• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

EliteSilkroad Yeni Client 110 Download[01.08.12]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ichy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kardesm Bana Oyunun Clienti Lzm Linkle Verirmsn.AntiVirs Sildi Bendede Pack Yk Bi Rica Edsem Tskkrler...

ya bn bunu ındırdım şifreyi istiyor yazıyorum ama hata verıyor bı suru sonra dosyalırı cıkarırken bı yardım edın ?

winrardan çıkarırken hata verio hep bide rar şifresi ney www.maxigamerz.com mu? lütfen yardım

----------

şifresi ney bu winrarın data pk 2 şifresi yanlış diyor www.maxigamerz.com yapıyorum yanlış diyor lütfen acil yardım

----------

bunu paylaşan insan altına rar şifresinin yazmazmı ne mal paylaşımlar yapıonuz

Şifre .com degil .org sitenin adresine bak ondan sonra yorum yapta kendini aptal çıkarma ;)

beyler acil ayrdım oyuna gitrmiorum dosylar oduğu halde yeni dostya flnmı geldi bunlardan hariçl

indirmek 25 dk sürüo
Paylaşım için Teşekkürler .

Geri