• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ECSRO Files vs VSRO Files

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan onurgs59
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

90 Cap ECSRO Files vs 100 Cap VSRO Files

• ECSRO Files

Kullanılan: 24 61.5%
  • VSRO Files

Kullanılan: 15 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    39
oyunun tutması icin botundan tutup autopotuna kadar hepsini client icinde ayarla sonra bot olayına başın cok ağrır :)
Siz bu işi çok hafife alıyorsunuz sanırım?Mario kurmuyoruz burda :) ECSRO da hangi botlar veya oto pot varsa bundada o olacak elbet.Ek olarak bir şey yapmam zaten bot için.

Ecsroda pot yoktu media.pk nın rangesini ve auto selectini ayarlayıp belli alanda kastırabiliyorduk yok öle scriptmıs auto potmus vs vs :) asıl tadı burda eger zamanınız yoksa onlarca server var botlu ve 10 dk içinde max seviyeye ulaşabilceğiniz :)

Atak sınırı da olsun (: yanılmıyorsam 65235 gibi bir rakamdı :D geçmemek için ne uğraşıyorduk

Atak sınırı da olsun (: yanılmıyorsam 65235 gibi bir rakamdı :D geçmemek için ne uğraşıyorduk

Onu da kontrol edeceğim.Şuan 1 bug kaldı ardından Türkiye de ilk full fixed ecsro files geliyor :)
ayrıca oto pot sorun etmeyin client icinde exe olarak bulunacak eskiden olduğu gibi calistirabileceksiniz.

Onu da kontrol edeceğim.Şuan 1 bug kaldı ardından Türkiye de ilk full fixed ecsro files geliyor :)
ayrıca oto pot sorun etmeyin client icinde exe olarak bulunacak eskiden olduğu gibi calistirabileceksiniz.

Bu mudur? Budur, bravo be ağız tadıyla sro oynayabileceğiz artık :D

Aklımızdayken ekran formatını da unutmayalım :)
Ekran format için çabaladım fakat sonuca varamadım.Kendi denediğim laptop ekranı geniş olduğu için sağlıklı testte yapamıyorum.Fakat alt+enter kombinasyonu işliyor,onunla çözüm olabilir sanırım.Yine de not olarak kenarda tekrar göz atacağım :)

Beta test client link : http://goo.gl/nFiwQK

Oyuna girmek isteyenler pm ile üyelik isteyiniz lütfen.Toplu bir şekilde oyuna girmek test için sağlıklı olacaktır,katılmanızı önemle rica ediyorum...

oyuna girdim ama bi ilgili kimse görmedim test server 0 gold la başlatıp neyi denetirmeyi düşünüyorsun onuda bilmiyorum.

Son düzenleme:
Geri