• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ECSRO Files vs VSRO Files

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan onurgs59
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

90 Cap ECSRO Files vs 100 Cap VSRO Files

• ECSRO Files

Kullanılan: 24 61.5%
  • VSRO Files

Kullanılan: 15 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    39
Oyuna giren arkadaşlardan resim,görüş ve önerilerini bekliyorum.Lütfen yorum yapmaktan veya eleştirmekten çekinmeyin.

Herşey güzel bir tek haritada samarkand constantinople olması kötü olmuş

Mapler açık değil zaten görüntü olarak bir şey ifade edeceğini düşünmüyorum.Yani orayı açıp mob felan koymadık direk kapalı bölge.

Zaten hotandan ışınlanmaya çalıştım samarkanda select yoktu ama şöyle eski maplerden birisi olsa görünüş olarak güzel dururdu

Önemli olan gold değil buglar. Gold olmadanda test edebilirsin.

allah aşkına bizde biliyoruz test server denemek icin vakitmi kaybedelim kasmak icin ? vericeksin herşeyi kervanından tut pvpsine kadar herşeyi denicen , yardım etmeye calışıyoz ukalalık ediyonuz

Arkadaşlar oyunda stat bugu felanda test edilecek.Bunu level atlamadan test edemezsiniz.Biz de biliriz full free başlatmayı diğer testlerde öyle yaptık zaten full silk vs. her şeyi yükledik.Ama bir bildiğimiz var ki bu sefer böyle yapıyoruz.Bu sefer kasmak ne yazık ki zorunlu.Akıl vermeyi bırakın ukalalık eden sensin ;)

Arkadaşlar oyunda stat bugu felanda test edilecek.Bunu level atlamadan test edemezsiniz.Biz de biliriz full free başlatmayı diğer testlerde öyle yaptık zaten full silk vs. her şeyi yükledik.Ama bir bildiğimiz var ki bu sefer böyle yapıyoruz.Bu sefer kasmak ne yazık ki zorunlu.Akıl vermeyi bırakın ukalalık eden sensin ;)

Stat bugu 1 lvl den 3 e atlayana kadar saten test ediliyor. oto ışınladı sadece 90 kadar stat bugu icinmi kasıcan ? Ecsro oynamadın galba dün yanın bugu var pet bugundan tut gold buguna kadar bişey biliyoz istiyoz iyi takıl sen test serverında daha ne diyem

Stat bugu 1 lvl den 3 e atlayana kadar saten test ediliyor. oto ışınladı sadece 90 kadar stat bugu icinmi kasıcan ? Ecsro oynamadın galba dün yanın bugu var pet bugundan tut gold buguna kadar bişey biliyoz istiyoz iyi takıl sen test serverında daha ne diyem
Kardeşim sabır mı sınıyorsun sen?Bana gelmişl sro öğretiyorsun ya :D Biz kaç gündür neyi test ediyoruz acaba?Tüm hepsini test ettik ki beta olarak açıp oyunun acılacak normal halini gösteriyoruz.Üslubunu düzelt senin için iyi olmaz.Test etme sen kardeşim hatta sro da oynama...

Son düzenleme:
Kardeşim sabır mı sınıyorsun sen?Bana gelmişl sro öğretiyorsun ya :D Biz kaç gündür neyi test ediyoruz acaba?Tüm hepsini test ettik ki beta olarak açıp oyunun acılacak normal halini gösteriyoruz.Üslubunu düzelt senin için iyi olmaz.Test etme sen kardeşim hatta sro da oynama...

Senle niye polemiğe giriyorsam , bi önceki gibi patlıcak server yine insalık yapanda suc gelip test edelim deneyelim diyoruz cok bilmişlik yapıyor. Actığında gibi patlar sw işlh :D

Senle niye polemiğe giriyorsam , bi önceki gibi patlıcak server yine insalık yapanda suc gelip test edelim deneyelim diyoruz cok bilmişlik yapıyor. Actığında gibi patlar sw işlh :D

Fatih seni de biliyoruz server zor diye bıraktığın zamanları , gelip burda boş yapma hadi işine gelen kolay serverlarını oynama devam et.

Fatih seni de biliyoruz server zor diye bıraktığın zamanları , gelip burda boş yapma hadi işine gelen kolay serverlarını oynama devam et.

önce laf atmadan sen kimsin :) hangi sw yi bırakmışım zor diye, vizeden sonra 1 hafta ektim geldim , saten sro oynamaya vaktim yok forumda takılıyom deneyem diye girdim sro artık bitti benim icin :)

önce laf atmadan sen kimsin :) hangi sw yi bırakmışım zor diye
Server adı vermiyelim de , senin nasıl çirkef bir insan olduğunu da biliyorum :)

Hadi daha fazla ban yediğin forumda adamların yaptıkları işe beddua ediceğine var git yoluna.

Hadi eyvallah

Server adı vermiyelim de , senin nasıl çirkef bir insan olduğunu da biliyorum :)

Hadi daha fazla ban yediğin forumda adamların yaptıkları işe beddua ediceğine var git yoluna.

Hadi eyvallah

Belli oldu :) Marvelden cekemeyenlerden birisin ^^

Neyse Uzatmıcam ,ban yediysem eski nickimle burdayım cakma nicklerle laf atıcağına adını söyle bilelim :D

Son düzenleme:
Guildine gelmediğimiz için ağlayan insanlar burlarda kral olmuş .))

Neyse seni o kocaman egonla baş başa bırakıyorum.

:) Hasanın arkaşlarından birimisin sen ? yada laf atıp kacmayı bırakıp nickini söylesen korkuyorsun galba rencide edicem diye ?

Ecsro files projemiz tammamlanmistir.Beta servera gitmek isteyenler için sw açık tutulmaktadır.Gün içinde tanıtım konumuz açılacaktır .

sadıcım biraz elini cebine at reklam yap yabancı forumlar dahil reklam yapmalısın bence. bu iş reklamda bitiyor sadece maxigame kitlesine paylaşırsan online düşük olur. bu arada hazır yazmışken şunu da söyleyim herkesin dediğini yapma hatta muhattab bile olma sana ulaşmaları bile zor olsun. ondan sonra yok şunu yapmadın diye guildce oyun bırakan veletler çok olur.

Geri