• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

EliteSilkroad Yeni Client 110 Download[01.08.12]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ichy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar bu hatayı veriyor ne yapmam lazım lutfen yardım patching has not finished.Please try againg.[error code(5)]

Beyler Elitsro da her yeni versiyonda full clienti yeniden mi indirmek gerekiyor yoksa update otomatik yapıyor mu?...

beyler ben sımdı multıuploaddan ındırıyorum sorun olurmu ? en son versıyonu bu dıılmı ?

EliteSro ya üyelik sitesi neresi ben şu anda indiriyorum ama üyeliğim yok çok acill

:angry:EliteSro ya üyelik sitesi neresi ben şu anda indiriyorum ama üyeliğim yok çok acill bana üyelik linki verirmisiniz ?? :'(

BİLADAR RAR ŞİFRESİ YANLIŞ DİYOR. MaxiGame | Maximum Bilgi Maximum Eğlence değil mi ya

----------

BİLADER SÖYLECEKMİSİN RAR ŞİFRESİ :()

333ub.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

----------

adam akıllı bi rar şifresi koysanız ölürmüsünüz ya. Maxigame değil,rar şifresi.........

Son düzenleme:
sorry.Failed to execute Silkroad [Error code (2)] server seçip start diyince böle bi hata verio xD

Bunu İndirmek zorunlu mu yoksa eskisinden giriş yapabilirmmyiz deniyorum girmeyi game guard hata veriyo dünden beri ! :D

Geri