• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

EliteSilkroad Yeni Client 110 Download[01.08.12]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ichy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Avira AntiVir Var Sro_Client Virüslü Diyo :( Biliyorum Virüslü Deyil Trojen Mantığıyla Çalışıyo Ama Eset 4 Kursam Geri Yükle Taram Yapma Derdim Ama Eset 4 De Kurulmuyor. Önceden Vardı Düzgün Kalkmadı Heralde Kurulmuyor Daha... Lütfen Yardım

Avira AntiVir Var Sro_Client Virüslü Diyo :( Biliyorum Virüslü Deyil Trojen Mantığıyla Çalışıyo Ama Eset 4 Kursam Geri Yükle Taram Yapma Derdim Ama Eset 4 De Kurulmuyor. Önceden Vardı Düzgün Kalkmadı Heralde Kurulmuyor Daha... Lütfen Yardım

ISRO (Orjinal sro) nun clientinde bile buluyo o virüsleri. Zararsız şeyler sakin olun. Clienti geri yüklemek istiyorsanız aviranın içinde o özellik olması lazım biraz araştırın.

Kardeşim İndiriyorum linki şuanda kayıt nasıl olucam yazıorm yazıorm bulamıorm bi yardımcı ola bilirmisiniz ?

----------

Arkadaşlar İndirdim buraya cıkart faln dalgasını yptm butun dosyaları geldı silkroad tıklıorm yanı elite sro ya şöyle bir hata alıorm. Sorry . Failed to execute Silkroad [ Eroror code (193)] . Diye bir hata çıkıyor yardımcı olurumusunuz lütfen birde üyelik nasıl alıcaz ?

arkdaslar megaupload dan indirdim 5 partlık olanı hata verio cıkmıo winrardan :S sorun bendemi link mi bozuk

Ben indirdim server2 'ye tıklıyorum start geliyor game guard felan doluyor tam ekran kararıoyr bilgisayar çökme noktasına gelyormuş gibi olur windows7 sorun acil yardım :/

FileSonic Tek link kırık kardeşim onu düzeltirsen sevinirim.

----------

Uploading 3 part Linkleride kırık :(

Geri