• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

eRepublik Büyük Yükseliş!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Briatore
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Oyuna olan ilgiden dolayı oyun için bölüm açılmış.
Ya da ben bu bölümü görmemiştim :D

bencede ama viyanaya dayanmadan etr için bu uğraş bitmez gibi :) biz kutsal topraklardan başlasak en iyisi gibime gelio
Önce doğuya ya da güneye gitmeliyiz.
Batı ve kuzeyde güçlü düşmanlar var.
Ama şu anda biz sadece kendi topraklarımızı korumaya bakıyoruz.Amacımız düşman orduları üstümüze çekerek ittifakımızdaki ülkelere yardımcı olmak :)

Biri diyordu ya Doğuda toprak kazanırsın Batıda Ün.
Güneye inince de toprak sahibi olacağız ve Kıbrıs var aşağıda onlarla savaşmayı düşünmüyoruz gerek yok :D
İnci orada Depici falan :D

ONE ittifakı EDEN den güçlü.İyi dayanıyoruz aslında :/
Bize daha çoook adam lazım oyunda.Bulgarlarla savaş bitecek gibi değil.Adamlar bizi silip aylarca silik tutmayı planlıyor :D

Sadece Ege Bölgesi kaldı elimizde.
Ben buradan benim linkten başlayanlara yardım ediyorum.Yoksa bu zor dönemde oyunda tutunmanız biraz zor :)
Ayrıca oyuna devam eden ve ekmek ihtiyacı olanlar bana ulaşsınlar.Online olduğum anda destek veririm.

Arkadaşlar oyuna TÜRKÇE eki geldi
İngilizce olduğu için başlamayanlar hiç düşünmeden katılsın :)

Merhaba arkadaş oyunu duyanda olabilir duymayanda kısaca açıklıyorum . Normal yine her ülkeler var Türkiye , Kıbrıs , İtalya , Filipinler bile . Bunlarda vatandaş oluyorsunuz savaşıyorsunuz , kendinize gazete açıyorsunuz , milletvekili ve hatta devletin başına bile geçiyorsunuz oy sistemi mevcut . Türkiye'nin kimi toprakları şuan işgal altında Sırbıstan düşmanımız Bulgaristanda düşmanlarımızdan açıkcası eğlenceli pek çokta zaman ayırmanıza gerek yok oyunda keşfedilecek çok şey var .

Oyunda inci sözlük grubuda bulunuyor eskiden kıbrıstaydılar şuan amerikadalar . Türkiyede de çeşitli gruplar var savaş grupları AsiRuh(BJK) , Aslantepe(GS), Fenerbahçeli bir grup vardı kusura bakmayın hatırlayamadım şuan .

Oyunda ekmek tüketiyorsunuz canınız 6 dakikada 10 çoğalıyo yani saatte 100 can doluyor .
Silahlar var savaşmak için q1 q2 q3 q4 q5 q6 q7 diye gidiyor bunlar verdikleri cana göre yani q1 4 can kazanıdırır size q2 8 böyle gidiyor .

Bir Video Koyayım size tanıtım amaçlı

Video eklenmiyor sorun var sanırım linkini bırakıyorum dostlarım

Babyboom eRepublik TÜRKİYE v2.2 HD - YouTube

Oyun rehberi linkide budur yeni arkadaşlar için dostlarım

http://www.erepublik.com/en/article/...1-1815713/1/20

Bende oyunu bırakmıştım lakin sıkılıyordum döneyim dedim bence şuan bolca para mevcut arkadaşlar refarans linkimden üye olursanız ekmek , para , tank yardımında bulunurum .

Oyunda adın : mekspeyn mesaj atabilirsiniz .

Referans linkim budur : Ücretsiz Online Çok Oyunculu Strateji Oyunu | eRepublik
(Referans linkinden üye olurken linki tarayıcı kopyalayıp yapıştırın ardından ekrandaki sign up'a tıklayın üyelik adınızı mailinizi şifrenizi yazın onaylayın ardından mailden üyeliğiniz onayladığınızda hesabınız anında açıklacaktır . )

Yok ben normal üye oluyorum derseniz tabi karar sizin normal linkte budur

Ücretsiz Online Çok Oyunculu Strateji Oyunu | eRepublik

Oyunla ilgili sorunuz olursa konu altında sorun yardımcı olurum arkadaşlar .

Ayrıca oyunda Türkçe seçeneği mevcuttur eskiden yoktu ama eklendi şuanda var yani , sadece üye olurken oyun ingilizcedir .

Merhaba arkadaşlar erepublik oyunu gerçekten güzel ve stres atıcı bir oyundur..Arkadaşımın tavsiyesi üzerine başladım..Oyunun ilk başlarında çabuk kasılacaksınız telaş yapmayın.. Hemen oyuna başlamak için TIKLAYIN. En ufak sorunuzda bana pm atın..Oyuna giren arkadaşlar bana burdan pm atarsa sevınırım.

Geri