• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

eRepublik Büyük Yükseliş!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Briatore
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Şu anda sorun yoktur cephelerde.İsyan cephesi olunca öyle olabiliyor ondada taşınman gerekiyor.
Taşınma işlemi için profiline girip avatarının altındaki "Change Location" butonuna basmalısın.

reyiz senin linkten başladım nick StrikeTime..Artık ne yardımı ediyorsan ediver :D zevkli oyuna benziyor

Makedonlar sorun çıkarabilir fakat yunanlılarda makedonları istemiyorlar o bölgede çünki şuanki haritada yunanlıların tüm toprakları makedonların elinde oraları geri almak isteyeceklerdir.Eğer makedonlar bize saldırırsa yunanlılarla bir ittifak düşünülebilir gibi geliyor.

reyiz senin linkten başladım nick StrikeTime..Artık ne yardımı ediyorsan ediver :D zevkli oyuna benziyor
benim linkten başlamamışsın :/ listemde çıkmamış adın

çok ilerlemediysen linkten aç hesap atayım yardımını+rehberi

----------

Makedonlar sorun çıkarabilir fakat yunanlılarda makedonları istemiyorlar o bölgede çünki şuanki haritada yunanlıların tüm toprakları makedonların elinde oraları geri almak isteyeceklerdir.Eğer makedonlar bize saldırırsa yunanlılarla bir ittifak düşünülebilir gibi geliyor.

Yunanlarla aramız iyi zaten.Makedon bize saldırırsa Yunanistan onları tutar diye düşünüyorum.Komutanlarımız iyi organize ederse halkı çok bir şey kaybetmeyiz.

----------

Neyse ben yatıyorum yarın sabah oyuna yeni katılan arkadaşlara desteği iletirim.

Nasıl para kasabiliriz? savaş için tank vs. alıyorum para tükenmeye başladı günlük çalışıyorum fakat o parada yetmiyor yardımcı olursan sevnirim Briatore

Nasıl para kasabiliriz? savaş için tank vs. alıyorum para tükenmeye başladı günlük çalışıyorum fakat o parada yetmiyor yardımcı olursan sevnirim Briatore

Şirket kuruyorsun oyunda ilerledikçe geliştiriyorsun.
Ya da RAW Material şirketleri var onlardan kurup satış yapabilirsin.En iyi yöntem budur.Ben zamanında 6 tane açmıştım parayı biriktire biriktire 14 taneye çıkarttım.
Ekmeğe ihtiyacın olursa oyundan mesaj at atarım.

----------

Bu arada Makedonya Marmara bölgesine saldırıyı başlattı.

Başlatsın yunanlılar ufak ufak götürüyorlar makedonları yakında hiç toprakları kalmayacak gibi :)

bende başladım arkadaşlar Sprout26 Nick yardımlarını bekliyorum :)

Beyler ben başladığımda cenabettim girmeyi unutmuşum 2 gündür Türkiyeye nolmuş öle ya tüm suçlusu benmiydim :(

Hahaha Thrace düşmüş marmaradada birşey yapamadılar elveda makedonya :)

Yine zorlanmaya başladık dün rahattık bugün yine değişti dengeler.

Giremeyenlere özet:
Dün Bulgaristan a karşı üstün durumdaydık Burgas elimizdeydi ve Plovdiv e cephe açmıştık fakat organize olamadığımız için hem Burgas ı kaybettik hem de Plovdiv e giremedik.Bugün Bulgarlar Marmaraya saldırdı fakat ezici bir üstünlük sağladık ve yenmek üzereyiz.Önümüzdeki 24 saat içinde Burgas a yeniden saldıracağız.

Para sıkıntısı olmasa problem yok ama ekmek tank almaktan para kalmadı savaşlarada katılamıyorum dün bir iki kere girebildim son paramla savaşlarda para vermiyorki

Yazın bana ekmek bitince :) Gördüğüm anda atıyorum 30-40 tane.
Şu anda size tank çok lazım değil ekmekle savaşın yeter.

----------

Para sıkıntısı olmasa problem yok ama ekmek tank almaktan para kalmadı savaşlarada katılamıyorum dün bir iki kere girebildim son paramla savaşlarda para vermiyorki
Yüklü miktarda ekmek dağıttım biraz önce.Sana biraz torpil yaptım oyuna ilginden dolayı :P

Yazın bana ekmek bitince :) Gördüğüm anda atıyorum 30-40 tane.
Şu anda size tank çok lazım değil ekmekle savaşın yeter.

----------

Yüklü miktarda ekmek dağıttım biraz önce.Sana biraz torpil yaptım oyuna ilginden dolayı :P

Eyvallah kardeşim,elimden geldiğince ekmek süresi geldikçe savaşlara müdahil oluyorum.

Geri