşim bence orasını fazla sıkıntı etmemelisin :)

Emin ol artik insanlar VSRO'dan o kadar sıkıldı ki 10-15 yaş arası bile server açmaya başladi.Açılan serverlarda ortada 1-2 gün en fazla 1-2 haftaya kapanıyor.

Hele bir de artık coin sistemi çıktığından beri ben artık SİLKROAD'dan soğur oldum , sana abartısız bir şekilde söyliyeyim en az 1 senedir böyle oldschool server bekliyorum.

Umarım beklediğimizi alırız.

Dostum ne zaman açarsın serveri acaba ?
Öncelikle yorum yazan herkese teşekkürler.Tüm yorumlar tek tek takip edilmektedir.
Server'a gelince kısa sürede açılacak fakat şuan kesin tarih veremiyorum bilgiğiniz gibi ECSRO files full fixed yok full bug dolu.Bunları halletmeden açmayı düşünmüyorum.

Öncelikle yorum yazan herkese teşekkürler.Tüm yorumlar tek tek takip edilmektedir.
Server'a gelince kısa sürede açılacak fakat şuan kesin tarih veremiyorum bilgiğiniz gibi ECSRO files full fixed yok full bug dolu.Bunları halletmeden açmayı düşünmüyorum.
düzgün olsun geç olsun tarih önemli değil ama birşey sorucam ecsro da mbot kullanılıyor mu?

düzgün olsun geç olsun tarih önemli değil ama birşey sorucam ecsro da mbot kullanılıyor mu?

mBot yok ecsroda, ecsro silkroad'ın ilk files'ı o yüzden ecsro'nun auto select ve şuan hatırlamıyorum db bot veya holybot gibi bi botu vardı, neyse server olsunda bir şekilde kasma işini hallederiz:D

ECSRO'da oyun içi oto pot ve bot yok.Fakat clientin içine AutoPot programını koyup link vereceğim.Bot işinide bilemiyorum artık böylesi güzel :)

ECSRO'da oyun içi oto pot ve bot yok.Fakat clientin içine AutoPot programını koyup link vereceğim.Bot işinide bilemiyorum artık böylesi güzel :)

oyunun tutması icin botundan tutup autopotuna kadar hepsini client icinde ayarla sonra bot olayına başın cok ağrır :)

Beyler bota o kadar takmayın çalışan botlar hala mevcut her şeyi adamdan bekleyip durmayın adamın önceliği şuan serverdir , hele server açılsın bot işi kolay gerekirse "keypresser" :D

Geri